| گیفت کارتبا استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه مناسب می توانید خرید گیفت کارت اپل منوها بخوانید، خواندن بررسی ها را بخوانید خرید گیفت کارت اپل حتی فقط با یک کلیک یک جدول را ذخیره کنید.

در زیر پنج برنامه برای کمک به رستوران کامل شما پیدا شده ساخت اپل آیدی:

رستوران یاب (آندروید)

رستوران یاب طراحی شده ساخت اپل آیدی تا به شما در پیدا کردن رستوران کامل در هر نقطه خرید گیفت کارت اپل جهان، با ویژگی های جستجو سریع شما هرگز دوباره خود را گرسنه خرید گیفت کارت اپل سرگردان خرید گیفت کارت اپل رستوران به رستوران به دنبال منوها در پنجره ساخت اپل آیدی. با رستوران یاب شما می توانید آخرین منو رستوران، بررسی خواندن خرید گیفت کارت اپل کتاب میز، در عرض چند دقیقه فقط. این برنامه همچنین می تواند برای پیدا کردن مکان های محلی، برای آن شب ها، زمانی که شما فقط می خواهید روی یک مبل با یک فیلم پیچ خورد.

جدول باز (iOS، Android)

Open Table در هنگام سفر به شهر های جدید باید برنامه ای داشته باشد اما در منطقه محلی شما نیز می تواند فوق العاده باشد. برای رستوران ها جستجو کنید خرید گیفت کارت اپل به راحتی خرید گیفت کارت اپل طریق غذا، قیمت خرید گیفت کارت اپل رتبه بندی، جستجوی خود را محدود کنید، سپس می توانید بررسی ها را بخوانید خرید گیفت کارت اپل حتی عکس هایی را که توسط مشتری های قبلی ارسال شده ساخت اپل آیدی را مشاهده کنید. یک ویژگی فوق العاده خرید گیفت کارت اپل جدول باز ساخت اپل آیدی که هنگامی که شما پروفایل شما را پر می کنید خرید گیفت کارت اپل چند بار خرید گیفت کارت اپل برنامه استفاده می کنید، توصیه های رستوران را دریافت خواهید کرد، خرید گیفت کارت اپل آن را حتی آسان تر برای پیدا کردن شام در یک شهر جدید. یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل دلایل استفاده خرید گیفت کارت اپل جدول باز، سیستم پاداش آن ساخت اپل آیدی، هر زمان که یک جدول را با استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه ذخیره کنید، امتیازاتی دریافت خواهید کرد که بعدا می توانید در رستوران های باز جدول بازخرید کنید.

OpenTable 30 ثانیه

در OpenTable ما دوست داریم که در اطراف میز رستوران اتفاق بیافتد. ما به توانایی های بزرگ غذا خوردن در سراسر جهان هستیم. با برنامه های رایگان OpenTable، می توانید رزرو، ذخیره خرید گیفت کارت اپل مدیریت رستوران را در هر زمان خرید گیفت کارت اپل هر مکان انجام دهید. دسترسی به ویژگی های تلفن همراه منحصر به فرد، به علاوه بررسی ها، عکس ها، منوها خرید گیفت کارت اپل موارد دیگر را دریافت کنید. غذا خوشمزه بعدی شما فقط یک شیر آب ساخت اپل آیدی.

Yelp (iOS، Android)

یکی خرید گیفت کارت اپل شناخته شده ترین برنامه ها در بازار برای پیدا کردن رستوران ها خرید گیفت کارت اپل بسیاری خرید گیفت کارت اپل خدمات دیگر Yelp ساخت اپل آیدی. Yelp یک برنامه باید بر روی هر تلفن داشته باشد، با بانک گسترده ای خرید گیفت کارت اپل بررسی ها خرید گیفت کارت اپل عکس های رستوران ها، کافه ها خرید گیفت کارت اپل بسیاری خرید گیفت کارت اپل خدمات دیگر خرید گیفت کارت اپل سراسر جهان. Yelp به شما اجازه می دهد به راحتی رستوران ها را در مکان فعلی خود خرید گیفت کارت اپل یا در هر نقطه خرید گیفت کارت اپل جهان جستجو کنید، همچنین می توانید جستجوی خود را به سطح دیوانه محدود کنید، خرید گیفت کارت اپل حتی به کوچکترین کارهایتان مانند کیک کوچک بعد خرید گیفت کارت اپل ظهر کمک کنید. یک ویژگی فوق العاده در مورد Yelp راه ساخت اپل آیدی که شما می توانید چند نتیجه جستجو را، یا در یک نمای نقشه با برچسب های روشن، بنابراین شما می توانید شماره یک رستوران در منطقه محلی خود را، خرید گیفت کارت اپل یا در فرم لیست به شما اجازه سفارش با تعدادی خرید گیفت کارت اپل بررسی خرید گیفت کارت اپل قیمت متوسط.

Zomato (iOS، آندروید)

Zomato به شما اجازه می دهد تا رستوران ها را مرور کنید خرید گیفت کارت اپل در مناطق اطراف خود بیرون بکشید، عکس ها خرید گیفت کارت اپل بررسی هایی که توسط مشتریان انجام شده ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل همچنین اطلاعات مربوط به مسیر خرید گیفت کارت اپل اطلاعات تماس، به طوری که شما به راحتی می توانید جدول را رزرو کنید. با Zomato شما می توانید مجموعه ها را ذخیره کنید، رستوران های مورد علاقه خود را با هم در یک مکان ذخیره کنید که می توانید با دوستانتان به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید مجموعه ای خرید گیفت کارت اپل رستوران ها را که می خواهید در آینده بررسی کنید بسازید، مخصوصا در هنگام برنامه ریزی تعطیلات خرید گیفت کارت اپل جستجو برای هر مکان دیگری برای خوردن هر شب ساخته شده ساخت اپل آیدی.

Fork (iOS، Android)

Fork فقط ابزار جستجوی رستوران نیست بلکه به شما امکان خواندن بررسیهای مشتری صادقانه، دیدن عکسهای صفحه خرید گیفت کارت اپل کتاب یک میز را می دهد، اما این برنامه همچنین تخفیف ویژه ای را ارائه می دهد که در هر جای دیگری یافت نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن. تخفیف ها می توانند تا ۵۰٪ تخفیف خرید گیفت کارت اپل زندگی شما حتی ساده تر شوند زیرا شما به صورت خودکار خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه The Fork به صورت خودکار اعمال می خرید گیفت کارت پلی استیشن. Fork بیش خرید گیفت کارت اپل ۴ میلیون بررسی خرید گیفت کارت اپل عکس آپلود شده توسط مشتریان واقعی ساخت اپل آیدی، به این معنی که شما می توانید با اعتماد به نفس کتاب خرید گیفت کارت اپل لذت بردن خرید گیفت کارت اپل وعده های غذایی خود را.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*