چیزهای غریب: بررسی بازی | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�این نشان می دهد چیزهای غریب Netflix ساخت اپل آیدی. برای ایجاد جلوه های ویژه برای فصل دوم نمایش، که در ۲۷ اکتبر پخش می شود، انطباق بازی های کراش در بازی پس خرید گیفت کارت اپل فصل اول برای iOS خرید گیفت کارت اپل آندروید منتشر شده ساخت اپل آیدی، به طرز شگفت انگیزی به نام Stranger Things: The Game. این کاملا جذابیت روح خرید گیفت کارت اپل الهام بخش نمایش تلویزیونی والدین خود را دارد خرید گیفت کارت اپل انتخاب توسط BonusXP توسعه دهنده Indie برای ایجاد این بازی در سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل انیمیشن پیکسل خرید گیفت کارت اپل بالا به پایین مسابقات دوره غریبه چیزها خرید گیفت کارت اپل زیبایی بصری ساخت اپل آیدی. اگر شما خودتان یک بازیگر هستید خرید گیفت کارت اپل طرفدار چیزهای غریبه هستید، اطمینان حاصل کنید – این بازی فوق العاده دلتنگ، شگفت آور گسترده خرید گیفت کارت اپل فوق العاده عالی برای کتابخانه بازی موبایل شما ساخت اپل آیدی، در حالی که یک همراه کامل برای نمایش تلویزیون ساخت اپل آیدی.

چیزهای غریبه: بررسی بازی | Appolicious

اگر شما خودتان یک بازیگر هستید خرید گیفت کارت اپل طرفدار چیزهای غریبه هستید، اطمینان حاصل کنید – این بازی زیبا خرید گیفت کارت اپل دلتنگ، شگفت آور گسترده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل علاوه بر کتابخانه بازی موبایل شما علاوه بر عالی بودن همراه با نمایش تلویزیونی ساخت اپل آیدی:

در ابتدا، پس خرید گیفت کارت اپل دریافت تماس تلفنی برای بررسی ناپدید شدن وی بییرز خرید گیفت کارت اپل سه نفر خرید گیفت کارت اپل دوستانش، بازیکن جیم هپپر، رئیس پلیس را تحت کنترل دارد. تحقیقات به زودی Hopper را به آزمایشگاه ملی هوکینز (اولین خرید گیفت کارت اپل بسیاری خرید گیفت کارت اپل سیاه چال ها) می رساند که با اسرار، کلکسیون ها خرید گیفت کارت اپل دشمنان پر شده ساخت اپل آیدی. خرید گیفت کارت اپل این جا، بازیکن باید Hopper را هدایت کند تا کارتهای کلید را که دسترسی به حوزه های عمیق آزمایشگاه را فراهم می کنند، تعیین کند. برای زنده ماندن، بازیکن باید با دشمنان مختلفی در ارتباط با سیاه چال مبارزه کند، برخی خرید گیفت کارت اپل آنها توانایی آتش گلوله خرید گیفت کارت اپل دیگران را دارند که در محدودهی نزدیک به آن مبارزه می کنند. حتی در حالت عادی، هنگامی که با دشمنان متعدد بر روی صفحه نمایش مواجه می شوید که با هم مخلوطی خرید گیفت کارت اپل مکان های نزدیک خرید گیفت کارت اپل آسیب های پرتابه را بازی می کنند، این بازی می تواند به طرز شگفت انگیزی دشوار باشد خرید گیفت کارت اپل بازیکن را مجبور به انطباق با آن کند. هنگامی که تمام موانع برداشته شده ساخت اپل آیدی، بازیکن باید رئیس فرقه را شکست دهد خرید گیفت کارت اپل مجبور ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل توانایی های تمام شخصیت های موجود برای برنده شدن در جنگ استفاده کند.

بازی های ویدئویی فیلم یا تلویزیون فقدان روحیه الهامات آنها را قانع کننده ساخته گیفت کارت اپل، اما با چیزهای غریبه: بازی، این مورد نبود.

