کف کف پا است – تخریب وجودی | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�



این سر خرید گیفت کارت اپل صدا خرید گیفت کارت اپل سرخوردگی عظیم خرید گیفت کارت اپل شما به وجود می آید، هر زمان که شما به طور ناگهانی به گدازه می میرید یا به طور تصادفی دست به پریدن می شوید خرید گیفت کارت اپل خود را مانند یک ملوان سوگند می خورید.

Floor Lava یک platformer ساده ساخت اپل آیدی که در اطراف مدرسه قدیمی مدعی ساخت اپل آیدی که جهنم را خرید گیفت کارت اپل آنچه که سعی دارد شما را بکند، دور کند. استخر غول پیکر گدازه به صورت عمودی می رسد، خرید گیفت کارت اپل باعث می شود شخصیت شخصیت های عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب خود را با پریدن خرید گیفت کارت اپل پلت فرم به پلت فرم به آسمان برساند. هر پلتفرم در سمت چپ یا راست قرار دارد خرید گیفت کارت اپل شما را مجبور می کند تا به درستی سیستم های خود را مدیریت کند. اگر شما بر روی یکی خرید گیفت کارت اپل اشتباه ها پرش کنید، به نظر می رسد شخصیت شما خرید گیفت کارت اپل بین می رود خرید گیفت کارت اپل گدازه شما را بلافاصله می کشد.

کف لوا | Appolicious

کف لاوی، بازی اتاق نشیمن دوران کودکی را به تلفن همراه شما می بخشد، با سرخوردگی خرید گیفت کارت اپل سر خرید گیفت کارت اپل صدا های شدید با صدای بلند تکرار می شود. بررسی ما را بخوانید: https://appolicious.com/the-floor-is-lava-existential-frustration

در حالی که منطقی ساخت اپل آیدی که یک مکانیک برای مجازات کردن شما برای خراب کردن پرش را داشته باشد، این امر حس کامل برای پایان دادن به بازی کامل خرید گیفت کارت اپل مجبور کردن شما به راه اندازی مجدد ساخت اپل آیدی. گاهی اوقات شما پرش را خرید گیفت کارت اپل دست می دهید، اما فضای روشن بیش خرید گیفت کارت اپل شما وجود دارد، بنابراین همه چیز اتفاق افتاده ساخت اپل آیدی که شما بلافاصله به عقب افتاده. چرا گدازه به سرعت ظاهر شد؟ آیا آن را حس شکست خرید گیفت کارت اپل حرکت به کشتن؟

چرا گدازه به نظر می رسد به سرعت ؟! آیا شکست آن را حس کرد خرید گیفت کارت اپل به کشتن رفت؟

ایده پشت بسیاری خرید گیفت کارت اپل این بازی های ساده Platformer ساده این ساخت اپل آیدی که دوباره خرید گیفت کارت اپل دوباره دوباره تکرار شود، هر بار که شما درگذشت، نمره ی خود را به دست آورید. این احساس تکمیل شدن چیزی ساخت اپل آیدی که اکثر بازیکنان را مجبور می کند تا دوباره خرید گیفت کارت اپل دوباره همان بازی را ادامه دهند. این در این نوع بازی ها بسیار شایع ساخت اپل آیدی، اما سوال اول این ساخت اپل آیدی که چرا باید در وهله اول وجود داشته باشد؟

اگر گیم پلی گوناگون وجود داشته باشد، نیازی به داشتن یک سیستم پیشرفت بر اساس برتری نیست. اگر چیزهای بیشتری برای انجام وجود دارد، پس هر بار که یک اشتباه کوچک انجام دادید، نیازی به بازنشانی ثابت خرید گیفت کارت اپل پیشرفت بازیکن نخواهید داشت.

The Floor Lava باعث می شود که شما در مورد این سوالات طراحی بازی های عمیق فکر کنید زیرا شما هیچ کاری برای انجام این کار انجام نداده اید، زیرا شما به طور تصادفی روی صحنه اشتباه صفحه کلیک کرده خرید گیفت کارت اپل در نتیجه تمام پیشرفت های خود را خرید گیفت کارت اپل دست دادید. هنگامی که در آن خشم، دولت مایع قرمز، هیچ چیز دیگری انجام دهید، اما می توانید تعجب کنید که چگونه خرید گیفت کارت اپل چرا شما در اینجا. در نهایت ذهن شما به سمت در نظر گرفتن هدف نهایی خود در جهان حرکت خواهد کرد خرید گیفت کارت اپل شاید شاید فقط شاید زندگی کوتاه شما را در این سیاره نادیده بگیرد خرید گیفت کارت اپل بازیگر پلت فرم پرشهای ناخوشایند بازی کند.

مثل یک مجازات ابدی که توسط خدای ناعادلانه، کف پای لوا مزاحم شما می شود برای مدت زمان بسیار طولانی بازی کنید، اگر فقط خودتان را ثابت کنید که می توانید این گدازه را آلوده کرد، پرش خرید گیفت کارت اپل کابوس

این غم انگیز ساخت اپل آیدی که بلافاصله فراموش خواهد شد زمانی که مغز میمون اولیه شما خواسته شما را به ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم نمره عالی خود را بالا برود خرید گیفت کارت اپل در نهایت به گرسنگی ابدی می رسد، در نهایت فرار خرید گیفت کارت اپل گدازه. همانند یک مجازات ابدی که توسط یک خداوند ناعادلانه محقق شده ساخت اپل آیدی، کف لوا مزاحم شما می شود برای مدت زمان طولانی بازی کنید، اگر تنها ثابت کنید که شما می توانید این گدازه آلوده، پرش خرید گیفت کارت اپل کابوس ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم.

WP-Appbox: کف لوا (رایگان، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*