Color Chess – عمق استراتژیک جدید بر روی یک استراتژی کلاسیک | گیفت کارتColor Chess اقتباسی خرید گیفت کارت اپل بازی تخته ای ساخت اپل آیدی که اخیراً منتشر شده توسط Dog Eared Games ، تولید کننده مستقل بازی روی صفحه. این درگاه تلفن همراه بازی Color Chess را بسیار ساده تر می کند ، زیرا به جعبه دست خرید گیفت کارت اپل پا گیر خرید گیفت کارت اپل تعداد زیادی خرید گیفت کارت اپل قطعات سازگار نیاز ندارید – می توانید فقط خرید گیفت کارت اپل برنامه استفاده کنید. این برنامه تقریباً به همان تابلو بازی می کند ، فقط به استثنای اینکه یادآوری مفیدی در مورد رنگ شما برای حرکت به منظور اینکه بتواند نوبت شما را کامل کند ، پخش می کند.

Color Chess ممکن ساخت اپل آیدی به نظر می رسد یک نام برای مجموعه شطرنج رنگارنگ کسی باشد ، اما در واقع اقتباس قابل توجهی خرید گیفت کارت اپل قوانین تعیین شده این بازی بسیار قدیمی ساخت اپل آیدی. در پایه خود ، شطرنج رنگی تقریباً به طور یکسان با شطرنج بازی می کند ، با ملکه ، اسقف ها خرید گیفت کارت اپل پیون ها خرید گیفت کارت اپل بقیه آن. با این حال ، به جای صفحه شطرنج ساده ، تخته در واقع خرید گیفت کارت اپل رنگ های اختصاصی اختصاص یافته تشکیل شده ساخت اپل آیدی. این صفحه رنگارنگ همان چیزی ساخت اپل آیدی که بازی پایه شطرنج را به چیزی کاملاً متفاوت تبدیل می کند. اگرچه همه قطعات در شطرنج به صورت عادی حرکت می کنند ، باید با تخصیص رنگ خاصی مطابقت داشته باشند.

در هر نوبت ، شما باید دو حرکت انجام دهید – اولین نفری که به همان رنگ حریف خود را که به آن منتقل شده ساخت اپل آیدی حرکت می کند ، سپس یک حرکت دیگر که در آن می توانید رنگ را برای حریف خود تعیین کنید. این تغییر ساده باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن بازی سطح عمق استراتژیک کاملاً متفاوتی داشته باشد – نه تنها شما شطرنج بازی می کنید خرید گیفت کارت اپل نیاز به برنامه ریزی حرکت پیش رو دارید ، بلکه مجبور می شوید که استایل خود را بر اساس گزینه های حریف خود در مورد رنگ های خود تطبیق دهید.


این تغییر ساده باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن بازی سطح کاملاً متفاوتی خرید گیفت کارت اپل عمق استراتژیک داشته باشد – نه تنها شما شطرنج بازی می کنید خرید گیفت کارت اپل نیاز به برنامه ریزی حرکتهای پیش رو دارید ، بلکه مجبور می شوید که استایل بازی خود را بر اساس گزینه های حریف خود در مورد آنها تنظیم کنید. رنگها.

اگرچه ممکن ساخت اپل آیدی متفاوت به نظر نرسد ، این تغییر بلافاصله قابل توجه ساخت اپل آیدی ، زیرا ناگهان خود را مجبور خواهید کرد که به دلیل انتخاب رنگ حریف خود ، قطعات ارزشمند خود را به روشی که هرگز خرید گیفت کارت اپل آنها در نظر نگرفته اید ، منتقل کنید. خرید گیفت کارت اپل آنجا که پالت رنگ تخته تصادفی ساخت اپل آیدی ، می توانید هر بار روش های جدیدی برای تضعیف استراتژیک حریف خود بیابید. البته ، آنها می توانند همین کار را با شما انجام دهند.

اما ، شطرنج رنگی خرید گیفت کارت اپل یک مشکل مهم رنج می برد که بسیاری خرید گیفت کارت اپل برنامه های استراتژی جدید را رنج می برد. پایه پخش پایین.


با این حال ، Color Chess خرید گیفت کارت اپل یک مشکل مهم رنج می برد که بسیاری خرید گیفت کارت اپل برنامه های استراتژیک جدید دیگر را گرفتار می کند. پایه پخش پایین.

اگر واقعاً می خواهید یک بازیکن را پیدا کنید تا بتوانید با او بازی کنید ، در پایان یک مدت طولانی را برای جستجوی شخصی بدون امید زیاد صرف می کنید. امیدوارم این امر با توجه به محبوبیت بیشتر بازی ، مشکلی ایجاد نکند ، اما همچنان که می ایستد ، تنها راه برای اجرای بازی ، داشتن شخص دیگری برای بازی محلی ساخت اپل آیدی. این به معنای اجرای یک بازی دو نفره در یک صفحه ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل به شما امکان می دهد آن را با دوست خود بازی کنید. در صورت عدم موفقیت ، شما همیشه می توانید چالش ها را انجام دهید خرید گیفت کارت اپل ۴۰۰ بار پیاپی به آنها گفته می خرید گیفت کارت پلی استیشن "اشتباه نادرست" کنید.

Color Chess یک بازی با پتانسیل افراطی ساخت اپل آیدی ، با حجم عظیمی خرید گیفت کارت اپل عمق استراتژیک خرید گیفت کارت اپل پیچش منحصر به فرد در بازی شطرنج استاندارد. فقط به مردم بیشتری برای بازی کردن نیاز دارد.

رتبه ما

جوانب مثبت منفی
پیچ خرید گیفت کارت اپل تاب عالی در مفهوم اساسی شطرنج . نسخه برنامه این بازی تخته ای با نکات خرید گیفت کارت اپل یادآوری های مفیدی برای آسانتر کردن بازی ارائه می خرید گیفت کارت پلی استیشن – دیگر به خاطر نبرید آخرین رنگ چیست! پایه پخش پایین به این معنی ساخت اپل آیدی که شطرنج رنگی در حال حاضر فقط یک بازی چند نفره محلی ساخت اپل آیدی.

                        

                                

                        

امتیاز
۸٫۵ / ۱۰
برنامه در فروشگاه یافت نشد. 🙁
برو به فروشگاه
جستجوی وب Google

شطرنج رنگی (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*