Ayo: A Rain Tale | گیفت کارتAyo: داستان باران یک بازی ساخت اپل آیدی که من واقعا واقعا می خواهم بتوانم توصیه کنم. این یک بازی در فرهنگ آفریقایی ساخت اپل آیدی – حتی نام آن را خرید گیفت کارت اپل یک بازی هیئت مدیره آفریقای غربی بدست آورده ساخت اپل آیدی. فالکورا در لحظاتی که به دست آوردن درخواست تجدید حیات عناوین آموزشی پیشرفته تحصیلی در اختیار بازیکن ساخت اپل آیدی، به بازیکن منتقل می خرید گیفت کارت پلی استیشن. خرید گیفت کارت اپل سپس بازی تلاش می کند تا به طور کامل platformer خرید گیفت کارت اپل همه چیز می افتد مسطح ساخت اپل آیدی.

سخن گفتن من مناقشه ساخت اپل آیدی. با تمام وجود، شور خرید گیفت کارت اپل شوق به این بازی قابل ستایش ساخت اپل آیدی. ما یک بازی با عشق بسیار زیادی برای یک فرهنگ را خرید گیفت کارت اپل آنجایی که هرگز تنها نیستیم، دیده ایم. زیبایی، با وجود برخی انیمیشن های خشن، طراحی بصری Ayo به همان اندازه پرنعمت با برخی خرید گیفت کارت اپل تصاویر ۲٫۵D فوق العاده با ظرافت ترکیب هنری دست نقاشی با مدل های ۳D ساخت اپل آیدی. حتی رابط کاربر این طراحی لمسی، قلموی ساخت اپل آیدی که با بقیه تجربه را کلیک می کند.

ما یک بازی با عشق بسیار زیاد برای یک فرهنگ را خرید گیفت کارت اپل آنجایی که هیچکس تنها نیستیم، دیده ایم.

به استثنای آن، زمانی که شما شروع به استفاده خرید گیفت کارت اپل آن کنترل ها کنید که مشکالت شروع می شوند. به طور خلاصه، Ayo بازی می کند مانند آن ساخت اپل آیدی که هنوز در آلفا، خرید گیفت کارت اپل برای یک قرص طراحی نشده ساخت اپل آیدی. اگر این بر روی یک صفحه کلید یا یک کنترلر گیفت کارت اپل، من فکر نمی کنم که نیمی خرید گیفت کارت اپل مسائل بیشتر باشد.

YouTube

بدون شرح

گیم پلی نه به اندازه کافی به خاطر تقلید یک طرح کنترل کامل بر روی یک صفحه لمسی به حساب می آید، خرید گیفت کارت اپل نه برای لحظات غیر قابل توضیح ناامید کننده. در حالی که هیچ سیستم زندگی وجود ندارد خرید گیفت کارت اپل این بازی بدون کسب درآمد برای صحبت کردن ساخت اپل آیدی، این برای بازیکن بیشتر وحشیانه تر خرید گیفت کارت اپل بازی های سخت تر ساخت اپل آیدی. شما لحظاتی را که در آن زمان باید در اطراف حوضچه های گدازه یا سکوهای سقوط هواپیما قرار داشته باشید، بدون هیچ گونه فرصتی برای مقابله با آن ها مواجه خواهید شد. در یک مورد، آن را به معنای واقعی کلمه در زیر زمینه خود را مشاهده می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا زمانی که شما به یک نقطه بازگشت نیست خرید گیفت کارت اپل باید دعا شما به اندازه کافی خوش شانس برای زنده ماندن.

