یک میلیون پیاز هتل – دیدگاههای دیوانه و پیاز | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�یک میلیون پیاز هتل یک تجربه آسان برای درک نیست. در شروع بازی، خرید گیفت کارت اپل در واقع برای ده دقیقه اول، تنها چیزی که واقعا فکر می کنم این ساخت اپل آیدی که "چه جهنم در حال رفتن ساخت اپل آیدی؟ پیاز وجود دارد بر روی یک بازی ضربت سخت زدن یک مول وجود دارد که این بازی شما را تشویق می کند تا به خط در شبکه مانند بازی هر بازی کاشی دیگر.

تفاوت کلیدی بین این بازی ها خرید گیفت کارت اپل Million Onion Hotel، تعداد زیادی خرید گیفت کارت اپل گرافیک خیره کننده خرید گیفت کارت اپل جلوه های درخشان ساخت اپل آیدی. این، صادقانه، دیوانه ساخت اپل آیدی

YouTube

بدون شرح

بازی، در نهایت بسیار ساده ساخت اپل آیدی. شما پیاز را که پنج تا پنج شبکه را می بینید مطابقت می دهید خرید گیفت کارت اپل با کلیک بر روی آنها آنها را انتخاب می کنید خرید گیفت کارت اپل یک پچ بنفش کمی را می زنید که می تواند با بقیه در شبکه هماهنگ باشد تا نقاط اضافی را به دست آورد. هنگامی که شما پنج بار در یک ردیف پیوند می کنید، صدای باس صدای خسته کننده ای "SINGLE" یا "DOUBLE" را اعلام می کند، اگر شما به اندازه کافی هوشمند هستید تا دو ردیف را در یکی بگیرید.

هنگامی که پنج بار در پی پیوند کنید یک صدای باس در حالت عادی "SINGLE" یا "DOUBLE" اعلام می کند اگر شما به اندازه کافی هوشمند هستید تا دو ردیف را در یکی بگیرید

پس خرید گیفت کارت اپل آن بازی ادامه می دهد تا جلوه های درخشان را بر روی شما به ارمغان بیاورد، به شما نشان می دهد که تمام مقادیری خرید گیفت کارت اپل نقاط به دست آمده برای برداشت پیاز های مشهور خود را می دهد.

در برداشتن پیاز به اندازه کافی، این بازی به نوبه خود دیوانگی تا یازده با اثرات بیشتر فلاش خرید گیفت کارت اپل چراغ های کوره در می آید. چهره های مورد نیاز برای انتخاب زنگ زدن به دو زبانه نیاز دارند که نیاز به سه کلیک دارند، گاهی اوقات چیزهایی که روی آن کلیک می کنید به شما فرصت بیشتری می دهد – بله، درست ساخت اپل آیدی که این همه زمان بندی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل دیگران به شما امتیاز بیشتری می دهند

گاهی اوقات شما با کلیک بر روی چیزی یا انجام کاری یا دیگری خرید گیفت کارت اپل بازی متوقف می شود، یک اتاق غذاخوری صمیمی با یک زن خرید گیفت کارت اپل شوهر خرید گیفت کارت اپل یک لیوان شراب بیش خرید گیفت کارت اپل آنچه که ساخته شده ساخت اپل آیدی روشن به سوپ پیاز نشان می دهد. احتمالا، پیاز شما انتخاب می کنید برای مهمانان هتل هستند؟ یا … چیزی؟ مهم نیست هر چند، بازی دوباره شروع می شود خرید گیفت کارت اپل به عقب برگرداندن پیاز دیوانه می شود.

گیم پلی کلیدی، پشت همه چراغ های فلاش، مربع های برجسته را خرید گیفت کارت اپل طریق کلیک های خود در می آورد تا امتیاز بیشتری کسب کنید. شما برای تکمیل یک خط با زمان بیشتری پاداش داده میشوید، حتی بیشتر خرید گیفت کارت اپل یک خط در یک بار.

اگر چه بسیار ساده ساخت اپل آیدی، هتل میلیونر پیاز موفق به کسب پاداش به اندازه کافی می شود که می خواهید به عقب برگردد، خرید گیفت کارت اپل همچنین فقط مقدار مناسب نور خرید گیفت کارت اپل صدا را فراهم می کند که بیمار صرع را سرگرم می کند، اما نه باعث می شود.

… خرید گیفت کارت اپل همچنین ارائه فقط مقدار مناسب نور خرید گیفت کارت اپل صداهای ساخت اپل آیدی که باعث سرگرمی، اما نه عامل، صرع بیمار.

میلیون پیاز هتل یک بازی آسان برای درک، نرخ یا حتی خواندن در مورد نیست. این چیست؟ بینش به اگزیستانسیالیسم ذاتی جامعه ما چیست؟ نمایشگاه نهایی نهایی که صنعت بازی های ویدئویی ساخت اپل آیدی

یا فقط به طور مکرر روی پیاز برای نقاط کلیک کنید؟

هرچند که هست، یک هتل میلیون یك پیكی در مورد چیزی ساخت اپل آیدی. آن را مدیریت می کند که سرگرم کننده هر آنچه که ساخت اپل آیدی، به طوری که همه چیز ساخت اپل آیدی که واقعا مهم ساخت اپل آیدی.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
اثرات پررنگ خرید گیفت کارت اپل هیجان انگیز. بازی کاشی های پر انرژی ساخت اپل آیدی که می تواند آن چیزی را خوب توضیح دهد. غلظت اثرات گاهی خیره کننده ساخت اپل آیدی.

                        

                                

                        

رتبه
۸/۱۰

WP-Appbox: میلیون پیاز هتل ($ ۳٫۹۹، فروشگاه App) →

WP-Appbox: میلیون پیاز هتل (€ ۴،۲۹ + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*