چگونه می توان داده ها را خرید گیفت کارت اپل تلفن Android به iPhone یا iPad منتقل کرد | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�کسانی که خرید گیفت کارت اپل یک دستگاه اندرویدی به یک دستگاه اپل حرکت می کنند، می توانند برای احساس نگرانی در مورد همه چیز که در حال حاضر بر روی تلفن آنها ذخیره می شود، ببخشند: موسیقی، عکس ها، فیلم ها. چگونه می توان همه این اطلاعات را خرید گیفت کارت اپل دستگاه قدیمی خود را به یک جدید انتقال داد، زمانی که هر دو آنها خرید گیفت کارت اپل نرم افزار کاملا متفاوت استفاده می کنند؟ خوشبختانه دستگاه های Android خرید گیفت کارت اپل iOS این مشکل را درک می کنند خرید گیفت کارت اپل این کار را به طرز باور نکردنی آسان ساخته اند. در اینجا نحوه انتقال داده ها خرید گیفت کارت اپل تلفن Android قدیمی شما به آی فون جدید یا آی پد شما

راه اندازی آی فون یا iPad خود را

قبل خرید گیفت کارت اپل اینکه شما در مورد انتقال هر گونه داده فکر کنید، باید چند مرحله نصب روی آی فون یا iPad جدید خود داشته باشید.

 1. دکمه روشن / خاموش (همچنین کلید قفل) را در بالای صفحه یا سمت تلفن نگه دارید – بسته به کدام نسل آیفون که شما تنظیم می کنید. پس خرید گیفت کارت اپل چند ثانیه لوگوی اپل ظاهر خواهد شد خرید گیفت کارت اپل به دنبال یک پیام خوش آمد گویی "Hello" می شود.
 2. به سمت راست بکشید. شما در حال حاضر گزینه ای برای زبان شما می خواهید که دستگاه شما باشد.
 3. منطقه خود را انتخاب کنید.
 4. شما هم اکنون می توانید آی فون خود را به یک شبکه بی سیم وصل کنید. اتصال W-Fi را که می خواهید خرید گیفت کارت اپل لیست کشویی استفاده کنید انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل سپس رمز عبور را وارد کنید.
 5. انتخاب کنید که آیا خدمات مکان را فعال یا غیرفعال کنید.
 6. اکنون شما در صفحه برنامهها خرید گیفت کارت اپل دادهها قرار خواهید گرفت. روی انتقال اطلاعات خرید گیفت کارت اپل Android ضربه بزنید.

انتقال اطلاعات خرید گیفت کارت اپل دستگاه Android شما

مرحله بعدی این ساخت اپل آیدی که در واقع داده ها را خرید گیفت کارت اپل دستگاه Android خود منتقل کنید، اما برای انجام این کار باید خرید گیفت کارت اپل برنامه فروشگاه

Move to iOS به صورت رایگان نصب کنید.

 1. برنامه انتقال به iOS را باز کنید.
 2. با دستگاه قدیمی خرید گیفت کارت اپل جدید کنار آن، روی هر دو فشار دهید.
 3. در دستگاه Android، روی دکمه موافقت خرید گیفت کارت اپل سپس Next کلیک کنید.
 4. یک کد ۱۲ رقمی باید بر روی iPhone یا iPad ظاهر شود. کد دقیق آن را در دستگاه اندرویدی تایپ کنید.
 5. بعد خرید گیفت کارت اپل شما خواسته می شود که چه داده هایی را می خواهید انتقال دهید، مانند حساب Google، نشانک ها، پیام ها خرید گیفت کارت اپل رول دوربین. آنچه را که میخواهید انتقال دهید را انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل روی ضربه بعدی کلیک کنید.
 6. بعد خرید گیفت کارت اپل اینکه داده ها منتقل شده اند، انتخاب کنید ادامه تنظیم iPhone یا iPad، بسته به دستگاهی که شما آن را به آن انتقال می دهید. سپس می توانید دستگاه جدید خود را با داده های قدیمی خود روی آن تنظیم کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*