Flippy Knife – Flipping Fun Fun | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در Flippy Knife، در حالت های گوناگون بازی، شما چندین چاقو را به دست می دهید که امتیاز می دهد خرید گیفت کارت اپل سپس شما می توانید با چاقوی بیشتری خریداری کنید.

در اولین باز کردن فلیپی چاقو، اجتناب ناپذیر ساخت اپل آیدی تا حدودی گیج شده در مورد آنچه بر روی زمین اتفاق می افتد. یک چاقو در یک بلوک چوب گیر می شود خرید گیفت کارت اپل یک دست شفاف به شما دستور می دهد تا انگشت خود را بالا ببرید تا چاقو را در هوا بچرخانید. شما سعی می کنید خرید گیفت کارت اپل سپس چندین بار شکست.

فلیپی چاقو نقد | Appolicious

چاقوی Flippy طول می کشد بطری کوهپابند هر دو به فرم شدید خرید گیفت کارت اپل به صورت تلفن همراه: https://appolicious.com/flippy-knife-flipping-good-fun/

در نهایت، چاقو، به نظر می رسد به احتمال زیاد، به نقطه چوب به سمت چوب خرید گیفت کارت اپل شما نمره یک نقطه. ترکیب چندین پیروزی موفق در یک ردیف، نقاط اضافی را به ارمغان می آورد که احساس پاداش خرید گیفت کارت اپل رضایت می کنند. با این حال، شما شروع به تعجب آنچه که نقطه انجام این کار ساخت اپل آیدی؟ آیا این یک بازی ساخت اپل آیدی؟

آیا این یک بازی ساخت اپل آیدی؟

سپس، در همان لحظه که شما شروع به تعجب این افکار خرید گیفت کارت اپل رها کردن بازی، بازی به شما می گوید به بازی حالت های دیگر بازی. Flippy Knife فقط یک چاقو در هوا بر روی یک چوب چوب قرار نمی دهد، آه نه، شما می توانید آن را به سوی یک هدف متحرک پرتاب کنید خرید گیفت کارت اپل حتی در یک راهرو صعود کنید یا حتی خرید گیفت کارت اپل & # 8211؛ نفس کشیدن & # 8211؛ صعود به بالا.

با این حال، این توضیحات ساراگوست، میزان شگفت انگیزی خرید گیفت کارت اپل سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل عمق را که در Flippy Knife پنهان شده ساخت اپل آیدی، رد می کند.

چاقوهایی که با آن بازی میکنید دارای مقدار زیادی خرید گیفت کارت اپل انواع هستند؛ هر یک که قابل خرید با استفاده خرید گیفت کارت اپل سکه هایی ساخت اپل آیدی که در حالت های بازی دریافت می کنید دارای دو معیار ساخت اپل آیدی: وزن خرید گیفت کارت اپل ارزش پاداش. گرچه وزن تنها با یک تا سه نماد نمایش داده می شود، هر چاقویی دارای وزن مخصوص خود ساخت اپل آیدی. چاقوی پروانه کوچک دارای یک کیت کاملا متفاوت خرید گیفت کارت اپل Kukri می باشد، به این معنی که شما باید آن را جبران کنید.

این مقدار عمیق شگفت انگیزی را اضافه می کند، زیرا شما نیاز دارید که به طور دائمی خرید گیفت کارت اپل وزن خرید گیفت کارت اپل هماهنگ شدن چاقو خود برای هر پرتاب آگاهی داشته باشید. این به این معنی ساخت اپل آیدی که هر چاقو دارای سبک گیم پلی خاص خود ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل بنابراین، هر چند که در هر زمان شما بازی می کنید، گیم پلی مختلفی را می توانید لذت ببرید.

حالت های بازی، هر چند متفاوت در اهداف کلی خود، بسیار شبیه هستند. چاقو را برای هدف خاصی پرتاب می کنید. حالت سرگرم کننده ترین تلاش برای گذراندن یک راهرو طولانی ساخت اپل آیدی، پرتاب چاقو خرید گیفت کارت اپل یک لبه به سمت دیگر، اطمینان حاصل کنید که همیشه نقطه چاقو خود را پایین بیاورید خرید گیفت کارت اپل ترکیب را بسازید.

حالت سرگرم کننده ترین تلاش برای گذراندن طولانی راهرو، پرتاب چاقو خرید گیفت کارت اپل یک لبه به سمت دیگر، اطمینان حاصل کنید که همیشه نقطه چاقو خود را پایین بیاورید خرید گیفت کارت اپل ترکیب کمد را بسازید.

Flippy Knife دارای یک مقدار شگفت انگیز خرید گیفت کارت اپل قابلیت پخش خرید گیفت کارت اپل عمق ساخت اپل آیدی، به رغم گیم پلی ساده خرید گیفت کارت اپل کاملا زرق خرید گیفت کارت اپل برق دار کودکانه.

با وجود هر گونه احساس اولیه شما ممکن ساخت اپل آیدی در ابتدا به آن نگاه کنید، Flippy چاقو فوق العاده لذت بخش خرید گیفت کارت اپل پخش مجدد ساخت اپل آیدی؛ تمایل به سکه های بیشتر، شما را در بازی خرید گیفت کارت اپل شکار ساده ترین خرید گیفت کارت اپل سودآور ترین حالت های بازی نگه می دارد، همیشه مضطرب باشید تا چاقوی بعدی را بپردازید خرید گیفت کارت اپل تعادل وزن را امتحان کنید.

به رغم سادگی، Flippy Knife به مدت چند ساعت سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل جذاب باقی می ماند خرید گیفت کارت اپل شما را مجددا به عقب بر می گرداند تا دوباره چاقوی خود را باز کنید.

WP-Appbox: Flippy Knife (رایگان + ، Google Play) →

WP-Appbox: چاقوی Flippy (رایگان + ، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*