Bouncy Smash – Goomba Stomping to Heights جدید | گیفت کارتگاهی اوقات یک ایده ساده برای تولد بسیاری خرید گیفت کارت اپل امکانات گیم پلی طول می کشد. برای Bouncy Smash ، این غرور هسته ای، دشمنان را بر روی سرش می اندازد، در نتیجه، برخورد با رشته های combos برای به حداکثر نمره امکان می دهد. همانطور که بازیها میروند، Bouncy Smash یک وحی طراحی نیست، اما صادقانه لازم نیست که با این تنگ خرید گیفت کارت اپل رضایتبخش بازی کند.

Bouncy Smash یک بازی منحصر به فرد ساخت اپل آیدی که در مورد آن صحبت می خرید گیفت کارت پلی استیشن، زیرا واقعا می تواند در یک جمله خلاصه خرید گیفت کارت پلی استیشن. فراتر خرید گیفت کارت اپل محدوده اصلی آن، می توانم به شما بگویم که کنترل های فوق العاده نرم خرید گیفت کارت اپل صاف با انیمیشن هایی که حتی صاف تر نیز می باشند. موسیقی متن فیلم بسیار جذاب ساخت اپل آیدی. انواع گیم پلی فوق العاده ساخت اپل آیدی.

YouTube

بدون شرح

شمار زیادی خرید گیفت کارت اپل دشمنان شما باید مبارزه کنید، در حال رشد خرید گیفت کارت اپل نگرانی های استاندارد به مخالفان که تحت تأثیر تقسیم می شوند یا نیاز به باز کردن سپر خود را دارند؛ یک مقدار مساوی خرید گیفت کارت اپل خطرات وجود دارد خرید گیفت کارت اپل به شما کمک می کند تا خرید گیفت کارت اپل جمله تیغه های اره خرید گیفت کارت اپل سیستم عامل های متحرک تعامل داشته باشید. شما همچنین دارای چهار قدرت قدرتمند مختلف برای انتخاب، اما اکثر بازیکنان در هنگام شروع به استفاده خرید گیفت کارت اپل بسته های بهداشتی خرید گیفت کارت اپل سپردن شکست ناپذیر بیشتر متکی هستند.

با توجه به طبیعت تصادفی بازی، با پاداش چالش های روزانه خرید گیفت کارت اپل اصلاح کننده های mid-playthrough برای هر اجرای، شما اساسا امکانات بی حد خرید گیفت کارت اپل حصر را برای خرید گیفت کارت اپل بین بردن راه خود را. علاوه بر این، مدیران خرید گیفت کارت اپل آمار آنلاین، خرید گیفت کارت اپل همچنین گزینه های سفارشی قفل شده پس خرید گیفت کارت اپل هر صد سکه جمع آوری شده وجود دارد. خرید گیفت کارت اپل آن زمان به بعد من نمی توانستم خرید گیفت کارت اپل هر چیزی که می توانستم بگویم می توانستم پیدا کنم، اما گزینه ای گیفت کارت اپل برای تماشای یک آگهی برای ادامه هر اجرا پس خرید گیفت کارت اپل مرگ.

حقیقتا، تنها چیزی که در مورد Bouncy Smash وجود دارد که من با آن مواجه هستم این ساخت اپل آیدی که مرگ به نظر می رسد که خیلی زود به نظر می رسد زمانی که شما ابتدا پا را خیس کنید. علاوه بر این، در حالی که Bouncy Smash حس شگفت انگیزی خرید گیفت کارت اپل سبک دارد، موسیقی پاپ "Y" به ۱۱! "تبدیل می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل تصاویر پس خرید گیفت کارت اپل یک جلسه طولانی می توانند کمی رشد کنند. این یک بازی ساخت اپل آیدی که در انفجار کوچک بازی می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

Bouncy Smash یک بازی فوق العاده کوچک ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل من آن را به شدت توصیه می کنم. آسان ساخت اپل آیدی که انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل بازی کنید – با وجود برخی خرید گیفت کارت اپل گیمرها سریع – خرید گیفت کارت اپل به شدت تصفیه شده ساخت اپل آیدی. ساده ترین بازی برای صحبت در مورد طول، اما خوب لعنتی، با این وجود. این یک ضربه محکم خرید گیفت کارت اپل ناگهانی برای هر بازیکنان تلفن همراه iOS ساخت اپل آیدی.

امتیاز ما

پرستاران منفی
یک platformer بی نهایت عالی جریان انفجارها خرید گیفت کارت اپل بازدیدها dodging به کار میرود.

                        

                                

                        

امتیاز
۹/۱۰

Bouncy Smash (رایگان + ، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*