Cotrio – حساب ارزیابی ساخته شده … سرگرم کننده؟ | گیفت کارت

[ad_1]

بله، درست ساخت اپل آیدی. ریاضی. ریاضی بلوک های ساختمانی زندگی خرید گیفت کارت اپل بدبختی هر دانشجوی دبیرستان. در حالی که این به نظر می رسد شروع یک تلخ برای یک بازی تلفن همراه، Cotrio موفق به آن را کار کند.

شما با یک مثلث ساده با ۶ امتیاز خرید گیفت کارت اپل در بالای صفحه نمایش سه عدد منحصر به فرد ارائه شده ساخت اپل آیدی. این شماره های منحصر به فرد را می توان در نقاط درون مثلث گذاشت، با هدف تلاش برای ایجاد دو عدد مجاور به یک سوم، به طوری که برای تکمیل سطح.

YouTube

بدون شرح

اکنون نه تنها حساب، بلکه استراتژی نیز ساخت اپل آیدی.

هر عددی که در آن قرار داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن، تا سه شرک مجاور وجود دارد – شما نمیتوانید شماره دیگری را با شماره دیگری خرید گیفت کارت اپل یک ارزش لمس کنید، در حالی که سعی میکنید دو عدد را به یک سوم اضافه کنید.

هنوز گیج شده ساخت اپل آیدی؟

کوتیرو موفق به هدایت شما خرید گیفت کارت اپل طریق سطح اول با سهولت نسبی می خرید گیفت کارت پلی استیشن، خرید گیفت کارت اپل شما خواسته ساخت اپل آیدی تا کجا کلیک کنید خرید گیفت کارت اپل اطمینان حاصل کنید که بعدا زمانی که قوانین را شکستید خرید گیفت کارت اپل نتوانستید بهتر عمل کنید. پس خرید گیفت کارت اپل آن، آن را به شما ساخت اپل آیدی.

Cotrio مدیریت شما را خرید گیفت کارت اپل طریق سطح اول با سهولت نسبی هدایت، شما را به جایی که کلیک کنید خرید گیفت کارت اپل اطمینان شما که شما بهتر خواهد شد بعد خرید گیفت کارت اپل شکستن قوانین خرید گیفت کارت اپل شکست . پس خرید گیفت کارت اپل آن، آن را به شما ساخت اپل آیدی.

بیلیینگ گیم پلی پایه کیتویو پایین، ساده ساخت اپل آیدی ۱ + ۲ = ۳٫ یک فضای به صورت مجموع دو فضای مجاور خرید گیفت کارت اپل یک قسمت خرید گیفت کارت اپل مثلث رنگ را تغییر دهید. هر فضا را همان رنگ بگیرید خرید گیفت کارت اپل، voila، شما سطح را به دست آورده اید.

یک بازی پازل خوب به طور کلی می تواند به ساده یا پیچیده گفته خرید گیفت کارت پلی استیشن. یکی خرید گیفت کارت اپل لزوما بهتر خرید گیفت کارت اپل دیگر نیست، اما حتی بازی های ساده باید عمیق خرید گیفت کارت اپل غنی باشد تا خرید گیفت کارت اپل آن لذت ببرند، در حالی که بازی های پیچیده باید در دسترس باشند خرید گیفت کارت اپل نه بیش خرید گیفت کارت اپل حد شما را ناراحت کنند.

Cotrio در قسمتی خرید گیفت کارت اپل یک بازی ساده محکم ساخت اپل آیدی، اما مدیریت می کند تا خیلی بیشتر خرید گیفت کارت اپل آن چیزی که انتظار می رود خرید گیفت کارت اپل چنین مقدمه ای ناخوشایند خرید گیفت کارت اپل ناامید کننده باشد. هر سطح یک سرآمد خرید گیفت کارت اپل حساب ثابت ساخت اپل آیدی، تلاش برای پازل خرید گیفت کارت اپل راه صحیح برای گرفتن هر بخش هر دو دست زدن یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل یکسان، خرید گیفت کارت اپل همچنین تلاش برای حل پازل خرید گیفت کارت اپل برنده شدن در سطح.

این مسئله با این واقعیت که شما می توانید اعداد را در بالای یکدیگر اضافه کنید، باعث افزایش کل آنها می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل این باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن که هر دو خرید گیفت کارت اپل فضاهای مجاور به بالا برود. هنگامی که شما تنها ۱، ۲ خرید گیفت کارت اپل ۳ برای مقابله با، می توانید به تلاش برای رسیدن به ۱۱ بسیار دشوار ساخت اپل آیدی.

این اعداد تنها اعدادی هستند که شما می توانید در سطح استفاده کنید، خرید گیفت کارت اپل شما را مجبور می سازد که استراتژی های خود را در هر سطحی برای یافتن بهترین ترکیب ها برسانید خرید گیفت کارت اپل سطح را برسانید.

این اعداد تنها اعداد هستند شما قادر به استفاده خرید گیفت کارت اپل تمام سطوح هستید، خرید گیفت کارت اپل شما را مجبور می سازید که استراتژی های خود را در هر سطح برای پیدا کردن بهترین ترکیب ها خرید گیفت کارت اپل برنده شدن در سطح تطبیق دهید.

Cotrio یک بازی استراتژیک ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل تصمیم گیری هوشمندانه خرید گیفت کارت اپل طریق خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل طریق آن ریشه دارد. در کتیرو، شما مغز خود را پازل خرید گیفت کارت اپل قفسه تا زمانی که فکر می کنید هرگز آن را حل نمی کند خرید گیفت کارت اپل سپس … وجود دارد. راه حل کامل

چند بازی پازل به شما این احساس را می دهد. خرید گیفت کارت اپل آن لذت ببرید.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
هوشمند خرید گیفت کارت اپل جالب در طول بازی. هنگامی که شما راه حلی را می فهمید، زیبایی در ابتدا بسیار دشوار ساخت اپل آیدی.

                        

                                

                        

رتبه
۷٫۵ / ۱۰

Cotrio ($ 0.99، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*