Fortnite برای iOS در نهایت وارد شده است. | گیفت کارتبه عنوان یک بازی که بازیکنان را خرید گیفت کارت اپل بین بردن نقشه خرید گیفت کارت اپل یک نقشه کوچکتر حذف می کند، تنها یک نفر می تواند پیروز خرید گیفت کارت پلی استیشن که یک عنصر رقابتی را مانند قبل ایجاد می کند. علاوه بر این، بازیکنان قادر به ساخت خرید گیفت کارت اپل تخریب عناصر مختلف محیط می باشند که بسیار پویا ساخت اپل آیدی زیرا امکانات بی پایان برای کشف وجود دارد. با توجه به ویژگی های مختلف که ممکن ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل طریق بازی ساخته شده ساخت اپل آیدی، Fortnite به طور گسترده ای محبوب ساخت اپل آیدی، به خصوص بیش خرید گیفت کارت اپل Twitch که در آن بازیکنان قادر به زندگی جریان بازی خود را به دیگران ساخت اپل آیدی. همانطور که این بازی در بین تمام گروه های سنی بسیار محبوب بوده ساخت اپل آیدی، توسعه دهندگان Epic Games، منطقی هستند که پیشنهادات خود را به بازار تلفن همراه در نتیجه تعداد زیادی خرید گیفت کارت اپل بازیگران در سیستم های تلفن همراه در مقایسه با کنسول های بازی اختصاصی گسترش دهند. علاوه بر این، گفته شده ساخت اپل آیدی که این بازی پلت فرم متقابل ساخت اپل آیدی تا بازیکنان کنسول های مختلف بتوانند با یکدیگر در دستگاه های مختلف بازی کنند.

Fortnite Battle Royale – تریلر راه اندازی iOS

Fortnite Battle Royale در حال حاضر در iOS در دسترس ساخت اپل آیدی. بازی رایگان امروز به صورت رایگان در epic.gm/mobile آغاز می خرید گیفت کارت پلی استیشن. تمام بازی هایی که در iPhone X گرفته شده اند. در تلفن ها خرید گیفت کارت اپل تبلت ها، Fortnite همان بازی ۱۰۰ نفره ای ساخت اپل آیدی که شما خرید گیفت کارت اپل PlayStation 4، Xbox One، PC خرید گیفت کارت اپل Mac می دانید. همان گیم پلی، همان نقشه، همان محتوای، همان به روز رسانی هفتگی.

همانطور که مردم بیشتر خرید گیفت کارت اپل تلفن های همراه به عنوان کنسول های بازی خرید گیفت کارت اپل رایانه های رومیزی استفاده می کنند که قادر به اجرای چنین بازی هستند، معرفی یک نسخه موبایل باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن بسیاری خرید گیفت کارت اپل مردم در سراسر جهان برای بازی بازی، به جای تماشای دیگران بازی کنند. این در ۱٫۵ میلیون دلار تخفیف درون برنامه که خرید گیفت کارت اپل زمان انتشار آن به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل سریعترین بازی های در حال رشد موجود در فضای تلفن همراه ساخته شده ساخت اپل آیدی، منعکس شده ساخت اپل آیدی.

در ۱۲۶ مگابایت، Fortnite یک بازی ساخت اپل آیدی که نسبت به برنامه های دیگر بسیار بزرگ ساخت اپل آیدی در حالیکه ماهیت اولیه بازی همراه با هجوم بازیکنان جدید موجب شده ساخت اپل آیدی که مسائل مربوط به عملکرد که بازیکنان خرید گیفت کارت اپل دست می دهند خرید گیفت کارت اپل قطع ارتباط با سرورها را تجربه کنند. با این حال، میلیون ها نفر خرید گیفت کارت اپل دانلود برنامه را با امتیاز ۴٫ ۴ میلیون خرید گیفت کارت اپل رتبه بندی نزدیک ۴۰۰،۰۰۰ متوقف نکردند، خرید گیفت کارت اپل آن را یکی خرید گیفت کارت اپل بالاترین امتیاز بازی در فروشگاه App

به عنوان یک بازی بسیار پیش بینی شده که در بین تمام سنین به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، معرفی Fortnite به فضای تلفن همراه موفقیت بزرگی برای Epic Games بوده ساخت اپل آیدی. اگر چه این برنامه در حال حاضر فقط برای کاربران iOS در دسترس ساخت اپل آیدی، انتشار آن برای بازار Android به زودی نسبت به موفقیتهایی که برای نسخه iOS به دست آورده ساخت اپل آیدی، تخمین زده شده ساخت اپل آیدی. با توجه به این که بازی اخیرا خرید گیفت کارت اپل آزمایشکنندگان خصوصی محدود خرید گیفت کارت اپل تنها مدل دعوت شده کنار گذاشته شده ساخت اپل آیدی، این یک بازی ساخت اپل آیدی که احتمالا به دلیل افزایش دسترسی به کسانی که خرید گیفت کارت اپل کنسول های بازی اختصاصی یا کامپیوترهای دسکتاپ استفاده نمی کنند، به طور قابل توجهی رشد می کند.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*