گوشت و رحمت در وحشی وحشی وحشی – غرب خرید گیفت کارت اپل بین بردن مصاحبه با زاک جانسون | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�Appolicious : برای شروع، غرب Loathing یک چرخش شگفت انگیزی برای مجموعه ای ساخت اپل آیدی که معمولا در فانتزی قرون وسطی به کار می رود. چه چیزی منجر به سری سری Loathing می شود که انگشتان خود را به غرب وحشی می اندازد؟

زاک جانسون: پادشاهی لواتینگ یک نوع سر خرید گیفت کارت اپل صدا خرید گیفت کارت اپل چیزهای ژانر ساخت اپل آیدی که ما در مورد ایده ساختن یک بازی با مجموعه محدودیت های محدود هیجان زده شدیم. به ویژه در مورد غرب وحشی، من همیشه احساس می کردم که در بازی های RPG به طرز وحشیانه ای کمرنگ شده ساخت اپل آیدی. من فکر می کنم این بسیار شبیه به فانتزی های قرون وسطایی در بسیاری خرید گیفت کارت اپل موارد ساخت اپل آیدی: یک سطح قابل قبول تکنولوژی (اسلحه به جای شمشیر)، یک محیط خطرناک (مارها خرید گیفت کارت اپل غیرقانونی به جای اژدها خرید گیفت کارت اپل برده ها) خرید گیفت کارت اپل اسطوره اصلی، قهرمانانه (اسلحه به جای شوالیه ها)

برنامه : اتهام به خاطر زیبایی بصری کمین فیلیم شخصیتهای stickmen خرید گیفت کارت اپل sketchbook شناخته شده ساخت اپل آیدی. چه چیزی باعث شد شما به این جهت بصری همه خرید گیفت کارت اپل به همین دلیل ساخت اپل آیدی که شما فکر می کنید آن را مانند یک حضور پایدار نگه داشته؟

ZJ: وقتی که من برای اولین بار در پادشاهی لواتینگ کار کردم، این یک پروژه تک نفره گیفت کارت اپل، بنابراین هنر باید محدود به آنچه من قادر به انجامش بودم . من فکر می کنم که این موارد را برای ۱۵ سال به دست آوردم. من به اندازه کافی بهتر خرید گیفت کارت اپل آن بودم که اکنون به جای یک سازش به عنوان یک سبک واقعی شمرده می شود. من بعدا خواندن درک کمیک را دیدم خرید گیفت کارت اپل نقاط آن در مورد انتزاع ساختن شخصیت ها خرید گیفت کارت اپل اشیا بیشتر به بیننده مربوط می شود که واقعا به عنوان دلیل احتمالی پاسخ به هنر در طول سال ها مثبت بوده ساخت اپل آیدی.

برنامه : چگونه آن را توسعه داد، در حال توسعه تک نفره در لایحه ؟ آیا در طول راه شگفت انگیز گیفت کارت اپل؟

ZJ: این واقعا در راه های بسیاری آزاد گیفت کارت اپل. قادر به سرعت طراحی اقلام خرید گیفت کارت اپل برخورد، بدون نگرانی در مورد راه آنها ممکن ساخت اپل آیدی تحت تاثیر قرار دیگر بازیکنان خرید گیفت کارت اپل یا در بازی اقتصاد بسیار آزاد ساخت اپل آیدی. تا آنجا که شگفت انگیز نیست، واقعا. فرآیند توسعه برای غرب Loathing بسیار … صاف گیفت کارت اپل

غرب تریلر تیزر لویتینگ

غرب Loathing یک کمدی کمدی ساخت اپل آیدی که یک بازیگر نقش اول شخص در غرب وحشی بازی می کند که در اوت ۲۰۱۷ به وقوع پیوسته ساخت اپل آیدی. خرید گیفت کارت اپل مردمی که پادشاهی لواتین را به ارمغان آورده اند

برنامه : غرب Loathing دارای گزینه های زیادی برای بازیکن ساخت اپل آیدی، هر دو در داخل خرید گیفت کارت اپل خارج خرید گیفت کارت اپل مبارزه. چالش هایی که تیم با آن مواجه شد، لایحه را به گزینه های داستان های خطی تر خرید گیفت کارت اپل نزاع های مبتنی بر نوید تبدیل کرد؟

ZJ: بزرگترین مسئله مربوط به روایت شاخه ای احتمالا QA ساخت اپل آیدی. تست کردن هر چیزی که ممکن ساخت اپل آیدی در زمینه هر چیزی که ممکن ساخت اپل آیدی بر آن تأثیر بگذارد زمان زیادی را صرف کرده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل این چیزی ساخت اپل آیدی که واقعا رخ نداد تا اینکه بازی اساسا انجام شود.

