Bewest Brewlers – جنگ های خسته کننده برای جانوران | گیفت کارتBeast Brewler یک بازی آنلاین شکارچی آنلاین ساخت اپل آیدی که در آن شما حیوانات مختلف را جمع آوری می کنید خرید گیفت کارت اپل آنها را برای نبرد در طول عمر به آنها آموزش می دهید، زیرا بازیکنان را خرید گیفت کارت اپل سراسر دنیا می گیرید تا نهایی شوند ماشین را بکشید خرید گیفت کارت اپل به ستاره ای برسید. به خوبی در یک نبرد انجام دهید خرید گیفت کارت اپل طرفداران را به دست آورید، که جایگاه سطوح را به عنوان طرفداران بیشتری به شما می دهد که ویژگی های بیشتر بازی را باز کنید خرید گیفت کارت اپل رتبه بندی خود را بالاتر بگیرید.

YouTube

بدون شرح

هر نبرد دو دقیقه طول می کشد خرید گیفت کارت اپل در این زمان هدف شما این ساخت اپل آیدی که امتیاز بیشتری خرید گیفت کارت اپل مخالفان خود بکشید خرید گیفت کارت اپل آنها را بکشید. بازیکن با بیشترین امتیاز در پایان، تنها برنده نبرد نیست بلکه برنده دلایل طرفداران ساخت اپل آیدی. در طول جنگ، بر روی صفحه نمایش های مفید نشان داده شده ساخت اپل آیدی که به شما نشان می دهد که جایی که دشمنان هستند، که یک ویژگی خوب ساخت اپل آیدی که شما را بدون هدف به دو دقیقه می برد تا به دنبال کسی بیفتد.

در طول جنگ، بر روی صفحه نمایش نشان می دهد که شما در جایی که دشمنان هستند، که یک ویژگی خوب ساخت اپل آیدی که شما را قادر به دویدن در اطراف نقشه به طور هدفمند به مدت دو دقیقه به دنبال کسی برای نبرد ..

برای کنترل حرکت خرید گیفت کارت اپل یک دکمه بزرگ در طرف دیگر برای هدایت توانایی های ویژه حیوانات شما کنترل ها آسان تر نیستند. جنبش صاف ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل به شما یک حس واقعی کنترل موقعیت حیوانات خود را در میدان نبرد می دهد. با این وجود کنترل های فوق العاده ساده باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن که یک مسئله وجود داشته باشد که این موضوع عدم کنترل واقعی بر تاکتیک های واقعی جنگل شماست. این بازی با استفاده خرید گیفت کارت اپل حمله خودکار، به این معنی ساخت اپل آیدی که همه شما باید انجام دهید حیوانات خود را به حریف خود اجرا کنید خرید گیفت کارت اپل بقیه کار سخت برای شما انجام می خرید گیفت کارت پلی استیشن. البته، توانایی های ویژه ای که می توانید ایجاد کنید، اما برای یک بازی که تمرکز اصلی آن مبارزه با این عدم کنترل ساخت اپل آیدی ناامید کننده ساخت اپل آیدی.

پس خرید گیفت کارت اپل برنده شدن در جنگ، شما با یک قفسه سینه حاوی گنجینه های ارزشمند ارائه می خرید گیفت کارت پلی استیشن؛ متاسفانه، شما باید یا با سنگهای قیمتی پرداخت کنید، همچنین به عنوان پول واقعی شناخته شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل یا انتظار می رود برای یک قفس سحرآمیز به مدت سه دقیقه زنگ بزنید تا بتوانید محتوای خود را به طور جادویی باز کنید. این احساس بسیار ناخوشایند ساخت اپل آیدی، زیرا باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن که بین هر یک خرید گیفت کارت اپل نبرد خرید گیفت کارت اپل بین برود.

این احساس بسیار ناخوشایند ساخت اپل آیدی، زیرا باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن که بین هر یک خرید گیفت کارت اپل نبرد ها بینجامد.

گیم پلی به سرعت تکراری می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل شما واقعا احساس خستگی می کنید چون شما بعد خرید گیفت کارت اپل جنگ بازی می کنید تا فقط چند هوادار را بدست آورید. جنگ ها یک چرخه دائمی ساخت اپل آیدی که جانور شما را به سوی دشمنان هدایت می کند، به آنها می پیوندد، به دنبال جمع آوری سرعت خرید گیفت کارت اپل افزایش سلامتی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل در نهایت حیوانات شما را خرید گیفت کارت اپل بین می برد، خرید گیفت کارت اپل باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن او را برای یک حیوان دیگر در مجموعه خود بجوشانید تا قبل خرید گیفت کارت اپل تکرار چرخه دوباره، همه در حالی که تلاش برای به دست آوردن بیشترین امتیاز. این سیستم تطبیقی ​​که به نظر می رسد تقریبا به طور تصادفی ساخت اپل آیدی کمک نمی کند، زیرا شما خود را در یک مسابقه با بازیکنان که دو طرف طرفداران خود را دو برابر کرده اید خرید گیفت کارت اپل در نتیجه بهبود یافته جانوران که شما فقط نمی توانید با آن رقابت .

اگر شما به دنبال یک بازی هکری ساده هستید که خوشحال هستید یا زمان زیادی را صرف ساختن یا پول زیادی می کنید، Beast Brawlers می تواند یک بازی واقعا سرگرم کننده باشد اما اگر شما "فقط به دنبال یک بازی مبارزه با حیوانات نور دل خود را به شما خواهد شد با ناخوشایند خفاش نا امید.

امتیاز ما

مشاغران منفی
کنترل های فوق العاده آسان جنگ های تکراری بی پایان. سیستم تخلیه آهسته آهسته

                        

                                

                        

امتیاز
۵/۱۰

Bewest Brewlers (رایگان + ، فروشگاه App) →


براندازان خردسال – PvP Arena (رایگان + ، Google Play) →

🌈 [Trailer] جادوگران جادویی – Google Play

💎 "Top 10 Game" را در فستیوال بازی های هند در Google Play به اشتراک گذاشت اکنون در Android خرید گیفت کارت اپل iOS در دسترس ساخت اپل آیدی ➡️ℓ️ http://onelink.to/beastbrawlers Riders، mount up! حیوانات خود را انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل آماده مبارزه در عرصه نبرد آنلاین در زمان واقعی نهایی.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*