کلیک کنید راه خود را به بالا | گیفت کارتکپی رایت در مورد جمع آوری کوکی ها خرید گیفت کارت اپل ارتقاء تولید شما نیست، clicker بازی ها بر روی زندگی خود را گرفته خرید گیفت کارت اپل همه چیز را خرید گیفت کارت اپل بازی های تولید سنتی بیشتر به ماجراهای قهرمان ساخت اپل آیدی.

در زیر پنج برنامه برای کلیک شما وجود دارد:

Empire Crafting Empire (iOS، Android)

Empire Crafting Idle در میان بازیکنان Ming Craft محبوبیت پیدا کرده ساخت اپل آیدی، زیرا مفهوم گیم پلی هسته آن را تبدیل به یک بازی ساده اما اعتیاد آور می کند. با یک کلیک شما می توانید جهان را کشف کنید، هزاران نفر خرید گیفت کارت اپل بلوک های مختلف خود را، دوستان خود را با حیوانات خرید گیفت کارت اپل آیتم های مختلف شغلی. خرید گیفت کارت اپل منابع موجود در جهان برای به روز رسانی موارد خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل اقلام خرید گیفت کارت اپل معجون های منحصر به فرد استفاده کنید که عملکرد بیکار خود را افزایش می دهد. خود را در جهان با گرافیک کارتونی زیبا خرید گیفت کارت اپل آسان برای استفاده خرید گیفت کارت اپل کنترل های یک کلیک را غرق کنید.

تریلر Empire Crafting امپراتوری

با کشیدن انگشت خود، یک دنیای زیبا خرید گیفت کارت اپل هزاران بلوک را کاوش کنید. دوست داری با حیوانات خرید گیفت کارت اپل حیوانات به طرف خود بشتابید خرید گیفت کارت اپل دنده ای عالی مانند معجون ها، کتاب های مشتاق، کوره ها خرید گیفت کارت اپل جرقه ها را تقویت کنید تا سفر خود را افزایش دهید. این بهترین بازی معدنکاری خرید گیفت کارت اپل ساخت بازی پیشرفته در جهان ساخت اپل آیدی

سرمایه دار کارخانه بیدار (iOS)

بازی کردن به عنوان مالک Empire Tycoon Factories Empire، کار اصلی شما این ساخت اپل آیدی که برای ایجاد ایستگاه های کاری، خودکار سازی تولید خرید گیفت کارت اپل به حداکثر رساندن سود استفاده کنید. به نظر می رسد یک کار ساده ساخت اپل آیدی، اما با هر کارخانه فریب نخواهید داد تا محصولات مختلف خرید گیفت کارت اپل تعداد زیادی خرید گیفت کارت اپل ایستگاه های کاری را انتخاب کنید که خرید گیفت کارت اپل کار ساده ای نیست. با هر ایستگاه جدیدی که تولید می کنید، افزایش می یابد خرید گیفت کارت اپل به نوبه خود پول نقد بیکار خود را با آن افزایش می دهد. بهترین چیز در مورد سرمایه دار کارخانه بیدرنگ این ساخت اپل آیدی که هرگز کار را متوقف نمی کند، چیزی که می تواند رضایت بخش تر خرید گیفت کارت اپل باز کردن بازی برای پیدا کردن یک شمع کامل خرید گیفت کارت اپل پول نقد بیکار در انتظار شما ساخت اپل آیدی. شما همچنین می توانید مدیران را استخدام کنید به این معنی که محصولات شما به طور خودکار حتی زمانی که مشغول هستند، به فروش می رسند، برای افزایش کارخانه های خود، پول بیشتری را صرفه جویی کنید.

قهرمانان کلیککننده (iOS، Android)

قهرمانان قهرمانان یک قهرمان خلوت ساخت اپل آیدی که در آن شما در یک ماجراجویی سرگرم کننده، حمله به هیولا، قهرمانان، کشف گنج خرید گیفت کارت اپل کشف دنیای جدید با تنها چند کلیک. راه خود را خرید گیفت کارت اپل طریق بیش خرید گیفت کارت اپل ۱۰۰۰ منطقه شکست دادن هیولاها خرید گیفت کارت اپل به دست آوردن مهارت ها به شما به عنوان قهرمانان خود را به سطح بالا. شما همچنین می توانید قبیله ها را با دوستان خرید گیفت کارت اپل دیگر بازیکنان خرید گیفت کارت اپل سراسر جهان، انجام حملات به هم زدن خرید گیفت کارت اپل گرفتن جاودانگی متعصب، وحشت کنید. با توجه به ژانر، قهرمانان کلیکر بسیار آسان ساخت اپل آیدی به کارشناسی ارشد خرید گیفت کارت اپل بسیار اعتیاد آور ساخت اپل آیدی.

قهرمانان کلیککننده برای آندروید!

تا به حال بدانید که چه چیزی یک آسیب چهارهزارمیلیون در هر ثانیه احساس می کند؟ بیشتر بدانید! تلاش خود را برای رسیدن به آن به امروز متوقف کنید!

تقریبا یک قهرمان (iOS، Android)

تقریبا یک قهرمان یک قهرمان RPG با حس شوخ طبعی ساخت اپل آیدی، به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل سیزده "احمقان" که به دنبال یک ماجراجویی برای تبدیل شدن به قهرمانان خرید گیفت کارت اپل یا احتمالا مردم مرده به عنوان مبارزه خود را خرید گیفت کارت اپل بد شانسی خرید گیفت کارت اپل عدم مهارت می کنند. سفر خرید گیفت کارت اپل طریق یک زمین باستانی، یادگیری مهارت های جدید خرید گیفت کارت اپل قدرت جادویی خرید گیفت کارت اپل امیدوارم تفاوت بین دو انتهای یک شمشیر. یافتن مسابقه در طول سفر خود خرید گیفت کارت اپل کشف اسرار همه با قدرت کلیک کردن. آیا شما آنچه را که برای رسیدن به قهرمان بعدی آه می خواهید کلیک کنید؟

AlmostAHero AppPreview

آپلود شده توسط بازی میدان میدان Bee در ۳۰-۳۰-۲۰۱۷

Tap Busters: Galaxy Heroes (iOS، Android)

بازی کردن به عنوان یک شکارچی فضایی برای بررسی امپراطوری کهکشانی خرید گیفت کارت اپل مبارزه با ارتش بیگانگان خرید گیفت کارت اپل هیولا عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب. راه خود را به بالا خرید گیفت کارت اپل هیئت مدیره رهبر ضربه بزنید که شما دیگر برادران شیرین قهرمان شکستن خرید گیفت کارت اپل کار برای نجات سیاره، همه در حالی که کسب پول نقد. استفاده خرید گیفت کارت اپل پول نقد سخت خود را برای خرید زره خرید گیفت کارت اپل تبدیل شدن به ترس خرید گیفت کارت اپل ضربه ضربه خرید گیفت کارت اپل امپراتوری. با ضربه زدن به ضربه تند خرید گیفت کارت اپل سریع شما می توانید در برابر دوستان نبرد خرید گیفت کارت اپل یا حتی تیم خود را ایجاد خرید گیفت کارت اپل ایجاد صنفی، ترکیب قدرت خود را برای ضربه زدن به بازیکنان در سراسر جهان.

Tap Busters: Galaxy Heroes Trailer II

تریلر دیگر TAP BUSTERS، DUH


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*