چگونه به حرکت آیکون و یا ایجاد پوشه بر روی آی فون خود را | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
نحوه حرکت آیکون ها خرید گیفت کارت اپل یا ایجاد پوشه بر روی آی فون خود را

راه های ساده برای سازماندهی صفحه نمایش خود را، اجازه می دهد شما را به فرد دستگاه خود را، خرید گیفت کارت اپل سفارش برنامه های خود را به هر کدام راه شما را مشاهده کنید مناسب ساخت اپل آیدی. دفعات بازدید: ما گام به گام توسط به گام آموزش: https://appolicious.com/how-to-move-icons-or-create-folders-on-your-iphone

در حال انتقال نرم افزار

دستگاه شما به صورت خودکار مرتب برنامه های خود را به ترتیب حروف الفبا برای شما: فقط کافی ساخت اپل آیدی تنظیمات را وارد کنید، عمومی، تنظیم مجدد، پس خرید گیفت کارت اپل آن شیر تنظیم مجدد صفحه اصلی صفحه طرح بندی. با این حال، استفاده خرید گیفت کارت اپل این گزینه ممکن ساخت اپل آیدی برنامه های در راه که می خواهید مرتب سازی نیست، خرید گیفت کارت اپل همچنین حوض خود را (برنامه های در ردیف پایین که تغییر دهید زمانی که شما کش رفتن روی صفحه نمایش) را به تنظیم مجدد به هنجار. راه های دیگر برای شما برای رسیدن به یک صفحه نمایش شخصی، به دنبال بیشتر وجود دارد.

 1. ضربه بزنید خرید گیفت کارت اپل نگه داشتن انگشت خود را بر روی خرید گیفت کارت اپل برنامه تا زمانی که تمام برنامه های شروع تکان دادن خرید گیفت کارت اپل یک صلیب در گوشه ای خرید گیفت کارت اپل هر نظر می رسد.
 2. زمانی که آنها شروع به تکان دادن، کشیدن خرید گیفت کارت اپل رها کردن برنامه را به هر کدام محل می خواهید. به یاد داشته باشید که وجود دارد می تواند فضاهای خالی بین برنامه، پس خرید گیفت کارت اپل آن به صورت خودکار به یک فضای حرکت خواهد کرد در صورت وجود.
 3. برای حرکت برنامه را بر روی یک صفحه دیگر، برنامه نگه دارید به سمت چپ یا راست خرید گیفت کارت اپل روی صفحه نمایش تا زمانی که به طور خودکار برای شما تغییر صفحه.
 4. را انگشت خود را خرید گیفت کارت اپل نقطه که شما می خواهید به ترک برنامه در خرید گیفت کارت اپل باید آن را به محل مناسب ساخت اپل آیدی.
 5. را فشار دهید صفحه نمایش برای ارسال برنامه ها به حالت عادی. آنها باید تکان دادن را متوقف کند.

ایجاد پوشه

یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل راه به راحتی سازماندهی برنامه های شما این ساخت اپل آیدی که آنها را در پوشه ها. به این ترتیب که اگر شما چند بازی، برنامه های سفر، یا مانند آن، شما می توانید همه آنها را به همان پوشه متراکم شود. انجام این کار بسیار ساده ساخت اپل آیدی.

 1. شما حداقل دو برنامه نیاز به ایجاد یک پوشه.
 2. ضربه بزنید خرید گیفت کارت اپل نگه داشتن انگشت خود را بر روی خرید گیفت کارت اپل برنامه تا زمانی که تمام برنامه های شروع تکان دادن خرید گیفت کارت اپل یک صلیب در گوشه ای خرید گیفت کارت اپل هر نظر می رسد.
 3. بکشید برنامه را در بالای هر کدام یکی خرید گیفت کارت اپل شما می خواهید آن را به اشتراک گذاشتن یک پوشه با. این باید به عنوان اگر آنها در مورد به ادغام هستید نگاه کنید.
 4. را انگشت خود را خرید گیفت کارت اپل یک پوشه بزرگ شده را با هر دو برنامه در باید ظاهر شود.
 5. برای تغییر نام پوشه شیر به نام خودکار خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل صفحه کلید تلفن را به آن را تغییر دهید.
 6. شیر خارج خرید گیفت کارت اپل پوشه برای بازگشت به صفحه اصلی.
 7. برای اضافه کردن برنامه های بیشتر به سادگی آنها را به پوشه بکشید.
 8. دکمه خانه به ارسال برنامه های به حالت عادی.
 9. اگر شما مایل به ویرایش دوباره پوشه، شیر خرید گیفت کارت اپل نگه داشتن انگشت خود را بر روی آن تا زمانی که تمام برنامه های شروع به تکان دادن. پوشه ضربه بزنید دوباره آن را به بزرگ شود.

بین بردن نرم افزار خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل یا حذف یک پوشه

 1. ضربه بزنید خرید گیفت کارت اپل نگه داشتن انگشت خود را بر روی خرید گیفت کارت اپل برنامه تا زمانی که تمام برنامه های شروع تکان دادن خرید گیفت کارت اپل یک صلیب در گوشه ای خرید گیفت کارت اپل هر نظر می رسد.
 2. را فشار دهید پوشه آن را بزرگ کنید.
 3. با کشیدن هر برنامه شما مایل به حذف خارج خرید گیفت کارت اپل پوشه خرید گیفت کارت اپل اجازه رفتن انگشت خود را. باید حذف شود.
 4. کشیدن تمام برنامه های خارج خرید گیفت کارت اپل پوشه به آن را حذف به طور کامل.

با استفاده خرید گیفت کارت اپل این روش ساده، شما باید قادر به سازماندهی برنامه های خود را با این حال شما می خواهید، آن را آسان تر برای پیدا کردن خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل هر یک.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*