۵ برنامه برای شمارش معکوس تعطیلات | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در زیر فقط برخی خرید گیفت کارت اپل برنامه هایی که می توانند به شما در فصل جشن کمک کنند:

شمارش معکوس کریسمس! (iOS)

کریسمس شمارش معکوس یک برنامه سرگرم کننده ساخت اپل آیدی که کاربر را انتخاب کنید که چگونه آنها می خواهم به شمارش تا روز کریسمس، این شامل تعداد خواب های چپ تا سانتا قطره، خرید گیفت کارت اپل همچنین یک شمارش معکوس دقیق نشان دادن همه چیز خرید گیفت کارت اپل تعداد به تعداد ثانیه ها باقی مانده ساخت اپل آیدی. تعداد زیادی خرید گیفت کارت اپل ضربان قلب تا زمان کریسمس برای کسانی که ضربان قلب آنها تا دسامبر ۲۶ [۱۹۴۵۹۰۰۸ کاهش نمی یابد.

اگر تمام این گزینه های مختلف به اندازه کافی نبود، برنامه همچنین به شما اجازه می دهد تا خرید گیفت کارت اپل شش شخصیت جشن انتخاب کنید تا بتوانید شرکت را در حالی که روزها را شمرده اید، حفظ کنید.

شمارش معکوس کریسمس ۲۰۱۷ (iOS، Android)

شمارش معکوس کریسمس ۲۰۱۷ بیشتر خرید گیفت کارت اپل این ساخت اپل آیدی که فقط کاربران را قادر به ردیابی تعداد چند ثانیه، دقیقه خرید گیفت کارت اپل ساعت در آنجا تا رسیدن به کریسمس کند خرید گیفت کارت اپل خیلی بیشتر شبیه تقویم سنتی ظهور ساخت اپل آیدی. هر روز که برنامه را باز کنید، با یک هدیه کوچک ارائه می شود، این شامل تصاویر پس زمینه ای ساخت اپل آیدی که می توانید خرید گیفت کارت اپل آن برای دادن گوشی خود به این کریسمس اضافی استفاده کنید زیرا تزئین خانه شما بسیار دشوار ساخت اپل آیدی. اگر یک هدیه هر روز به اندازه کافی برای نگه داشتن شما برای بررسی تعداد چند ثانیه تا زمانی که شما می توانید وزن خود را در ترکیه بخورید، برنامه شامل برف افتادن خرید گیفت کارت اپل موسیقی کریسمس برای کمک به شما در خلق خرید گیفت کارت اپل خوی جشن خرید گیفت کارت اپل ابتدای ماه دسامبر .

۲۵ روز کریسمس ۲۰۱۷ (iOS، Android)

چه کسی گفت که شما مجبور بودید تا روز کریسمس صبر کنید تا همه هدایای خود را باز کنید؟ نه سازندگان ۲۵ روز کریسمس، این برای اطمینان ساخت اپل آیدی. این برنامه تجربه تقویم ظهور کامل به علاوه بیشتر در کف دست خود ساخت اپل آیدی. هنگامی که شما برای اولین بار برنامه خود را با یک منظره روستای برفی همراه با انیمیشن ها خرید گیفت کارت اپل زنگ های صدای جرنگ جرنگ زده خرید گیفت کارت اپل درست مانند تقویم ظهور شکلات شما به عنوان یک کودک ۲۵ درب را پیدا کرده خرید گیفت کارت اپل باز شده ساخت اپل آیدی.

Advent Calendar 2017 – 25 برنامه به صورت رایگان تا کریسمس

هر روز یک پنجره برای شمارش معکوس به کریسمس با ۲۵ روز کریسمس باز کنید * ۲۵ ویندوز برای باز کردن – هر روز تا کریسمس یک پنجره باز کنید خرید گیفت کارت اپل هر روز یک بازی رایگان را کشف کنید. هر ۵ پنجره، شما یک موسیقی کریسمس رایگان دریافت خواهید کرد خرید گیفت کارت اپل هنگامی که تمام پنجره ها را باز کرده اید، برای کریسمس تعجب بزرگتری خواهید داشت.

در حالی که شما یک قطعه شکلات در پشت هر درب پیدا نمی کنید، شما یک برنامه جدید برای دانلود خود پیدا خواهید کرد تا شما را در جشن تولد شما قرار دهد. این برنامه همچنین شامل بازی مینی کریسمس مضمون هر روز متفاوت خرید گیفت کارت اپل مبارزه با توپ برف با الف برای تزئین درخت کریسمس مجازی خود را.

روز من (iOS، Android)

اگر فردی هستید که مایل هستید تا روزهای کریسمس را شمارش کند، اما نمی خواهد احساس کند که در کل دسامبر در قطب شمال زندگی می کنند، برنامه بسیار ساده ای مانند روز من کامل ساخت اپل آیدی. روز من اجازه می دهد تا شمارش معکوس را به معنای واقعی کلمه هر چیزی را تنظیم کنید خرید گیفت کارت اپل هر یک را با یک پس زمینه منحصر به فرد شخصی کنید. طراحی ساده این برنامه اجازه می دهد تا شما را به پیگیری تمام رویدادهای مهم که شما منتظر گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل کریسمس به حزب بهترین دوست خود را. این برنامه همچنین شامل اطلاعیه هاست فقط برای اطمینان خرید گیفت کارت اپل اینکه هر گاه یک رویداد را خرید گیفت کارت اپل دست ندهید، هرگز نتوانید.

تایمر شمارش معکوس برای آندروید خرید گیفت کارت اپل آی فون – برنامه روز شمارش معکوس من

برنامه تایمر شمارش معکوس برای آندروید خرید گیفت کارت اپل iOS (iPhone، iPad) – روز من اجازه می دهد تا آهنگ های تولد، کریسمس، عروسی خرید گیفت کارت اپل یا هر روز مهم دیگر را پیگیری کنید! دانلود رایگان برنامه تایمر شمارش معکوس در هر دو فروشگاه App خرید گیفت کارت اپل Google Play برای دسترسی به رویدادهای نامحدود!

ویجت شمارش معکوس برای صفحه اصلی (Android)

اگر شما یک دستگاه اندرویدی دارید خرید گیفت کارت اپل می توانید ویجت ها را به همان شیوه ای که می خواهید تجربه کنید، می خواهید خرید گیفت کارت اپل ویجت شمارش معکوس استفاده کنید. این برنامه دارای تمام ویژگی های یک برنامه شمارش معکوس نرمال ساخت اپل آیدی که شما را قادر به اضافه کردن رویدادهای متعدد خرید گیفت کارت اپل تنظیم یادآورها، بلکه توانایی اضافه کردن هر شمارش معکوس به صفحه اصلی خود را به صورت ویدجت های قابل تنظیم ساخت اپل آیدی. این ویجت ها در چهار اندازه مختلف ارائه می شوند، به طوری که با بقیه صفحه اصلی شما هماهنگ می شوند خرید گیفت کارت اپل می توانید با استفاده خرید گیفت کارت اپل طرح های مختلف خرید گیفت کارت اپل برچسب ها سفارشی شوند. شما حتی می توانید خرید گیفت کارت اپل برچسبهای کریسمس ارائه شده برای ایجاد شمارش معکوس کریسمس شخصی خود استفاده کنید.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*