Alphabear 2 – مطابقت با کلمه درست انجام شده | گیفت کارتشما آنرا انجام داده اید؛ شما یخچال زمان جادویی را لمس کرده اید. حالا ما باید در طول تمام تاریخ بشر سفر کنیم خرید گیفت کارت اپل با کلمات هماهنگ کنیم! چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟

Alphabear 2 کلمه ای ساخت اپل آیدی که با سبک بازی مطابقت دارد خرید گیفت کارت اپل کاملا شبیه به آن ساخت اپل آیدی که به طور کامل درک می کند که تجربه را رضایت بخش می کند خرید گیفت کارت اپل آن را به همه چیز می دهد تا سرگرم کننده باشد.

در اصل، ژانر تطبیق کلمه اساسا بازی کردن در یک هیئت بزرگتر با عناصر پازل بیشتر ساخت اپل آیدی. شما باید حروف صحیح را با هم ترکیب کنید تا کلمات بسازند تا امتیاز بدست آورند.

در Alphabear 2، با این حال، برای هر نامه ای که برای ایجاد یک کلمه ترکیب می کنید، هیئت مدیره به سمت حداکثر می رسد، به شما نامه های بیشتری را برای مطابقت دادن می دهد. علاوه بر این، در مکان های موفق، شما خرس های غول پیکر را دریافت خواهید کرد.

این خرس های غول پیکر خرید گیفت کارت اپل شخصیت های کوچکتر خرید گیفت کارت اپل خرس های دیگر شما را خرید گیفت کارت اپل دیگر کلمات که ساخته اید را جذب می کند خرید گیفت کارت اپل به شما پاداش هایی را می دهد که بر اساس بزرگترین خرس های شما ساخته می شوند.

این خرس های غول پیکر، خرس های دیگر خرید گیفت کارت اپل کلمات شما ساخته شده ساخت اپل آیدی، به شما پاداش نمره بر اساس بزرگترین خرس های شما را.

این بدان معنی ساخت اپل آیدی که فقط در مورد تطبیق کلمات نیست بلکه مطابقت با کلمات در یک نظم منطقی به منظور حداکثر اندازه خرس شما. یک استاد واقعی می تواند تمام هیئت مدیره یک خرس عظیم را ایجاد کند؛ دقیقا همانطور که جهان باید باشد.

برای ایجاد تجربه جالبتر، حروف خرید گیفت کارت اپل نقطه مبدأ آنها پایین می آیند، خرید گیفت کارت اپل تنها به شما تعدادی خرید گیفت کارت اپل دور را قبل خرید گیفت کارت اپل پایان دادن به آنها می دهند. آنها زرد، سپس خواندن، به شما خرید گیفت کارت اپل مشکل آینده خود هشدار می دهند؛ سنگ ها

نامه های شکست خورده تبدیل به سنگ می شوند، پیشرفت شما را به سوی خرس نهایی متوقف می کنند، خرید گیفت کارت اپل شما را مجبور می کند تا کمبود پتانسیل را قبول کنید.

شما می توانید خرس های خود را قبل خرید گیفت کارت اپل سطح فریب دهید، به دست آوردن مقادیر عظیم ضرب کننده برای افزایش توان بالقوه خود را.

خرس های فردی پاداش های خود را دارند، مانند خرس زامبی به شما امکان می دهد سه Z را نشان دهید، به شما اجازه می دهد که هیئت مدیره آینده خود را بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

سبک بازی Alphabear 2 چیزی شبیه به ژانر استاندارد ساخت اپل آیدی، اما با این چرخش های اصلی دوست داشتنی گسترش می یابد.

سبک بازی Alphabear 2 چیزی شبیه به ژانر استاندارد ساخت اپل آیدی، اما بر روی آن گسترش می یابد آن را با این چرخش اصلی دوست داشتنی.

بازی دارای یک مقدار شگفت انگیز خرید گیفت کارت اپل عمق خرید گیفت کارت اپل backstory، با توجه به این ساخت اپل آیدی که در مورد مطابق نامه برای تبدیل به خرس. شما باید با کشف تمامی کلمات احتمالی در طول تاریخ، دنیا را خرید گیفت کارت اپل زمان سفر خود دور کنید.

این اساسا گبرینگ ساخت اپل آیدی، اما آن را دنج خرید گیفت کارت اپل دمدمی، بنابراین شما واقعا نمی تواند شکایت کند.

Alphabear 2 یک بازی کوچک احمقانه با یک فرض ساده ساخت اپل آیدی، اما در سبک خود موفق به نظر می رسد. این محدودیت ها را به عنوان یک بازی می داند خرید گیفت کارت اپل به حد خود عمل می کند خرید گیفت کارت اپل شما را با هیچ چیز اضافی خیره نمی کند.

آیا این بازی شگفت انگیز ساخت اپل آیدی که شما همیشه بازی می کنید؟ خیر، البته، خرس ها خرید گیفت کارت اپل حروف ساخت اپل آیدی.

با این وجود، هنوز خیلی سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل چالش مغزی مناسب ساخت اپل آیدی، بنابراین برخی خرید گیفت کارت اپل خرس ها را تشکیل می دهند خرید گیفت کارت اپل برخی خرید گیفت کارت اپل کلمات را می سازند.

امتیاز ما

پرستاران مهاجران
نمونه ای عالی خرید گیفت کارت اپل ژانر خرید گیفت کارت اپل کار با محدودیت های آن ساخت اپل آیدی. سبک بازی باهوش خرید گیفت کارت اپل دلپذیر ساخت اپل آیدی، به جز سرگرمی. گیم پلی می تواند به دلیل طبیعت تکراری خرید گیفت کارت اپل محدود آن کمی خفه خرید گیفت کارت پلی استیشن.

                        

                                

                        

رتبه
۸/۱۰

Alphabear 2 (رایگان + ، فروشگاه App) →


Alphabear 2: کلمه پازل انگلیسی (رایگان + ، Google Play) →

تریلر رسمی


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*