۷ و ۱۷: یک تتریس با تاس | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�اگر مانند من ساعتهای زیادی را با بازی تتریس خرید گیفت کارت اپل دست دادید، ممکن ساخت اپل آیدی با تمام تغییراتی که در موضوع بسیار نزدیک به بازی اصلی که دوست دارید، خیلی نا امید شده باشید. " در اینجا، ۷ خرید گیفت کارت اپل ۱۷ به اندازه کافی متفاوت با یک چالش خرید گیفت کارت اپل خود، با فقط طعم ملایم گذشته ساخت اپل آیدی. به تدریج درک عواقب قوانین بازی، شما نیاز به ساخت یک استراتژی برای رسیدن به سطوح اول. منحنی یادگیری آسان با کمک خرید گیفت کارت اپل نکات متنی ساخت اپل آیدی. نکات در طول دوره ابتدایی من بسیار مفید گیفت کارت اپل، اما وقتی که تجربه کردم، بهتر شدم که آنها را خرید گیفت کارت اپل کار انداختن آنها منحرف می کردند.

۷ & 17 iPhone & iPad Game Preview

dices در حال فرو ریختن صفحه ساخت اپل آیدی. سه تا خرید گیفت کارت اپل آنها را به ترتیب به ۷ یا ۱۷ اضافه کنید تا آنها ناپدید شوند. اگر آنها خرید گیفت کارت اپل همان رنگ هستند، شما پاداش دریافت کنید! ترکیب جالبی خرید گیفت کارت اپل استراتژی خرید گیفت کارت اپل سرعت؛ خرید گیفت کارت اپل با مرکز بازی فعال می شود، شما می توانید دوستان خرید گیفت کارت اپل یا هدف خود را برای ۱۰ دستاوردهای به چالش بکشید.

ایده بسیار ساده ساخت اپل آیدی: تاس تصادفی در حال سقوط ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شما باید آنها را به صورت افقی یا عمودی به ترتیب با گروه های سه تا ۷ یا ۱۷ ترتیب دهید. این امر آنها را پاک می کند.

مانند من، شما ممکن ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل نظر اضافه کردن شماره ها به سرعت در حالی که تحت فشار ساخت اپل آیدی، نگران گیفت کارت اپل. اما نگران نباش این بیشتر شبیه تطبیق الگو ساخت اپل آیدی، زیرا چندین ترکیب ممکن نیست. خیلی سریع، من حتی نگران تلاش برای اضافه کردن تاس، به عنوان تنها پنج الگوهای به یاد داشته باشید:

۷ = ۱ + ۱ + ۵

۷ = ۱ + ۲ + ۴

۷ = ۱ + ۳ + ۳

۷ = ۲ + ۲ + ۳

۱۷ = ۵ + ۶ + ۶

مجموع ۷ به شما می دهد فقط ۱ نقطه، اما با تمام سه تاس خرید گیفت کارت اپل همان رنگ شما ۷ امتیاز دریافت کنید. برای الگوی ۵ + ۶ + ۶ به ترتیب ۱۷ یا ۷۱ امتیاز دریافت می کنید. واضح ساخت اپل آیدی که هدف شما به زودی چند رنگ مختلف ۵ + ۶ + ۶ را به همان اندازه ممکن می گیرد. با این وجود، این موضوع در قوانین بازی سخت تر می شود خرید گیفت کارت اپل بیان می شود که شما نباید سه شش را درست کنید، ۶۶۶ که "تعداد جانور" ساخت اپل آیدی … من به شما اجازه می دهم خود را امتحان کنید برای دیدن آنچه اتفاق می افتد!

در گوشه سمت چپ بالای صفحه، "منبع" که شما می توانید ضربه بزنید تا انتخاب کنید که چه کسی در آینده قرار می گیرد، وجود دارد. این کار باعث ایجاد استراتژی شما می شود، زمانی که همه چیز هنوز آهسته ساخت اپل آیدی.

علاوه بر این، هنگامی که سه تایی الگوی دارای همان رنگ میباشند، شما نیز "پاداش" دریافت خواهید کرد که در آینده برای عرضه در نظر گرفته میشود. پاداش ها مانند هر مرد دیگری سقوط می کنند خرید گیفت کارت اپل واقعا می توانند بخشی خرید گیفت کارت اپل استراتژی را که شما می سازند بخورند: حذف کننده، ضبط کننده، تصادفی، لیزر خرید گیفت کارت اپل غیره. به نظر من این نیز یک جایزه مگا "خاموش" ساخت اپل آیدی، اما من کاملا درک آنچه که باعث آن شد …

سه پوست یک لمس خوب ساخت اپل آیدی: تاس، اعداد خرید گیفت کارت اپل بافت. به ویژه آخرین، که اجازه می دهد رنگ کرم خرید گیفت کارت اپل بازی لذت ببرید!

این برنامه مرکز بازی با دستاوردها خرید گیفت کارت اپل رهبران فعال ساخت اپل آیدی. در این زمان، در رهبران کمی بیش خرید گیفت کارت اپل ۳۰۰ گیمر وجود دارد، اما فقط کمتر خرید گیفت کارت اپل ده امتیاز خرید گیفت کارت اپل ۱۰۰۰ امتیاز وجود دارد. هنوز به آنجا نرسیده ام، اما این نمرات هنوز به نظر بسیار قابل دستیابی ساخت اپل آیدی.

نزولی خرید گیفت کارت اپل ۷ خرید گیفت کارت اپل ۱۷ این ساخت اپل آیدی که به سرعت در حال گرفتن اعتیاد آور ساخت اپل آیدی، جستجو برای استراتژی کامل … من قصد دارم شما را ترک کنید خرید گیفت کارت اپل سعی کنید خود را در منطقه ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ نقطه چالش!

WP-Appbox: 7 خرید گیفت کارت اپل ۱۷ (فروشگاه برنامه رایگان) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*