کتاب Tayasui Doodle – ناسازگاری در نقاشی | گیفت کارتدر نگاه اول، کتاب دودل به نظر می رسد برنامه کامل برای کسانی که دوست دارند به منظور جلب اما اغلب پیدا کردن آنها sketchbook خود را با آنها نیست. این برنامه طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل ابزارهای طراحی خرید گیفت کارت اپل انواع کاغذ را ارائه می دهد. تصاویر نشان داده شده در فروشگاه App حتی نشان می دهد بسیار دقیق خرید گیفت کارت اپل ماهر نقشه. همه اینها باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن شما اعتقاد داشته باشید که برنامه می تواند یک جایگزین واقعی برای حمل یک اسکچ بوک خرید گیفت کارت اپل مداد باشد، اما فریب خورده ساخت اپل آیدی زیرا قطعا آن را ندارد.

بزرگترین مشکل این برنامه این ساخت اپل آیدی که فقط به اندازه کافی دقیق نیست. نقاشی شما به نظر می رسد کمی بالاتر خرید گیفت کارت اپل جایی که انگشت خود را قرار داده خرید گیفت کارت اپل در حالی که این ممکن ساخت اپل آیدی به نظر می رسد مانند یک مشکل بزرگ در ابتدا شما به سرعت نا امید می خرید گیفت کارت پلی استیشن زمانی که حتی یک مربع ساده غیر ممکن ساخت اپل آیدی. این باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن حتی بیشتر مزاحم زمانی که آموزش درخواست شما را به قرعه کشی خطوط دقیق ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شما به سادگی نمی توانید.

این باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن حتی بیشتر آزار دهنده زمانی که آموزش درخواست شما را به قرعه کشی خطوط دقیق خرید گیفت کارت اپل شما به سادگی نمی توانید.

اگر شما به دنبال ایجاد کیفیت نقاشی هستید که بر روی کاغذ قرار دارد، این کار فقط با استفاده خرید گیفت کارت اپل این برنامه اتفاق نخواهد افتاد. برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به داشتن یک اپل طرفدار خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل یک مداد سیب، شما ممکن ساخت اپل آیدی این مشکل را نداشته باشید، اما در این لحظه شما نیز ممکن ساخت اپل آیدی فقط طرح خود را با اطراف خود حمل کنید.

YouTube

خرید گیفت کارت اپل فیلمها خرید گیفت کارت اپل موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید، محتوای اصلی را آپلود کنید خرید گیفت کارت اپل همه آنها را با دوستان، خانواده خرید گیفت کارت اپل جهان در YouTube به اشتراک بگذارید.

مسئله دیگری با این برنامه که توانایی طراحی شما را محدود می کند، ابزارها هستند. در فروشگاه App، شما انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل قلم های مختلف خرید گیفت کارت اپل حتی نقشه های رنگی، این با نسخه رایگان برنامه آمده ساخت اپل آیدی. برای هر کسی که میخواهد حتی رنگهای اصلی را به نقاشی خود اضافه کند، باید برای نسخه حرفه ای پرداخت کنند خرید گیفت کارت اپل با توجه به مشکل در طراحی با این برنامه، به نظر می رسد سرمایه گذاری ارزشمند ساخت اپل آیدی.

هنگامی که شما با تلاش برای کشیدن حتی سادهترین عکسها ناامید میشوید – که شما دو گزینه دارید، به صفحه بعدی که دارای نوع کاغذ دیگری ساخت اپل آیدی ضربه بزنید یا روی پاک کن ضربه بزنید خرید گیفت کارت اپل به آرامی شروع به خراب کردن کار سخت کنید. درست ساخت اپل آیدی که شما باید صفحه را به صورت دستی پاک کنید، هیچ دکمهیی وجود ندارد که بتوانید صفحه را به صورت جادویی پاک کنید. اگر فکر می کردید که می توانید سیستم را ضرب کنید خرید گیفت کارت اپل فقط به صفحه بعدی بروید تا به پاک کردن زمان بیشتری خرید گیفت کارت اپل نقاشی بپردازید، دوباره فکر کنید، چرا که مگر اینکه برای نسخه حرفه ای پرداخت کنید فقط به پنج مقاله محدود می شوید.

کتاب دودل شایسته اعتبار برای یک چیز ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل این آموزش روشن خرید گیفت کارت اپل مفید آن ساخت اپل آیدی، به شما نشان می دهد که چگونه خرید گیفت کارت اپل هر ابزار به نوبه خود خرید گیفت کارت اپل ضربه های مختلف انگشت مورد نیاز برای حرکت در اطراف صفحه استفاده کنید. این به این معناست که بسیاری خرید گیفت کارت اپل برنامه های طراحی، احساس می کنند که فقط کاربر را بدون هدایت پرتاب می کنند، خرید گیفت کارت اپل آنها را قادر به حتی بزرگنمایی نمی کنند.

این به این معنی ساخت اپل آیدی که بسیاری خرید گیفت کارت اپل برنامه های طراحی این احساس را دارند خوب ساخت اپل آیدی که فقط کاربر را بدون راهنمایی پرتاب کند، خرید گیفت کارت اپل حتی قادر به بزرگنمایی آن نیست.

کتاب دودل یک برنامه ساخت اپل آیدی که دارای پتانسیل بسیار زیادی ساخت اپل آیدی، اما تقریبا به هر حال تقریبا کم ساخت اپل آیدی. این به هیچ وجه جایگزین اسکچ بوک نیست که ادعا می خرید گیفت کارت پلی استیشن. صادقانه ویژگی های بیشتر در برنامه یادداشت ساخت اپل آیدی که همراه با iOS وجود دارد خرید گیفت کارت اپل دقت طراحی برابر ساخت اپل آیدی اگر نه بهتر ساخت اپل آیدی. اگر شما به دنبال استفاده آسان خرید گیفت کارت اپل برنامه طراحی برای بچه های خود هستید، شاید شاید فقط این برنامه را برطرف کنید اما حتی پس خرید گیفت کارت اپل آن، برنامه های طراحی مناسب کودکان دوستانه وجود دارد.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
آسان برای استفاده خرید گیفت کارت اپل کنترل ها ابزار نقاشی محدود، مگر اینکه شما نسخه حرفه ای دریافت کنید. بدون گزینه های صفحه روشن خرید گیفت کارت اپل یا کنترل واقعی خرید گیفت کارت اپل ابزار طراحی.

                        

                                

                        

امتیاز
۲/۱۰

WP-Appbox: Tayasui Doodle Book (رایگان + ، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*