یک اسلای نیشکر – ShaqFu: یک افسانه تازه متولد شده نقد | گیفت کارتShaqFu یک شوخی ساخت اپل آیدی که تا به حال اسطوره ای در این نقطه ساخت اپل آیدی که اکثر مردم اشاره به آن حتی آن را در SNES خرید گیفت کارت اپل یا SEGA MegaDrive بازی نیست. در این مورد … بچه ها تبریک می گویند، این یک کابوس ساخت اپل آیدی که شما تقریبا فرار تجربه، اما Kickstarter احساس غیر منتظره. آیا من اشاره کردم که بازی خیلی خوب نیست؟ خرید گیفت کارت اپل آنجا که این نیست، اما یک افسانه تولد دوباره نیز به نحوی بدبینانه نیست. مانند، خرید گیفت کارت اپل نظر فرهنگی، قطعا برخی خرید گیفت کارت اپل جوک های مشکوک وجود دارد، اما هنگامی که به گیم پلی می آید، ShaqFu اساسا فقط یک شبیه ساز واقعا لزج ساخته شده با گرافیک بسیار نیمه مناسب ساخت اپل آیدی.


این احساس کمتر شبیه یک بازی خرید گیفت کارت اپل یک رویای تب شاکلی اواین ساخت اپل آیدی که به نحوی خرید گیفت کارت اپل ۹۰ سالگی فرار کرد.

چرا تقصیر در مورد ShaqFu: Legend Reborn اگر آنقدر متوسط ​​باشد؟ خرید گیفت کارت اپل آنجا که یک سرگرمی قابل ملاحظه ای خرید گیفت کارت اپل پخش آن وجود دارد. این به طرز وحشتناکی شما را ناسازگار می کند، دشمنان تلاش می کنند تا یک چالش را برطرف کنند، خرید گیفت کارت اپل حتی بخش هایی وجود دارند که در آن فقط همه چیز را می شکند. من نمی توانم مقدمه داستان را ببینم، زیرا فقط به صورت خود به خود پیش رفته ساخت اپل آیدی. بدون توجه به آنچه من انجام دادم، هیچ صدایی برای من بازی نمی کند. قرار دادن محصولات درهم خرید گیفت کارت اپل برهم به عنوان جوک ها در تقریبا Idiocracy استفاده می خرید گیفت کارت پلی استیشن. این احساس کمتر خرید گیفت کارت اپل یک بازی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل بیشتر رویای تب شاکیل اواین ساخت اپل آیدی که به نحوی خرید گیفت کارت اپل ۹۰ سالگی فرار کرد.

ShaqFu A Legend Reborn Review

توسط Appolicious در تاریخ ۱۹ تا ۲۰۱۸ آپلود شده ساخت اپل آیدی.


شما اغلب خرید گیفت کارت اپل تخریب قطار کاملا شبیه به این نیستید.

هیچ چیز احساس سازگار نیست. زیبایی شناسی سطح با دشمنان مطابقت ندارد. شما در زمان کمتری خرید گیفت کارت اپل مقابله با حوادث پایه به هیدرهای جادویی بروید تا چشمک بزنید. مبارزات متعدد bossf در هیچ راه اندازی واقعی، حتی برای یک تبهکاره یکپارچهسازی با سیستمعامل، خرید گیفت کارت اپل محدوده بین مانع خرید گیفت کارت اپل موتور فیزیک بی دست خرید گیفت کارت اپل پا بازی به طور کامل brokenly ساده رخ می دهد با وجود به وضوح کسی تلاش می کنند. سطوح شکسته میشوند اما به نظر میرسد که بعضی خرید گیفت کارت اپل مراحل جداگانه یا متصل به هیچ دلیل روشن نیستند. Cutscenes سعی می کند تقلید اژدها توپ Z 's مقابله با انحنا، اما در عوض می آید در سراسر خنده دار stilted.


این تجربی شگفت انگیز خرید گیفت کارت اپل سیرناپذیر ساخت اپل آیدی که مانند یک کپسول زمان طراحی بازی خرید گیفت کارت اپل تضمین کیفیت گیمرهای مدرن قبلا دیده نشده ساخت اپل آیدی.


شما اغلب درگیری های قطار کاملا شبیه به این نیستید. هیچ چیز مانع خرید گیفت کارت اپل حرکت واقعی بازی نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل به طور قابل توجهی به صورت رایگان (برای شروع) عنوان در تلفن همراه منتشر شده ساخت اپل آیدی، بنابراین مانع ورود به عنوان کمترین امکان ممکن ساخت اپل آیدی. اگر به من بگویید این یک بازی فکری به نام "ShaqFu " گیفت کارت اپل، من به شما اعتقاد دارم، اما به جای این این محصول اصلی ساخت اپل آیدی که تقریبا چهار سال به طول انجامید. این خیلی موکسسی ساخت اپل آیدی که حتی می توانید کارهای سری ShaqFu را انجام دهید. همچنین ShaqFu خرید گیفت کارت اپل لحاظ فنی یک سری ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل من کاملا نمی دانم که چگونه این اطلاعات را پردازش کنم.

ShaqFu: Legend Reborn یک بازی خوب نیست خرید گیفت کارت اپل خودتان را برای یک لحظه فراموش نخواهید کرد که سرنوشت دیگری منتظر آن باشد. این یک تجربه شگفت انگیز خرید گیفت کارت اپل حیرت انگیز ساخت اپل آیدی که مانند کپسول طراحی بازی خرید گیفت کارت اپل تضمین کیفیت هرگز قبل خرید گیفت کارت اپل دیده نخواهد شد. اگر شما برای این نوع بازی دلتنگ هستید یا می خواهید بدانید که چه چیزی گیفت کارت اپل، شاید این برای شما ارزش دارد؛ منظورم این ساخت اپل آیدی که آزمونی را امتحان کنید – هرچند که قیمت تقاضای ۵ دلاری برای باز کردن قفل، کمی سختتر ساخت اپل آیدی. به همین ترتیب اگر شما فقط به دنبال یک بازی خوب هستید، لطفا بررسی های دیگر ما را بررسی کنید – گزینه های بسیار خوبی برای شما وجود دارد.

امتیاز ما

پرستاران مضرات
لذت گناه، اگر تا به حال وجود داشته باشد. یک موج بی پایان خرید گیفت کارت اپل تصمیمات مشکوک ساخت اپل آیدی که شما را تحریک خواهد کرد تا آنها یک بازی سوم را در این مجموعه شروع کنند – چرا چرا؟

                        

                                

                        

امتیاز
۴٫۰ / ۱۰

شعف فو: عید قربان (رایگان) + ، فروشگاه برنامه) →


ShaqFu: افسانه تولد دوباره (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*