Flash – Social Media Revitalized | گیفت کارترسانه های اجتماعی این روزها تغییر کرده اند – این مربوط به اشتراک گذاری پست ها خرید گیفت کارت اپل ارسال اخبار به روز خرید گیفت کارت اپل زندگی شما نیست، بیشتر در مورد نشان دادن تصاویر شما ساخت اپل آیدی.

اکثر اوقات این کار خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه هایی مانند Snapchat انجام می خرید گیفت کارت پلی استیشن که در آن شما تصاویر کوتاه زندگی را به دوستان خود ارسال می کنید خرید گیفت کارت اپل به روز رسانی های مربوط به زندگی خود را مبادله می کنید. با این حال، اگر تصمیم بگیرید که دوستی را به سطح بعدی برسانید خرید گیفت کارت اپل در واقع آنها را فراخوانید، با همان تصویر خسته کننده قدیمی که تحت مخاطبین خود ذخیره کرده اید، خوشحال خواهید شد.

خوب، اکنون چیزی متفاوت ساخت اپل آیدی.

فلش نرم افزاری ساخت اپل آیدی که به شما اجازه می دهد عکس ها را به نمایه خود اختصاص دهید، به طوری که هنگامیکه یک بار دیگر خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه تماس می گیرید، دوستان خود تصویر خود را هنگامی که پیام یا تماس شما را می بینند، مشاهده خواهند کرد.

به جای نیاز به ارسال تصاویر به طور دائمی به یکدیگر، شما هم اکنون می توانید این تصاویر را پوشش پوشش خود را، تعجب دوستان خود را با آخرین زندگی خود را تغییر دهید.

Flash طراحی شده ساخت اپل آیدی که آسان برای استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه ساخت اپل آیدی که جای دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی را بر روی تلفن خود می گیرد.

فلش طراحی شده ساخت اپل آیدی که آسان برای استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه ساخت اپل آیدی که جای دیگر رسانه های اجتماعی را می گیرد برنامه ها بر روی گوشی شما.

دیگر نیازی نیست که به طور مداوم خرید گیفت کارت اپل عکس های جدید برای فرستادن به یکدیگر برای حفظ گفتگو استفاده کنید؛ در حال حاضر، عکس های خود را می توانید موضوع مکالمه، به عنوان آنها آنها را با جدیدترین جزئیات زندگی خود را تعجب، خرید گیفت کارت اپل یا شاید تغییر خود را خرید گیفت کارت اپل سناریو.

بسیاری خرید گیفت کارت اپل برنامه ها سعی دارند در دنیای رسانه های اجتماعی شکست بخورند خرید گیفت کارت اپل بسیاری خرید گیفت کارت اپل امکانات را در شیوه های منحصر به فرد خرید گیفت کارت اپل جالب ارائه می دهند، اما بسیاری خرید گیفت کارت اپل آنها قبل خرید گیفت کارت اپل اینکه واقعا بتوانند شروع به کار کنند، مسطح می شوند.

فلش تلاش می کند تا راه خود را در این دنیا شکست دهد، خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهد خرید گیفت کارت اپل اجازه می دهد تا همان قابلیت هایی که بسیاری خرید گیفت کارت اپل برنامه های دیگر دارند داشته باشد، اما با اضافه شدن جایگزین سفارشی سازی منحصر به فرد با عکس های شما

نه تنها شما می توانید عکس های خود را ویرایش کنید خرید گیفت کارت اپل دستکاری کنید، شما می توانید متن خرید گیفت کارت اپل فیلتر ها را به شیوه ای مشابه Snapchat اختصاص دهید، که در تلاش برای ایجاد یک شناسه منحصر به فرد برای زمانی که دوستان شما با شما تماس بگیرید.

این برنامه خود را با مخاطبین شما همگام سازی می کند، به شما این امکان را می دهد که به راحتی مخاطبین خرید گیفت کارت اپل دوستان خود را بیابید خرید گیفت کارت اپل آنها را به برنامه برسانید.

این برنامه خود را با مخاطبین خود همگام سازی می کند، به سادگی مخاطبین خرید گیفت کارت اپل دوستان خود را بیابید خرید گیفت کارت اپل آنها را به برنامه ها برسانید.

فلش یک برنامه ساخت اپل آیدی که در حال تلاش برای انجام کاری بسیار دشوار ساخت اپل آیدی – به دنیای رسانه های اجتماعی که قبلا تاسیس شده ساخت اپل آیدی شکسته می خرید گیفت کارت پلی استیشن. این ارائه می دهد رنگ های روشن، طراحی ساده خرید گیفت کارت اپل آسان برای استفاده خرید گیفت کارت اپل رابط، خرید گیفت کارت اپل نه اشاره به نقطه فروش منحصر به فرد خود را، توانایی تعجب دوستان خود را با عکس های جدید.

این قابلیت خیلی شبیه به برنامه های دیگر ساخت اپل آیدی، اما تیم پشت فلش در حال تلاش برای ارائه چیزی متفاوت، چیزی جدید ساخت اپل آیدی؛ برای این که آنها باید مورد ستایش قرار گیرند. سعی کنید در جهان خود شکست بخورید، بنابراین فلش را امتحان کنید خرید گیفت کارت اپل ببینید اگر دوست دارید.

کیست که می داند، شما ممکن ساخت اپل آیدی آن را بیش خرید گیفت کارت اپل برنامه های دیگر ترجیح بدهید.

امتیاز ما

پرستاران مهاجران
یک طراحی ساده با قابلیت روشن. این یک برنامه رسانه های اجتماعی ساخت اپل آیدی که مردم در واقع استفاده می کنند. برخی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های بسیار شبیه به برنامه های دیگر هستند.

                        

                                

                        

رتبه
۹/۱۰

فلش: ارسال تصاویر در شناسه تماس گیرنده (رایگان، فروشگاه برنامه) →


فلش: اشتراک عکس های سرگرم کننده در هنگام تماس با دوستانتان (رایگان، Google Play) →

تریلر رسمی


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*