کارخانه شیر – عدم تحمل لاکتوز در حالت سکون مجاز | گیفت کارت



Factory Milk یک بازی بیکار ساخت اپل آیدی که با تمرکز بر روی برداشت شیر ​​خرید گیفت کارت اپل گاوها انجام می خرید گیفت کارت پلی استیشن. فرضیه کنجکاوی کاملاً کنجکاو ، اما مانند سایر بازیهای بیکار در آنجا ، مهم نیست – مهم این ساخت اپل آیدی که چگونه به شما پاداش می دهد. یک بازی idler خوب همراه با جلوه های خنده دار ، انیمیشن های زیبا خرید گیفت کارت اپل رضایت بخش عمیق اما در عین حال کمی مشکل آزاردهنده خرید گیفت کارت اپل دیدن پیشرفت شما خرید گیفت کارت اپل جمع شدن پول شما بالا می رود. کارخانه شیر این کار را به صورت بی نظیر اداره می کند ، با کنترل نهایی پیشرفت شما به گروهی خرید گیفت کارت اپل شایان ستایش ، خوشحال می شوید که گاوها را با انواع لباس های مختلف خرید گیفت کارت اپل جلوه های احمقانه دوست دارید.


Factory Milk یک بازی بیکار بسیار مناسب ساخت اپل آیدی ، همه می گویند.

گاوهای شما شیر می شوند ، یک نوار نقاله شیر را جمع می کند خرید گیفت کارت اپل کامیون ها آن را به فروش می رسانند. بسیار ساده ساخت اپل آیدی ، اما مانند همه Idler ها ، این میزان ارتقاء ساخت اپل آیدی که سبک بازی شما را تعیین می کند. شما باید هم زمان خرید گیفت کارت اپل هم هزینه ارتقاء گاوها ، کامیون ها یا نوار نقاله های خود را متعادل کنید. هر قیمت هر خرید را افزایش می دهد ، اما سرعت آن ویژگی خاص ، خرید گیفت کارت اپل همچنین یک اثر اضافی برای افزایش ارزش آن باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن. به عنوان مثال ، ارتقاء گاوها در نهایت به معنای پمپ های شیر دهی بیشتر ساخت اپل آیدی ، اما در هر "ردیف" گاوها حداکثر سه برابر ساخت اپل آیدی.

مشکل اصلی در این مورد اینست که ارتقاء ها به خودی خود پنهان هستند ، یعنی غیرممکن ساخت اپل آیدی بدانید که روی آن ها باید تمرکز کنید. به عنوان مثال ، سرعت واقعی یک کامیون در واقع قیمت شیر ​​را ۵ برابر قیمت آن افزایش می دهد خرید گیفت کارت اپل آن را با ارزش ترین وانت می کند ، اما به شما نمی گوید که تاکنون پول زیادی را برای سایر نسخه های دیگر غرق نکرده اید.

این عنصر ناامید کننده خرید گیفت کارت اپل انسداد باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن کل تجربه به ویژه ناامید کننده باشد ، اما شما معمولاً برای گرفتن حقیقت سود بیش خرید گیفت کارت اپل حد ممکن ساخت اپل آیدی. Factory Milk یک بازی بیکار خرید گیفت کارت اپل با یک نقطه گرفتن بسیار مناسب ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل به شما این امکان را می دهد تا درگیر شوید ، اما هنوز هم به اندازه کافی بیکار هستید تا در حین پیشرفت ، کارهای دیگری را انجام دهید خرید گیفت کارت اپل آن پول نقد شیرین خرید گیفت کارت اپل شیرین را بدست آورید.


سرگرمی خرید گیفت کارت اپل مبتکرانه ، با پیشرفت مناسب به سمت نهایی ، سعادتمندانه کنترل کامل شیر در کل جهان.

تبلیغات زیادی وجود دارد که در مقایسه با سایر بازی های بیکار ، جوایزی به شما می دهند. شما می توانید برای افزایش سود پولی خود ، افزایش بهره وری در زمان خرید گیفت کارت اپل سایر ارتقاء ، تبلیغات را تماشا کنید ، اما همچنین می توانید در طول بازی به طور تصادفی تبلیغات دریافت کنید. به راستی در صورت قطع شدن تجربه بیکار شدن ، کنترل زیادی را به دست می آورید ، اما حداقل شما احتمالاً تلفن خود را خرید گیفت کارت اپل سایت خارج نمی کنید ، در حالی که بیکار هستید سکوت کنید. کارخانه شیر یک بازی بیکار خرید گیفت کارت اپل مناسب ساخت اپل آیدی ، همه گفته شده ساخت اپل آیدی. سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل مبتکر ساخت اپل آیدی ، با پیشرفتی شایسته به سمت نهایی ، سعادتمندانه کنترل کامل شیر در کل جهان. مطمئناً خوب ساخت اپل آیدی.

رتبه ما

جوانب مثبت منفی
None هیچکدام

                        

                                

                        

امتیاز
۶٫۵ / ۱۰
برنامه در فروشگاه یافت نشد. 🙁
برو به فروشگاه
جستجوی وب Google

کارخانه شیر – بازی شیر ساز (رایگان ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*