اما پس خرید گیفت کارت اپل آن Ayo به شما یک داستان کوچک دیگر می دهد خرید گیفت کارت اپل یا به شما یک توانایی جدید ارائه می دهد خرید گیفت کارت اپل شما شروع به احساس می کنید شاید این همه ارزش آن ساخت اپل آیدی – تا زمانی که شما در مقابل آخرین مانع facplant. این تعادل فاحش، هیچ کس مزیتی ندارد خرید گیفت کارت اپل به طور کامل با سایر مواردی که Ayo در حال تلاش برای انتقال ساخت اپل آیدی، کاملا متفاوت ساخت اپل آیدی. حتی عناصر خرید گیفت کارت اپل بازی هایی مانند Outland وجود دارد، نشان دهنده جاه طلبی های توسعه دهندگان ساخت اپل آیدی، اما آنها فقط نیمی خرید گیفت کارت اپل آنها را نمی خواهند.

حتی برخی خرید گیفت کارت اپل مسائل اساسی لهستانی در حال حاضر هستند، بیشتر خرید گیفت کارت اپل یک هسته جالب منحرف می شوند. منو مکث خرید گیفت کارت اپل جمع آوری مقابله هر دو در نیمه راه خرید گیفت کارت اپل صفحه نمایش بر روی تبلت من گیفت کارت اپل، خرید گیفت کارت اپل همانطور که گفتم، برخی خرید گیفت کارت اپل انیمیشن های خشن بسیار وجود دارد، اما به طرز عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب، این مسائل با شخصیت های ثانویه خرید گیفت کارت اپل یا توانایی های خاص نیست. اجرای پایه، پرش، چرخش خرید گیفت کارت اپل حرکات متحرک، سفت خرید گیفت کارت اپل سخت خرید گیفت کارت اپل با کمترین پاسخ به وضعیت ساخت اپل آیدی. میزان پیاده روی شما به نظر می رسد واقعا قیمتی کمتر خرید گیفت کارت اپل سرعت قدم زدن Ayo ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شما احساس می کنید که در حال کوبیدن ساخت اپل آیدی.

یک بازی خوب در اینجا دفن شده ساخت اپل آیدی، اما بازیکنان باید مجبور نباشند برای پیدا کردن زمان عالی.

بدتر خرید گیفت کارت اپل همه، گرفتن لبه های بحرانی، نیاز به اشاره به سمت بالا با چوب جنبش. این می تواند در هنگام پرشهای تنگی کمتر خرید گیفت کارت اپل بصری باشد – که در آن چندین وجود دارد خرید گیفت کارت اپل منجر به مرگ شما می خرید گیفت کارت پلی استیشن. شما می توانید تصور کنید که این چگونه خسته کننده می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

این بازبینی نیست که من با نوازش نوشتم من امیدوار بودم Ayo: یک داستان باران یک عنوان عالی ساخت اپل آیدی که توصیه می خرید گیفت کارت پلی استیشن، اما به جای آن، من تلاش می کنم تا توجیه درد خرید گیفت کارت اپل رنج را خرید گیفت کارت اپل طریق چنین platformer متوسط ​​انجام دهم. اگر گیم پلی نیمی خرید گیفت کارت اپل تنظیمات خرید گیفت کارت اپل عناصر ثانویه را نداشته باشد، Ayo خواهد گیفت کارت اپل به عنوان عنوان برتر. در عوض، خرید گیفت کارت اپل کمبود فکری آشکار رنج می برد که در آن توجه زیادی به آن نیاز داشت.

فقط می توان امیدوار گیفت کارت اپل که تکه های طراحی Ayo را بهبود بخشد. یک بازی خوب در اینجا دفن شده ساخت اپل آیدی، اما بازیکنان باید مجبور نباشند برای پیدا کردن یک وقت عالی.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
یک بازی پرطرفدار در قالب هرگز تنها. کنترلهای ناخوشایند، ناخوشایند لهستانی خرید گیفت کارت اپل ناامید کننده Platforming منجر به سردرد شدید خرید گیفت کارت اپل غیر ضروری می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

                        

                                

                        

رتبه
۵/۱۰

Ayo: داستان باران ($ ۲٫۹۹، فروشگاه App) →


Ayo: داستان باران ($ ۲٫۹۹، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*