ChronoBlade – Sidescrolling به خشونت | گیفت کارتدر ChronoBlade شما قهرمان قدرت خود را بیش خرید گیفت کارت اپل حد کنترل می کنید همانطور که شما راه خود را خرید گیفت کارت اپل طریق سطح برش. شما باید به طور مداوم به سمت راست فشار دهید، عبور خرید گیفت کارت اپل موانع ساخت اپل آیدی که تنها زمانی که هر دشمن باز می خرید گیفت کارت پلی استیشن قبل خرید گیفت کارت اپل اینکه شما در حال تجزیه بر روی زمین ساخت اپل آیدی.

برای ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم دشمن، شما می توانید اقدامات خاص خود را در اختیار شما قرار دهید. همراه با حملات سبک خرید گیفت کارت اپل سنگین استاندارد، شما به دو حرکت منحصر به فرد دسترسی پیدا می کنید که کاری عالی انجام می دهند خرید گیفت کارت اپل معمولا به وحشت زده شدن به دشمن می رسند. به همین ترتیب شما می توانید هر یک خرید گیفت کارت اپل حرکت های خود، نور خرید گیفت کارت اپل سنگین را برای ایجاد یک حمله جدید که اثرات خاص خود را ایجاد می کند، دسته بندی کنید. به طور کلی، هر چند، شما می خواهید فقط به حملات نور اسپم خرید گیفت کارت اپل آن دسته کوچک دسته کوچک موسیقی جاز که مردم را پایین می آورد.

به همین ترتیب شما می توانید هر یک خرید گیفت کارت اپل حرکت های خود، نور خرید گیفت کارت اپل سنگین را برای ایجاد یک حمله جدید که اثرات خاص خود را ایجاد می کند، دسته بندی کنید. به طور کلی، هر چند، شما می خواهید فقط به حملات نور اسپم خرید گیفت کارت اپل این ترکیب دسته کوچک شیرین که مردم را پایین می آورد.

پس خرید گیفت کارت اپل ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم سطح اول، که در آن شما هر کسی را در اطراف شما نابود، شما خودتان را با یک رئیس که به نظر می رسد فکر می کنید شما مرد بد هستید. به عنوان مثال، شما اعلام می کنید که شما بارها خرید گیفت کارت اپل بارها به زمین حمله کرده اید. پس خرید گیفت کارت اپل شکست، او به عنوان یک شخصیت بازیکن قابل دسترس به شما می پیوندد، زیرا همیشه همیشه می خواهد با آخرین فردی که آنها را ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم می کند، همکاری کند.

در تمام سطوح، شما می توانید شخصیت های جدید به شیوه ای مشابه به این، به آنها ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم به یک خمیر نرم خرید گیفت کارت اپل مجبور به پیوستن به شما. هر شخصیت جدید مهارت های خود خرید گیفت کارت اپل توانایی های منحصر به فرد دارد؛ با این حال شما همیشه بر روی نور خوب خرید گیفت کارت اپل حملات سنگین سقوط خواهید کرد.

YouTube

بدون شرح

تفاوت اصلی بین شخصیت های فردی، ترکیبیات خرید گیفت کارت اپل مهارت های خاص ساخت اپل آیدی، به این معنی که هر شخصیت احساس خرید گیفت کارت اپل بازی می کند متفاوت ساخت اپل آیدی. سطوح مختلف دارای دشمنان مختلف هستند که به انواع مختلف حملات ضعیف هستند. شخصیت هایی که دارای سوءقصد هستند ممکن ساخت اپل آیدی در بعضی سطوح به جای دیگران مفید باشند.

با توجه به تنوع دشمنان خرید گیفت کارت اپل مخالفان موجود در بازی، مهم ساخت اپل آیدی که چه شخصیت هایی را که برای مبارزات استفاده می کنید متفاوت کنید. این شما را قادر می سازد تا با هوشمندانه مبارزه کنید، اطمینان حاصل کنید که قبل خرید گیفت کارت اپل هر سطح که بتوانید توانایی های مبارزه خود را برطرف کنید، تصمیمات واقعی بگیرید.

این شما را قادر می سازد با هوشمندانه مبارزه کنید، اطمینان حاصل کنید که می توانید تصمیمات واقعی را قبل خرید گیفت کارت اپل هر سطح که بر مبارزه توانایی ها.

ChronoBlade یک بازی کاملا در مورد جلب دشمنان خود را به بیت ساخت اپل آیدی. تمرکز اصلی تغییر نمی کند، بنابراین هر عنصر گیم پلی آن را نشان می دهد. مهم نیست که چه کاری انجام می دهید، شما چیزی را به زمین می ریزید، آن را چند بار دیگر فریب می دهید، خرید گیفت کارت اپل سپس خرید گیفت کارت اپل طریق دروازه به انبار بعدی هیولا می روید.

این نوع چیز می تواند تمایل داشته باشد که تکراری خرید گیفت کارت پلی استیشن. بی وقفه در حال مبارزه، به طور مداوم کشتن خرید گیفت کارت اپل به طور کلی به طور کلی هر یک خرید گیفت کارت اپل همان حمله حمله به طور مداوم. با بازی های دیگر، این می تواند اتفاق بیفتد، اما با ChronoBlade، سازندگان تضمین کرده اند که شما همیشه یک شخصیت جدید برای مبارزه با ترکیب جدید، با روش های جدید برای مخفی کردن مخالفان به زمین خرید گیفت کارت اپل حفظ پیشرفت را داشته باشید.

ChronoBlade موفق به نگه داشتن یک استاندارد هک خرید گیفت کارت اپل اسلحه بازی مبارزه بازی همیشه لذت بخش، بدون واقعا خستگی در میان ساخت اپل آیدی. پانچ، لگد زدن خرید گیفت کارت اپل خسته کردن به طور کلی، شما قصد دارید که زمان خوبی داشته باشید، با وجود اینکه هیچ چیز واقعا در حال تغییر نیست.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
خشونت بدون توقف ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل تنوع زیادی خرید گیفت کارت اپل دشمنان دارد. قهرمانان جدید به گزینه های سطح می افزاید پیچیدگی. مبارزه خود را گاهی اوقات می تواند احساس تکراری.

                        

                                

                        

رتبه
۷/۱۰

ChronoBlade (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →


ChronoBlade (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*