EatOpine یک App Foodies حماسی است | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
EatOpine – ضربه محکم خرید گیفت کارت اپل ناگهانی خرید گیفت کارت اپل درجه خوراک

کشف EatOpine برنامه جدید برای عاشقان غذا. نرخ یا بهترین ظروف را پیدا کنید اتمام آن: https://appsto.re/i6dP5tT ******************* EatOpine برنامه غذایی جدید خرید گیفت کارت اپل نوآورانه غذایی برای foodies ساخت اپل آیدی. این برنامه جدید با به اشتراک گذاری تجربه های آشپزی کاربران، راه جستجوی رستوران های جدید را تغییر می دهد.

توانایی هر کسی برای داشتن یک صدا در فرایند ارزیابی غذاهای مختلف، یک سیستم عادلانه برای تعیین کیفیت غذا در یک مکان خاص ایجاد شده ساخت اپل آیدی. بسیار آسان برای استفاده، همه چیز مورد نیاز ساخت اپل آیدی برای کاربر یک تصویر خرید گیفت کارت اپل مواد غذایی خود را، سرعت ظرف را خرید گیفت کارت اپل احتمال ۵، خرید گیفت کارت اپل سپس نظر خود را در مورد آن ظرف بنویسید. علاوه بر این، کاربران می توانند قیمت ظرف را براساس ۴ طبقه طبقه بندی کنند خرید گیفت کارت اپل همچنین ظرف را به یک رستوران اختصاص دهند. در انجام این کار، کسانی که بیشتر عکس ها خرید گیفت کارت اپل امتیازات مواد غذایی را آپلود می کنند، امتیازات خود را به عنوان منتقد غذایی محبوب در برنامه شناخته اند. فراتر خرید گیفت کارت اپل این، کاربران همچنین می توانند خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه در یک واسط کاربری آسان برای استفاده خرید گیفت کارت اپل غذاهای خاص به دنبال غذاهای مختلف با مقادیر خاص فیلتر شوند. برای مثال، در جستجوی سوشی، کاربران می توانند با بهترین امتیاز سوشی، ارزانترین، یا رستوران های سوشی که در این نزدیکی هستند فیلتر شوند.

اگر چه ویژگی های EatOpine برای غذاهای بسیار مفید ساخت اپل آیدی، اما افرادی که علاقه خاصی به غذاهای مختلف دارند، خدمات ارائه شده توسط برنامه بسیار با سایت هایی مانند Google یا Yelp مقایسه می شوند. به عنوان مثال، این سایت ها نیز یک سیستم رتبه بندی را ارائه می دهند که در آن افراد با حساب گوگل می توانند بررسی های مختلف رستوران ها را ترک کنند در حالی که تصاویر غذا را می توان با محدوده قیمت که برای کل رستوران قابل استفاده ساخت اپل آیدی، آپلود می کند. با این حال، EatOpine تمرکز بر یک رابط تلفن همراه ساخت اپل آیدی که بسیار جذاب ساخت اپل آیدی تا ارتباط برقرار کند زیرا تصاویر را به صورت جامع ترکیب می کند. علاوه بر این، تاکید سنگین بر روی تصاویر خرید گیفت کارت اپل رتبه بندی ظروف خاص ساخت اپل آیدی که به کاربران کمک می کند تا دقیقا همان چیزی را که می خواهند ببینند. این نشان می دهد که قادر به یافتن بهترین قیمت برای هر غذای خاص خرید گیفت کارت اپل همچنین دیدن تصاویری خرید گیفت کارت اپل آن در مقایسه با بررسی کلی رستوران ساخت اپل آیدی.

در تشکیل یک جامعه خرید گیفت کارت اپل کسانی که علاقه مندان به غذا ساخت اپل آیدی، EatOpine قادر به کمک به کاربران دموکراتیک کردن ارزیابی غذاهای مختلف ساخت اپل آیدی. با استفاده خرید گیفت کارت اپل تصاویر، قیمت ها خرید گیفت کارت اپل مکان ها، کاربران برنامه می توانند امتیاز را به عنوان ارز اجتماعی بر روی پلت فرم بدست آورند، در حالی که کسانی که در حال جستجو برای غذاهای مختلف می توانند بهترین اطلاعات را که منصفانه خرید گیفت کارت اپل به روز می شوند، دریافت کنند. به عنوان جایگزین در وب در دسترس ساخت اپل آیدی، EatOpine یکی خرید گیفت کارت اپل تنها ابزار محوری تلفن همراه در فضای غذا ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل آن را بسیار توصیه می شود برای foodies

WP-Appbox: EatOpine (فروشگاه برنامه رایگان) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*