چگونه AirPod ها را خرید گیفت کارت اپل دست نده | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
خطوط AirPod

یکی خرید گیفت کارت اپل ساده ترین راه برای اطمینان خرید گیفت کارت اپل اینکه AirPod ها همیشه با هم هستند خرید گیفت کارت اپل جای نابجا نیست، استفاده خرید گیفت کارت اپل تسمه AirPod که در آمازون موجود ساخت اپل آیدی استفاده می شود. با استفاده خرید گیفت کارت اپل تسمه، کاربران به سادگی اتصال بین پایینی AirPod ها را متصل می کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها همیشه متصل هستند. همانطور که بند ناف فقط AirPod ها خرید گیفت کارت اپل نه گوشی متصل ساخت اپل آیدی، به راحتی استفاده نمی شود یا درهم می شود. ساخته شده با مواد سبک خرید گیفت کارت اپل با دوام، بند برای استفاده به طور منظم طراحی شده ساخت اپل آیدی که آیا برای رفت خرید گیفت کارت اپل آمد خرید گیفت کارت اپل یا فعالیت های جسمانی مانند رفتن به ورزشگاه. علاوه بر این، بدون هیچ گونه نیاز به اتصال به تلفن، هیچگونه درزگیر کابل وجود دارد که می تواند به عنوان گوشی های معمولی خراب شود یا جدا شود. با استفاده خرید گیفت کارت اپل دو در هر بسته، یک روشن خرید گیفت کارت اپل یک سفید، کاربران می توانند به راحتی سیم را برای رنگ های متنوع تر مبادله کنند. در یک قیمت بسیار ارزان قیمت، بند فقط ۷٫۹۰ دلار یا به طور متوسط ​​۳٫۴۵ دلار برای هر یک خرید گیفت کارت اپل دو طناب ساخت اپل آیدی.

مورد AirPods

به عنوان یک پرونده جامع که می تواند بیش خرید گیفت کارت اپل شارژر AirPod ها را نگه دارد، Case AirPods قادر ساخت اپل آیدی مورد شارژ، سیم خرید گیفت کارت اپل آداپتور دیواری را ذخیره کند تا بتوان آن را تا جایی که یک پریز برق در دسترس ساخت اپل آیدی، جبران کند. اگرچه باریکتر خرید گیفت کارت اپل صرفا نگه داشتن فقط دارنده سنتی، مورد AirPods ساخت اپل آیدی که می تواند تمام لوازم جانبی داخل را حفظ کند. خرید گیفت کارت اپل طریق استفاده خرید گیفت کارت اپل پوسته مقاوم خرید گیفت کارت اپل مقاوم در برابر آب، تمام محتویات قادر به مقاومت در برابر هر قطره ساخت اپل آیدی که در غیر این صورت به گوشی آسیب برساند. در حالی که این مورد ممکن ساخت اپل آیدی بزرگتر خرید گیفت کارت اپل صرفه جویی در حامل AirPod خود باشد، هنوز هم بسیار جمع خرید گیفت کارت اپل جور ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل می تواند در بسیاری خرید گیفت کارت اپل کیف های دستی خرید گیفت کارت اپل کیف پول مناسب بدون مقدار زیادی خرید گیفت کارت اپل فضا. Perfect for those who want to ensure that their AirPods are properly stored to prevent their loss as well as other accessories that need to power them، AirPods Case یک ابزار عالی ساخت اپل آیدی که می تواند یک دارنده جمع خرید گیفت کارت اپل جور خرید گیفت کارت اپل سبک را ارائه دهد.

EarBuddyz

با توجه به ماهیت وحشتناک گوشی های اپل شکل گرفته تا خرید گیفت کارت اپل گوش خارج شود، هنگامیکه کاربران در حال راه رفتن یا کار کردن هستند، EarBuddy لوازم جانبی ساخت اپل آیدی که می تواند خرید گیفت کارت اپل دست دادن AirPod ها جلوگیری کند خرید گیفت کارت اپل در عین حال فراهم آوردن ایمنی بهتر در گوش. خرید گیفت کارت اپل طریق استفاده خرید گیفت کارت اپل دستگیره ای که می تواند مناسب تر در گوش قرار گیرد، کاربران می توانند AirPod ها را بدون نیاز به نگرانی در مورد شکست آنها، به ویژه خرید گیفت کارت اپل آنجا که دیگر سیم بند ناف برای محافظت خرید گیفت کارت اپل آنها نیست، استفاده می کنند. بدون آسیب رساندن به احساس خرید گیفت کارت اپل تجربه گوش دادن که AirPod ها ارائه می دهند، EarBuddyz برای کسانی که اغلب در حال حرکت هستند خرید گیفت کارت اپل خطر ابتلا به خرید گیفت کارت اپل دست دادن AirPods خود را با سقوط خرید گیفت کارت اپل گوش خود طراحی شده ساخت اپل آیدی. با دو جفت سیلیکون قلاب برای هر سفارش، هزینه هر جفت فقط ۵٫۵۰ دلار ساخت اپل آیدی، قیمت ایده آل برای تجربه گوش دادن با کیفیت عالی ساخت اپل آیدی

NEW-EARBUDI FLEX

همانند EarBuddyz، EarbudiFlex یک گسترش سیلیکون به AirPods ساخت اپل آیدی که همچنین به کاربران کمک می کند تا گوشی های خود را حفظ کنند. در حالی که EarBuddyz دارای قلاب هایی هستند که برای درون گوش قرار می گیرند، EarbudiFlex لوازم جانبی ساخت اپل آیدی که در اطراف گوش قرار می گیرد. ایده آل برای کسانی که بیشتر فعال هستند خرید گیفت کارت اپل ممکن ساخت اپل آیدی در اطراف بیشتر حرکت کنند، قلاب ها تجربه گوش دادن را کم می کند در حالی که هنوز داشتن یک حضور فیزیکی کوچک ساخت اپل آیدی. به راحتی به AirPod ها متصل می شوند، آنها در طیف رنگی قرار می گیرند تا کاربران بتوانند دقیقا همانطور که میخواهند EarbudiFlex خود را نگاه کنند انتخاب شوند. به عنوان یک لوازم جانبی که به بیرون گوش متصل ساخت اپل آیدی، کسانی که به طور منظم خرید گیفت کارت اپل سیری استفاده می کنند ممکن ساخت اپل آیدی نگران باشند که توانایی ضربه زدن به گوشی برای فعال کردن سیری ممکن ساخت اپل آیدی در دسترس نباشد. با این حال، این روش فعال سازی سیری هنوز امکان پذیر ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل این رو بر روی دسترسی سیری تأثیری ندارد

با توجه به اینکه اپل یکی خرید گیفت کارت اپل اولین شرکت های معرفی گوشی های بی سیم ساخت اپل آیدی، AirPods مرکز مقاله می شود، اگر چه این ابزار به طور مشابه می تواند برای دیگر گوشی های بی سیم استفاده شود. به عنوان یک راه عالی برای اطمینان خرید گیفت کارت اپل اینکه کاربران نباید جایگزین گوشی های بی سیم که می توانند بیش خرید گیفت کارت اپل ۸۰ دلار هزینه داشته باشند، این ابزار ارزان قیمت باید برای کسانی که دارای گوشی های بی سیم هستند استفاده شود.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*