یتی، یک برنامه برای اتصال به آینده | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�این جایی ساخت اپل آیدی که یتی کمک خواهد کرد. یتی برنامه که در آن دستگاه های هوشمند مختلف را می توان بدون نیاز به سوئیچ بین برنامه های مختلف خود را کنترل می شود. برخی خرید گیفت کارت اپل دستگاه های هوشمند محبوب ترین که خرید گیفت کارت اپل هم اکنون چراغ ها خرید گیفت کارت اپل دستگاه های موسیقی مانند چراغ PhilipsHue، Sonos در لوازم جانبی موسیقی خرید گیفت کارت اپل smartplugs در WeMo هستند. نه به طور کامل تصادفی یتی خرید گیفت کارت اپل این سه خرید گیفت کارت اپل بسیاری دیگر با برنامه خود را. بنابراین، اجازه دهید به شما می گویند این سه لوازم را در خانه خود خرید گیفت کارت اپل شما می خواهید به نوبه خود در یک آهنگ عاشقانه، کم نور چراغ خرید گیفت کارت اپل ایجاد برخی خرید گیفت کارت اپل قهوه با استفاده خرید گیفت کارت اپل smartplugs در WeMo. شما باید خرید گیفت کارت اپل طریق سه برنامه مختلف برای انجام این کار، خرید گیفت کارت اپل حتی اگر آن راحت تر خرید گیفت کارت اپل نیاز به لحاظ جسمی آن را با دست، می توان آن را بسیار ساده تر.

یتی های خانه های هوشمند & # 8211؛ معرفی

نحوه یتی های خانه های هوشمند می تواند کمک به شما به کار کردن خانه خود را. ایجاد روال به تنظیم آلارم برای روشن / خاموش کردن چراغ خود را هنگامی که شما خرید گیفت کارت اپل خواب بیدار. دانلود Yeti خانه های هوشمند، به صورت رایگان: مطلع یتی: https://goo.gl/InENCC در iOS: http://apple.co/2kirT4K آندروید: http://bit.ly/2iolyUl

با یتی شما فقط یک برنامه نیاز به کنترل دستگاه های هوشمند متعدد در یک بار خرید گیفت کارت اپل آن گردیده ساخت اپل آیدی. یتی ساخت اپل آیدی به خصوص برای افرادی که می خواهید برای ایجاد یک خانه که در آن همه چیز به طور خودکار کنترل خرید گیفت کارت اپل متصل به اینترنت توسعه یافته ساخت اپل آیدی. همه شما باید در یک برنامه خرید گیفت کارت اپل ویژگی های بیشتری به شما اجازه ایجاد تجربه کامل Smarthome را همراه.

تنها با سه صفحه نمایش های مختلف در برنامه یتی بسیار ساده خرید گیفت کارت اپل آسان برای استفاده ساخت اپل آیدی. صفحه اول دستگاه به نام ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شما نشان می دهد همه دستگاه های شما را به شبکه WiFi خود متصل شده خرید گیفت کارت اپل شما می توانید به صورت جداگانه کنترل. با گردنبند خرید گیفت کارت اپل تنها نیاز به سمت چپ بروید، یتی می سازد آن را در دسترس برای ایجاد یک فضای خرید گیفت کارت اپل پیش تعیین شده ترکیب دستگاه های مختلف متعدد ساخت اپل آیدی. این می تواند برای مثال برای یک حزب که در آن شما می خواهید به نور روشن خرید گیفت کارت اپل موسیقی شاد استفاده می شود. هنگامی که کشیدن سمت راست یک بار شما را به بخش روال دریافت کنید. روال می تواند به صورت دستی تنظیم به شما کمک کند با شرایط خاص در طول روز. به عنوان مثال شما می توانید آن را به طوری که هر روز صبح که ساعت ۷:۳۰ صبح چراغ را روشن، یک فنجان قهوه ساخت اپل آیدی در آشپزخانه ساخته شده خرید گیفت کارت اپل شما حتی می توانید دستگاه های موسیقی خود را بازی آهنگ شما می خواهید خرید گیفت کارت اپل خواب بیدار را به. با حلقههای خرید گیفت کارت اپل روال شما می توانید تمام تجهیزات هوشمند خود را در ترکیب را به خانه خود را به انجام آنچه شما می خواهید زمانی که شما می خواهید آن استفاده کنید.

با یتی شما فقط نیاز به یک نرم افزار برای کنترل دستگاه های هوشمند متعدد در یک بار خرید گیفت کارت اپل آن گردیده بیشتر .

با چنین بازار بزرگ یتی نمی تواند تنها برنامه ارائه خدمات معادل آن. برخی خرید گیفت کارت اپل رقبای خود هستند Yonomi، Stringify، جدعون خرید گیفت کارت اپل Muzzley با Stringify بودن یکی خرید گیفت کارت اپل بزرگترین در بازار. هنگامی که در مقایسه، چیزهایی که ایستادگی کردن برای یتی ساده غیر روحانی کردن خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل نرم افزار ساخت اپل آیدی. که در آن برنامه های دیگر را پشتیبانی مارک های مختلف بیشتر یتی تلاش می شود به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل در حال رشد مارک های پشتیبانی شده خود را. یتی رایگان برای دانلود خرید گیفت کارت اپل استفاده برای همه با گزینه ای برای به دست آوردن یک اشتراک حق بیمه به سود به طور کامل خرید گیفت کارت اپل حلقههای نامحدود خرید گیفت کارت اپل روال ساخت اپل آیدی.

یتی ساخت اپل آیدی که توسط شرکت راه اندازی Netbeast ایجاد شده ساخت اپل آیدی. Netbeast ساخت اپل آیدی در والنسیا، اسپانیا واقع شده خرید گیفت کارت اپل کار کرده ساخت اپل آیدی در یتی خرید گیفت کارت اپل پایان سال ۲۰۱۶٫ پیش خرید گیفت کارت اپل این آنها را در کسب خرید گیفت کارت اپل کار با دستگاه های هوشمند آنها در حال حاضر برای برنامه خود را نشان دادن علاقه خود را برای خانه های هوشمند خرید گیفت کارت اپل اینترنت اشیا با استفاده خرید گیفت کارت اپل. دیدن آینده در اینترنت اشیا آنها تصمیم به تغییر خرید گیفت کارت اپل توسعه برنامه خود را که در حال حاضر در مرحله رشد خود خرید گیفت کارت اپل آنها امید به حفظ بهبود برنامه خود را.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*