در نهایت موانعی بروز خواهد شد که هپپر قادر نخواهد گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل خود فراتر برود؛ این همان جایی ساخت اپل آیدی که توانایی های منحصر به فرد شخصیت های مختلف به وجود می آید. لوکاس اولین شخصیتی گیفت کارت اپل که در بازی هایش با آن روبرو شدم خرید گیفت کارت اپل توانایی های ویژه او استفاده خرید گیفت کارت اپل تیرکمان بچه گانه او گیفت کارت اپل که شاخه ها را پرتاب می کند خرید گیفت کارت اپل می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا دستکاری اشیائی که غیرقابل دسترسی هستند یا خرید گیفت کارت اپل راه دور استفاده شود. چندین سوئیچ وجود داشت که در ابتدا نتوانستم به آن دسترسی پیدا کنم. خرید گیفت کارت اپل بین بردن آزمایش خرید گیفت کارت اپل طریق آزمایشگاه به من توانایی ضربه زدن به این سوئیچ ها را دادم، به لطف شاتل لکاس، به من اجازه داد تا بیشتر کشف کنم. بعدها بازیکن نانسی ویلر را که دارای خفاش بیس بال در نمایش تلویزیونی ساخت اپل آیدی، باز می کند خرید گیفت کارت اپل توانایی شکستن دیوارها را نشان می دهد که اتاق های پنهان را نشان می دهند یا برای خرید گیفت کارت اپل بین بردن اشیاء مسدود کردن مسیر او. قفل کردن این کاراکترهای اضافی موجب عقب نشینی به سیاهچاله هایی شده ساخت اپل آیدی که برای پیدا کردن آیتم های مخفی یا مناطق پنهان خود که قبلا غیرقابل دسترسی بودند پیدا کرد.

پس خرید گیفت کارت اپل تکمیل آزمایشگاه ملی هاوکینز، نقشه شهرستان هاوکینز به بازیکن باز می گردد. بعضی خرید گیفت کارت اپل نقاط هنوز به دلیل نیاز به توانایی های شخصیتی برای دسترسی به دسترسی غیرقابل دسترسی هستند، اما من خرید گیفت کارت اپل اینکه کل نقشه را چقدر بزرگ گیفت کارت اپل، به ویژه خرید گیفت کارت اپل آنجا که این بازی رایگان ساخت اپل آیدی، شوکه شدم. محدوده هایی در نمایش تلویزیونی نیز به زیبایی در اینجا به خوبی ظاهر می شوند، خرید گیفت کارت اپل جمله آزمایشگاه فوق الذکر، خانه Byers، مدرسه ابتدایی، جنگل میرکوود خرید گیفت کارت اپل تاریکی، جهان وحشتناک Upside Down، به نام چند

شهر می خواهد مورد بررسی قرار گیرد، خرید گیفت کارت اپل در اینجا جایی ساخت اپل آیدی که بازیکن می تواند مسیر را خرید گیفت کارت اپل مسیر ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم خارج کند تا پیشرفت خود را پویاتر کند. مقالات چکیده خلاقانه را می توان یافت خرید گیفت کارت اپل با NPC های مختلف برای کلکسیون ها که در سفر بازیکن کمک می کند، پیدا می شود. این موارد خرید گیفت کارت اپل یک کتاب آموزش معلم به یک نیمه کامیون اسباب بازی که می تواند به یک ربات تغییر کند (ترانسفورماتور هر کسی). تعامل با اشیاء در جهان بازی یک پاسخ منحصر به فرد بسته به اینکه چه شخصیتی مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان مثال، اگر هپپر یک تلویزیون را بررسی کند، او را در مورد چگونگی دیرکردن برنامه برای تماشا توضیح می دهد. همانطور که برای لوکاس، او تعجب خواهد کرد زمانی که کارتون در آینده خواهد گیفت کارت اپل. هنگام بررسی یک گوشی (خرید گیفت کارت اپل به نظر می رسد که تمام کاراکترها در این رابطه یک پاسخ مشابه دارند)، شخصیت شما می گوید: "چه کسی می خواهد تماس بگیرد؟"، که اشاره ای کاملا به Ghostbusters ساخت اپل آیدی.

چیزهای غریب: بازی چیزی نبود که من انتظار داشتم. فیلم ها خرید گیفت کارت اپل یا فیلم های تلویزیونی کراوات در بازی های ویدئویی اغلب فاقد روحیه آنچه الهام خود را چنین قانع کننده گیفت کارت اپل، اما با چیزهای غریبه: بازی، این مورد نیست. BonusXP الهام خرید گیفت کارت اپل روح را خرید گیفت کارت اپل نمایش تلویزیونی در گام برداشته ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل یک بازی با منابع مربوط به نمایش خرید گیفت کارت اپل فرهنگ پاپ مربوط به دوره زمانی خود را ایجاد کرده ساخت اپل آیدی. برای طرفداران چیزهای Stranger خرید گیفت کارت اپل Gamers به ​​طور یکسان، Stranger Things: این بازی علاوه بر کتابخانه بازی های موبایل شما عالی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل مطمئنا سوراخ موجود در غریبه ها را در زندگی شما در حالی که منتظر انتشار فصل دوم تلویزیونی ساخت اپل آیدی، خواهید دید.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
کاملا روح خرید گیفت کارت اپل الهام خرید گیفت کارت اپل نمایش والدین خود را نشان می دهد گیم پلی به اندازه کافی متنوع نیست.

                        

                                

                        

رتبه
۹/۱۰

WP-Appbox: چیزهای غریبه: بازی (رایگان، Google Play) →

WP-Appbox: چیزهای غریبه: بازی (فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*