کودکان – عدم اضافه کردن | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�یک دایره ساده با یک الگوی اعداد حسی. این همه هیئت مدیره بازی ساخت اپل آیدی. رفتن به اطراف دایره یک عدد تصادفی نزدیک به اعداد موجود در هیئت مدیره خواهد گیفت کارت اپل. همه بازیکنان این تعداد را خرید گیفت کارت اپل مسیر مدار خود پرتاب می کنند خرید گیفت کارت اپل به نقطه ای که مرکز آن دسترسی پیدا می کند، گزاف گویی می کنند.

لپ ها خلاصه | Appolicious

کودکان یک بازی پازل ساخت اپل آیدی که بر اساس دستکاری اعداد ساخت اپل آیدی. بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی های پازل این کار را انجام می دهند، اما Laps موفق به نشان دادن نوع ژانر خرید گیفت کارت اپل نشان دادن نحوه انجام آن می شود: https://appolicious.com/laps-failing-to-add-up/

مکانیک بسیار ساده ساخت اپل آیدی، اما محدوده ای خرید گیفت کارت اپل گیم پلی، مطابق با اعداد به طور مداوم ساخت اپل آیدی. همانند سبک بازی Candy Crush در مطابقت با انواع مشابه خرید گیفت کارت اپل یا دیگر بازی های مبتنی بر شماره خرید گیفت کارت اپل آن ilk، همانطور که شما با همان تعداد با هم در گروه های ۳ یا بیشتر، آنها را به جمع جمع خود را ترکیب، حرکت بیشتر به داخل خرید گیفت کارت اپل کار به سمت بالا. این باعث می شود که گیم پلی یکی خرید گیفت کارت اپل مواردی ساخت اپل آیدی که به طور مداوم با همان اعداد مطابقت می کند تا بتواند مجموعهای بالایی داشته باشد.

این بدان معنی ساخت اپل آیدی که شما مقدار محدودی خرید گیفت کارت اپل زمان را دارید تا اعداد را با هم مقایسه کنید، تمام شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل امتیاز شما را ثبت می کند.

با این حال، هر بار که تعداد اعداد در اطراف دایره عبور می کند، نقطه ی بالاترین نقطه را می گذارد، دوران شما پایین می آید. این بدان معنی ساخت اپل آیدی که شما یک مقدار محدودی خرید گیفت کارت اپل زمان دارید تا اعداد را با هم مقایسه کنید، همانطور که یک بار تمام دورانهای شما تمام شده ساخت اپل آیدی، بازی تمام شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل امتیاز شما را ثبت می کند.

در تطبیق اعداد به مجموع خرید گیفت کارت اپل بزرگتر خرید گیفت کارت اپل بزرگتر، شما در عین حال می توانید دورهای بیشتری برای استفاده به دست آورید. این اجازه می دهد تا بازی خود را به طور گسترده ای ادامه دهید تا بتوانید امتیازات فوق العاده ای به دست آورید.

همانطور که امتیازات اضافی بیشتری کسب می کنید، امتیاز بازی به امتیازات بازی می رسد خرید گیفت کارت اپل سپس یک دوره جدید را در یک بازی جدید به شما می دهد. به این ترتیب، Laps در تلاش ساخت اپل آیدی تا بازیکن را به دلیل بازی ادامه دهد؛ نه تنها بازیکن تمایل دارد امتیاز بیشتری کسب کند، او می تواند به راحتی با بازی بیشتر به آن دست یابد.

این حس بازي مجاز، کار خود را انجام می دهد خرید گیفت کارت اپل بازیکن را تشویق می کند که به عقب برگردد، اما دلیلش به نظر می رسد که بیش خرید گیفت کارت اپل حد مجبور خرید گیفت کارت اپل نادرست ساخت اپل آیدی.

این حس مجاز بودن مجبور ساخت اپل آیدی کار خود را انجام دهد خرید گیفت کارت اپل بازیکن را تشویق کند بیا عقب، اما دلیل خود را به نظر می رسد بیش خرید گیفت کارت اپل حد مجبور خرید گیفت کارت اپل نادرست ساخت اپل آیدی.

مشکل با کودکان این ساخت اپل آیدی که در حالی که گیم پلی اصلی آن لذت بخش خرید گیفت کارت اپل جالب ساخت اپل آیدی، واقعا هیچ دلیل واقعی برای ادامه بازی وجود ندارد؛ نمره ها به معنای چیزی نیست، خرید گیفت کارت اپل همچنین غلبه بر اضافی، اگر بازی به طور فعال تغییر یا پیشرفت بیشتر شما بازی کند.

بدون هیچ گونه پیشرفت پیش رو یا تغییر در گیم پلی، دلیلی برای ادامه بازی وجود دارد. حالت های بازی های دیگر که باید خرید گیفت کارت اپل طریق پرداخت باز کنید، اما به نظر نمی رسد چیزی متفاوت باشد به غیر خرید گیفت کارت اپل تغییر سرعت بازی.

بچه ها قطعا یک مفهوم سرگرم کننده با سبک بازی عالی ساخت اپل آیدی. آسان ساخت اپل آیدی که ببینیم که نوع خاصی خرید گیفت کارت اپل بازیکن میتواند به افزایش تعداد دورهای بازی خرید گیفت کارت اپل طول عمر بازی وابسته شود. با این حال، بدون پیشرفت بیشتر خرید گیفت کارت اپل یا گیم پلی متفاوت به عنوان پیشرفت بازی، بچه ها یک حواس پرتی ساخت اپل آیدی، پازل عددی ساخت اپل آیدی که شما را به طور مختصر اسیر نگه می دارد قبل خرید گیفت کارت اپل اینکه شما را مجذوب خود کنید.

با توجه به اینکه شما برای حواس پرتی خرید گیفت کارت اپل یک مفهوم جالب نگاه کنید، لپه علاوه بر یک کتابخانه بازی، تا زمانی که به کمبود طول عمر توجه نداشته باشید، عالی ساخت اپل آیدی.

WP-Appbox: کودکان – فیوز (رایگان + ، Google Play) →

WP-Appbox: کودک – فیوز (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*