چگونه به راه اندازی و استفاده یافتن آیفون من در iOS | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
ورود به آیکلاد

قبل خرید گیفت کارت اپل شما می توانید دسترسی یافتن آیفون من بار اول شما نیاز به یک حساب کاربری iCloud خرید گیفت کارت اپل مطمئن شوید مشخصات کاربری خود را – برای اکثر این خواهد گیفت کارت اپل که همان جزئیات iTunes شما. شما باید این گزینه برای انجام این کار در زمانی که شما برای اولین بار راه اندازی تلفن خود، اما آن چیزی که شما باید گزینه به جست خرید گیفت کارت اپل خیز گذشته ابتدا ساخت اپل آیدی. اگر شما هنوز وارد سایت نشدهاید پس خرید گیفت کارت اپل آن جست خرید گیفت کارت اپل خیز این بخش.

 1. خرید گیفت کارت اپل صفحه نمایش به تنظیمات
 2. پایین خرید گیفت کارت اپل شیر بر روی iCloud
 3. در حساب کلیک کنید خرید گیفت کارت اپل سیستم وارد شوید اگر شما در حال حاضر

نحوه استفاده خرید گیفت کارت اپل یافتن آیفون من | | ایران اپس

خرید گیفت کارت اپل دست دادن یک دستگاه خسته کننده ساخت اپل آیدی. می توان آن را پر هزینه خرید گیفت کارت اپل مهمتر خرید گیفت کارت اپل آن، به طور بالقوه در اطلاعات شخصی شما را در اختیار شخص دیگری بودن ساخت اپل آیدی. خوشبختانه همه خرید گیفت کارت اپل دست داده ساخت اپل آیدی که آن اتفاق می افتد، به عنوان اپل تعیین کرده اند تا راه های آی فون، اپل، آی پاد، خرید گیفت کارت اپل صاحبان مک، دستگاه خود را پس خرید گیفت کارت اپل آن & # 8217؛ s در رفته خرید گیفت کارت اپل دست رفته

روشن کردن یافتن آیفون من

حالا که شما قطعا به iCloud امضا شما می توانید فعال یافتن آیفون من. اگر شما نیاز به ورود به iCloud خرید گیفت کارت اپل در حال حاضر در تنظیمات iCloud راسا به مرحله ۳ خرید گیفت کارت اپل این بخش.

 1. خرید گیفت کارت اپل صفحه نمایش به تنظیمات
 2. پایین خرید گیفت کارت اپل شیر بر روی iCloud
 3. در نزدیکی پایین خواهد گیفت کارت اپل برگه یافتن آیفون من. بر روی آن کلیک کنید.
 4. ضربه بزنید یافتن کشویی آیفون من به سبز (یا اگر شما در حال اجرا در iOS 5 خرید گیفت کارت اپل ۶).
 5. اگر می خواهید دستگاه خود را برای ارسال مکان خود را درست قبل خرید گیفت کارت اپل آن خرید گیفت کارت اپل باتری اجرا می شود، پس خرید گیفت کارت اپل آن شیر ارسال آخرین کشویی محل سکونت به سبز (یا اگر شما در حال اجرا در iOS 5 خرید گیفت کارت اپل ۶).

پیدا کردن دستگاه خود را IOS

اگر دستگاه iOS خود را متاسفانه خرید گیفت کارت اپل دست داده اما شما موفق به راه اندازی آیفون های من قبل خرید گیفت کارت اپل، به https://www.icloud.com/. متناوبا شما می توانید دانلود کنید یافتن آیفون برنامه من، که در اصل کار به همان شیوه.

 1. ورود به iCloud در مرورگر وب
 2. در Find My iPhone را کلیک کنید. این شما را به صفحه وب دیگر، که در آن مکان خرید گیفت کارت اپل تمام دستگاه های متصل به حساب iCloud خود را نشان داده خواهد شد ارسال.
 3. در اینجا، شما باید این گزینه را انتخاب کنید که دستگاه را به تمرکز بر روی، بزرگنمایی یا کوچکنمایی، خرید گیفت کارت اپل تغییر دیدگاه بین ماهواره ای، استاندارد، خرید گیفت کارت اپل ترکیبی.
 4. دستگاه ساخت اپل آیدی که شما را خرید گیفت کارت اپل دست داده را انتخاب کنید. اطلاعات خود را باید ظاهر شود.
 5. را فشار دهید پخش صدا اگر شما می خواهید دستگاه خود را به آن را شناخته شده ساخت اپل آیدی. این امر به ویژه مفید ساخت اپل آیدی اگر شما فکر می کنم دستگاه خود را با نزدیک ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل یا اگر کسی انکار داشتن آن به سرقت رفته ساخت اپل آیدی که وجود دارد در آن زمان.
 6. حالت قفل را فشار دهید اگر شما می خواهید برای قفل کردن دستگاه خرید گیفت کارت اپل راه اندازی یک رمز عبور برای آن، جلوگیری خرید گیفت کارت اپل هر کس دیگری خرید گیفت کارت اپل دسترسی به آن. شما می توانید رمز عبور خرید گیفت کارت اپل راه دور خرید گیفت کارت اپل همچنین ارسال پیام به صفحه نمایش را انتخاب کنید.
 7. را فشار دهید پاک کردن اگر شما می خواهید خرید گیفت کارت اپل تمامی محتویات گوشی را حذف کنید. شما فقط باید این اگر شما برخی خرید گیفت کارت اپل شما را به تلفن را بازپس ساخت اپل آیدی.

نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*