Ava Airborne – Airborne Insanity | گیفت کارتدر آغاز Ava Airborne، شما به فورا به هوا هدایت می شوید، به شما آموزش می دهد تا در مورد چگونگی رسیدن به شناور بمانید. نگه داشتن پایین روی صفحه، شما را در هوا نگه می دارد، در حالی که رها می کند، شما را مجبور می کند تا به سرعت به سرعت رانده خرید گیفت کارت پلی استیشن.

در امتداد مسیر شما، انواع موانع خرید گیفت کارت اپل وانتها هستند. برخی خرید گیفت کارت اپل شما با امتیازاتی که بعدا صرف می کنند پاداش می دهند، در حالی که دیگران موانعی برای مرگ خرید گیفت کارت اپل تخریب شما هستند یا حتی باعث افزایش سریع سرعت شما می شوند.

YouTube

بدون شرح

توضیح کمی برای آنچه که هر یک خرید گیفت کارت اپل موانع در واقع انجام می خرید گیفت کارت پلی استیشن، شما فقط نیاز به آن را باور نکردنی به سرعت به آن ضربه زدن خرید گیفت کارت اپل آن را برای خودتان امتحان کنید. به طور شگفت انگیز، این واقعا خسته کننده نیست – انواع مختلفی در موانع وجود دارد که واقعا واقعا خسته کننده نیست. پد های پرش را که همچنین با طرفداران شما را پشت سر می گذارند، اگر شما خرید گیفت کارت اپل طرف اشتباه روبرو شوید، بالن های فوق العاده مرگبار که شما را می کشند، خطوط شوک استاتیک خرید گیفت کارت اپل آسمان، موانع فیزیکی تنها با یک مسیر خرید گیفت کارت اپل طریق؛ برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل وقوع حوادثی همچون یک مقدار ناامید کننده ای احساس می کنید.

این واقعا سخت ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل این موانع جلوگیری خرید گیفت کارت پلی استیشن، این فقط نیاز به یک مقدار مناسب هماهنگی دارد. با این حال، فرکانس منحصر به فردی که این موانع در مسیر شما ظاهر می خرید گیفت کارت پلی استیشن، خرید گیفت کارت اپل همچنین سرعت چرخش گردن شما خرید گیفت کارت اپل طریق ابرها پرواز می کند، شما را مجبور می کند تا هرچه سریعتر خرید گیفت کارت اپل همه چیز اجتناب کنید.

فرکانس منحصر به فردی که این موانع در مسیر شما ظاهر می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل همچنین سرعت چرخش گردن شما خرید گیفت کارت اپل طریق ابرها پرواز می کند، شما را مجبور می کند تا هرچه سریعتر خرید گیفت کارت اپل همه چیز اجتناب کنید.

ورود اقلام مثبت در امتداد راه، مانند حلقه هایی که شما باید خرید گیفت کارت اپل طریق آنها پرواز کنید یا نکات مربوط به وانت، شما را مجذوب می کند که آیا باید چیزی را اجتناب کرد یا به طور عمدی در آن غلبه کرد.

جنبه جالب Ava Airborne این واقعیت ساخت اپل آیدی که مکانیزم های پرواز بسته به نوع وسیله نقلیه پروازی شما متفاوت ساخت اپل آیدی. شما می توانید نوع جدیدی خرید گیفت کارت اپل ماشین های پرواز را خرید گیفت کارت اپل فروشگاه بین سطوح، با استفاده خرید گیفت کارت اپل نقاطی که به عنوان ارز انتخاب کرده اید، خریداری کنید. این ماشین های پرواز در نحوه بازی بسیار متفاوت هستند – در ابتدا، شما در پایین روی صفحه قرار می گیرید، باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن که پرواز کنید به سمت بالا خرید گیفت کارت اپل جلو؛ با این حال، وسیله نقلیه دوم شما می توانید خرید به شما اجازه می دهد سبک تیرکمان بچه گانه Spiderman در سراسر نقشه، حرکت نقاط در افق زمانی که شما مسابقه گذشته خرید گیفت کارت اپل پرواز خرید گیفت کارت اپل طریق موانع.

هرچند به نظر می رسد فوق العاده سرد به نظر می رسد مانند مرد عنکبوتی در سراسر نقشه، به طور ذاتی بهتر خرید گیفت کارت اپل روش های دیگر نیست – این کاملا متفاوت ساخت اپل آیدی.

این توانایی پرواز به طرق مختلف می افزاید: بسیاری خرید گیفت کارت اپل انواع مختلف خرید گیفت کارت اپل سبک های مختلف بازی، هر سطح Ava هوابرد احساس تازه خرید گیفت کارت اپل جالب ساخت اپل آیدی.

این توانایی پرواز در انواع مختلف راه های مختلف می افزاید: مقدار زیادی خرید گیفت کارت اپل انواع خرید گیفت کارت اپل سبک های مختلف بازی، خرید گیفت کارت اپل هر سطح Ava Airborne احساس تازه خرید گیفت کارت اپل جالب ساخت اپل آیدی.

Ava Airborne به عنوان یک بازی پرواز به ظاهر ساده شده شروع به کار می کند، باعث غم انگیز شدن در چیزها خرید گیفت کارت اپل جلوگیری خرید گیفت کارت اپل دیگران می خرید گیفت کارت پلی استیشن، اما با افزودن بسیاری خرید گیفت کارت اپل مکانیزم های مختلف پرواز، خرید گیفت کارت اپل همچنین بسیاری خرید گیفت کارت اپل چیزهایی که برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل وانت، بازی تبدیل به چیزی بسیار بیشتر .

Ava Airborne موفق به مفهوم ساده می کند خرید گیفت کارت اپل آن را جالب خرید گیفت کارت اپل جذاب می کند، خرید گیفت کارت اپل شما را مجذوب خود می کند.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
مکانیک پرواز باور نکردنی برای چنین بازی ساده ای ساخت اپل آیدی. موانع خرید گیفت کارت اپل اهداف متنوع خرید گیفت کارت اپل جالب هستند. این ممکن ساخت اپل آیدی کمی طول بکشد تا متوجه خرید گیفت کارت پلی استیشن که چقدر خوب ساخت اپل آیدی.

                        

                                

                        

رتبه
۹/۱۰

Ava Airborne (رایگان + ، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*