چگونه شروع به ضبط DU برای اندیشه برای تبدیل شدن به حماسه موبایل اجازه پخش (یا پخش)! | گیفت کارتآیا می خواهید فیلم ها ارزش یوتیوب را داشته باشید؟ جریان هایی که در Twitch.TV دیده می خرید گیفت کارت پلی استیشن؟ راهنمای ما برای شروع آماده ساخت اپل آیدی!

راهنمای ضبط DU

توسط Appolicious در تاریخ ۲۰۱۸-۰۵-۰۲ آپلود شده ساخت اپل آیدی.

  • برای شروع، میخواهید DU Recorder را خرید گیفت کارت اپل فروشگاه Google Play دانلود کنید.

اگر خرید گیفت کارت اپل Kindle استفاده میکنید، در اینجا یک راهنمای دقیق برای نحوه نصب فروشگاه Google Play بر روی دستگاه Kindle خود ساخت اپل آیدی.

  • هنگامی که برنامه دانلود می خرید گیفت کارت پلی استیشن، می خواهید آن را بوت کنید خرید گیفت کارت اپل آن را به منوی تنظیمات باز کنید. این جایی ساخت اپل آیدی که شما می توانید کنترل کنید که چه برنامه هایی را مشاهده می کنید خرید گیفت کارت اپل چه نمایشگرها را ببینید.
  • برای وضوح تصویر، می خواهید بیشتر به احتمال زیاد خرید گیفت کارت اپل ۷۲۰p یا ۴۸۰p استفاده کنید. ۷۲۰p یک وضوح HD را بدون نیاز به سختافزار جدیدی ارائه می دهد، در صورتی که در یک دستگاه قدیمی تر ضبط می کنید، ۴۸۰p یک تعادل عادلانه ساخت اپل آیدی. اگر نه برای شما کار می کند، شما می توانید پایین تر تغییر دهید، اما پس خرید گیفت کارت اپل ۳۶۰p، انتظار می رود فیلم های خود را بسیار بلوکه کنید.
  • پس خرید گیفت کارت اپل آن، شما قصد دارید با کیفیت ویدیو، میزان داده های جریان داده شده در هنگام پخش، مانند Twitch، را ذکر کنید. این در Mbps اندازه گیری می خرید گیفت کارت پلی استیشن – مگابیت در ثانیه. برخلاف آنچه شما فکر می کنید، بیشتر Megabits لزوما به شما یک ویدیو بهتر را تضمین نمی کند. برای یک جریان ۴۸۰p، تنها یک مگابیت در ثانیه ممکن ساخت اپل آیدی کافی باشد. بهتر ساخت اپل آیدی تنظیمات را بصورت اتوماتیک ترک کنید مگر اینکه مورد دیگری مورد نیاز باشد.
  • بعد، شما خواهید دید که ویدئو FPS – که به معنای فریم در ثانیه ساخت اپل آیدی. فرمت های بیشتر، فیلم شما صاف تر خواهد شد، اما ۳۰ FPS برای اکثر محتوای ویدئویی (خرید گیفت کارت اپل بازی ها) به طور میانگین توافق شده ساخت اپل آیدی.

به طور پیش فرض، DU Recorder تنظیم می خرید گیفت کارت پلی استیشن که به طور خودکار بر اساس برنامه هایی که در حال ضبط استفاده می کنید بر اساس تنظیمات تنظیم شده باشد خرید گیفت کارت اپل بهتر ساخت اپل آیدی با این ملاقات نداشته باشید مگر اینکه به آن نیاز دارید. در صورتی که دستگاه شما در حال تلاش برای ضبط با تنظیم اتوماتیک ساخت اپل آیدی، بهتر ساخت اپل آیدی که آن را به ۲۵ FPS برسانید.

  • جهت گیری ویدئو فقط جهت دستگاه شما روبرو ساخت اپل آیدی. یک بار دیگر، بهتر ساخت اپل آیدی که به صورت اتوماتیک باقی مانده باشد.
  • ضبط صدا ما را به یکی خرید گیفت کارت اپل ضعف های ضبط کننده DU تبدیل می کند – گوگل هیچ نسخه ای خرید گیفت کارت اپل Android (خرید گیفت کارت اپل جمله Kindle) را قادر نمی سازد به طور مستقیم صدا را در نرم افزار ضبط کند. این به این معنی ساخت اپل آیدی که انتخاب های شما عبارتند خرید گیفت کارت اپل: سکوت مرده یا بلند کردن صدای بازی خرید گیفت کارت اپل بلندگوهای دستگاه شما.

اکنون، اگر شما به دنبال جریان زندگی هستید خرید گیفت کارت اپل یا تفسیری را انجام دهید، این معامله خیلی بزرگ نیست، زیرا شما به هر حال صحبت می کنید. اگر شما فقط می خواستید صدای برنامه را ضبط کنید، ساده ترین راه حل، افزودنی های بلندگوهای شخص ثالث خواهد گیفت کارت اپل، اما حتی پس خرید گیفت کارت اپل آن، کیفیت میکروفون دستگاه شما محدود می خرید گیفت کارت پلی استیشن. در هنگام برنامه ریزی محتوای محتوایی که می خواهید برای کانال خود ایجاد کنید، این را در نظر بگیرید.

  • موقعیت مکانی شما اجازه می دهد تا جایی که ضبط های شما بر روی دستگاه شما قرار می گیرد تنظیم کنید. این فقط نیاز به تغییر اگر شما یک کارت SD یا پوشه خاصی دارید که می خواهید استفاده کنید.

نمیتوان آن را فراموش کرد، اگر فیلم ضبط کنید خرید گیفت کارت اپل نه فقط به طور زنده (به خصوص در کیفیت ۷۲۰p)، برای خرید یک کارت microSD نیاز به دارید. یک جلسه ضبط متوسط ​​برای بررسی Appolicious می تواند خرید گیفت کارت اپل ۴۰۰ تا ۶۰۰ مگابایت باشد (تقریبا نیمی خرید گیفت کارت اپل یک گیگابایت)، بنابراین شما به احتمال زیاد به حداقل کارت گرافیک microSD 64 گیگابایت خواهید رسید. هنوز هم سریع می خرید گیفت کارت پلی استیشن، اما شما می توانید فیلم های خود را به یک سرویس ابر مانند گوگل درایو یا OneDrive خرید گیفت کارت اپل همچنین یک کامپیوتر شخصی آپلود کنید. هنگامی که این کار را انجام می دهید، می توانید فیلم های خود را خرید گیفت کارت اپل طریق نرم افزار ویرایشگر ویدئویی ترجیح داده شده خود مانند Vegas یا Adobe Premier اجرا کنید، سپس شاهکار ویدئویی خود را به سرویس هایی مانند YouTube آپلود کنید.

خرید گیفت کارت اپل اینجا، شما آماده هستیم برای شروع. اگر می خواهید یک ضبط کننده DU باشد، حتما چشم انداز خود را برای راهنمای راهنمایی خرید گیفت کارت اپل راهنمایی های بعدی خود نگه دارید!


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*