برنامه : من باید بپرسم – چرا گوشت ارز اصلی هستهای سری لایحه ساخت اپل آیدی؟

ZJ: هنگامی که برای اولین بار KoL را ساختم، من یک ورق هنر را با برخی خرید گیفت کارت اپل شخصیت ها، هیولاها خرید گیفت کارت اپل اقلام روی آن کشیدم. زمانی که زمان برای ساختن کد اصلی RPG آمد، متوجه شدم که من هیچ سکه ای یا چیزی نداشتم، اما این تصویر زیبا خرید گیفت کارت اپل استیک وجود داشت …

برنامه : با غرب Loathing در نهایت به تلفن همراه می آید، آیا می توانید به ما اطلاعاتی در مورد آوردن عنوان PC به دست بدهید؟

ZJ: ما مجبور بودیم که بهینه سازی کنیم تا بازی را به اندازه مناسب برای دستگاه های تلفن همراه برسانیم، خرید گیفت کارت اپل خیلی بیشتر برای به دست آوردن بافت هایی که به طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل قطعنامه ها نیاز دارند ما باید حمایت کنیم. ما همیشه بازی را بر روی iPads ها برای اهداف آزمایشی انجام دادیم، بنابراین این یک معامله بزرگ نیست، اما برای تلفن های همراه، ما نیز مجبور به انجام اصلاحات قابل توجهی در مورد بسیاری خرید گیفت کارت اپل رابط کاربری بازی ساخت اپل آیدی، بنابراین آن را به خوبی در کوچک صفحه نمایش

برنامه : بر خلاف بسیاری خرید گیفت کارت اپل عناوین در بازی، غرب Loathing در مورد مرگ بسیار آرام ساخت اپل آیدی. این بازی حتی با طنز آن را می سازد. افکار شما در مورد مشکلات در بازی ها چیست؟

ZJ: من بازی سختی را نمیشناسم، اما فکر میکنم دشواریهای شدید، با تنش خندهدار که ما برای غرب خرید گیفت کارت اپل Loathing تیراندازی میکنیم، درمییابیم. بازی های ما اغلب تنها وسایل تحویل جوک هستند خرید گیفت کارت اپل ما در طول سال ها آموخته ایم که بهترین راه برای انجام این کار این ساخت اپل آیدی که اکثرا خرید گیفت کارت اپل راه بازیکن بیرون بیاییم.

برنامه : بازی ها لایحه ، تا به حال، به شکل نسبتا ثابت بوده ساخت اپل آیدی. چگونه آن را، در نهایت قرار دادن حرکت به طرح Loathing برای جنگ های Slapstick خرید گیفت کارت اپل پس زمینه های پس زمینه

ZJ: ما بسیار خوش شانس با Wes Cleveland، انیماتور ما. خرید گیفت کارت اپل همان ابتدا، او توانست هنر را به طریقی احساس کند که Loathing هنر را به نمایش می گذارد خرید گیفت کارت اپل همواره بصری خنده دار گیفت کارت اپل

برنامه : کمدی یکی خرید گیفت کارت اپل سخت ترین ژانرهای بازی ساخت اپل آیدی، با این حال Loathing آن را خرید گیفت کارت اپل پارک بیرون می کشد. بهترین راه برای اطمینان خرید گیفت کارت اپل اینکه بازی واقعا خنده دار ساخت اپل آیدی چه می گوید

ZJ: من فکر می کنم چیزی که ما به عنوان یک استودیو خوب هستیم هرگز، هرگز خرید گیفت کارت اپل خلق خرید گیفت کارت اپل خوی خسته کننده نیست. این اجازه می دهد که سبک ما را به هر جنبه ای خرید گیفت کارت اپل بازی بسپاریم – UI، متن توصیفی اولیه برای موارد خرید گیفت کارت اپل موارد، انیمیشن ها، آثار هنری. بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی ها برای اولین بار کمی خنده دار هستند خرید گیفت کارت اپل سپس خرید گیفت کارت اپل بخار خارج می شوند. خرید گیفت کارت اپل آنجا که کمدی واقعا چیزی ساخت اپل آیدی که ما فکر می کنیم ما را به عنوان یک استودیو متمایز می کنیم، سعی می کنیم که در یک حالت باقی بمانیم که اولین سوال در مورد هر طراحی یا تصمیم گیری نوشتار "این خنده دار ساخت اپل آیدی؟"

برنامه : غرب Loathing بازی ویدیویی سومین نشریه نامتقارن ساخت اپل آیدی که همراه با میز table Kingdom of Loathing اسپین آف ساخت اپل آیدی. چه چیزی باعث القای این رشد در بازی های جدید شد؟ آیا آثار لایحه ای برای گسترش بیشتر وجود دارد؟

ZJ: پادشاهی لواتینگ در دندان کمی طول می کشد، خرید گیفت کارت اپل اگر واقعا قصد ادامه کار در سطح ما را داشتیم، واقعا نیاز به منبع دیگری خرید گیفت کارت اپل درآمد داشتیم گیفت کارت اپل در ما موتور West of Loathing را توسعه دادیم تا بسیار انعطاف پذیر خرید گیفت کارت اپل هدایت داده شود، بله، من انتظار داشتم بازی های بیشتری مانند این در چند سال آینده باشد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*