Golem Rage – باشکوه و خودکار در حال مخلوط به سرگرم کننده | گیفت کارتهمانطور که خرید گیفت کارت اپل نامش بر می آید، Golem Rage در مورد Golem خشمگین ساخت اپل آیدی – Golem عادی خود را در تلاش ساخت اپل آیدی تا خرید گیفت کارت اپل کارشناسی ارشد شر خود فرار کنند، خرید گیفت کارت اپل شما را مجبور به مبارزه با تعداد زیادی خرید گیفت کارت اپل دشمنان، تله ها خرید گیفت کارت اپل موانع که همه به دنبال نگه داشتن شما هستند.

این شروع می خرید گیفت کارت پلی استیشن به نظر می رسد مانند یک ماشین دیوانه کننده کلیشه ای، که در آن شخصیت شما به طور مداوم به سمت راست صفحه حرکت می کند تا خرید گیفت کارت اپل موانع جلوگیری کند. با این حال، Golem Rage شامل جنبه ای خرید گیفت کارت اپل یک بازی بی نظیر ساخت اپل آیدی که به شما اجازه می دهد تا نه تنها موانع خرید گیفت کارت اپل یا دشمن ها را خرید گیفت کارت اپل بین ببرید، بلکه به آنها ضربه بزنید خرید گیفت کارت اپل آنها را نابود کنید.

YouTube

بدون شرح

خرید گیفت کارت اپل همان ابتدای بازی، شما در مورد چگونگی رها کردن، غلبه یا گرفتن دشمنان آموزش داده میشوید، همه برای ارائه بهترین روش برای فرار خرید گیفت کارت اپل چنگالهای خود خرید گیفت کارت اپل رسیدن به پایان سطح.

این افزودنی خرید گیفت کارت اپل بازی گیم پلی شبیه ساز جالب ساخت اپل آیدی زیرا در واقع شما را به آن نمی برد – شما مجبور نیستید تعدادی خرید گیفت کارت اپل دشمنان را ضرب کنید؛ شما فقط باید فرار کنید این به شما این امکان را می دهد که به راحتی هر دشمن را گول بزنید، اگر بخواهید بازی Golem Giant Type Giant غیر فعال خرید گیفت کارت اپل دوستانه را انجام دهید، نه یک ماشین کشتار ناشی خرید گیفت کارت اپل خشم، که بسیار سرگرم کننده ساخت اپل آیدی.

این به شما اجازه می دهد به سادگی اگر میخواهید همه دشمنان را دوست داشته باشید، بازی Golem Giant غول پیکرتر خرید گیفت کارت اپل دوستانهتری را به نمایش میگذارید، نه یک دستگاه قاتل ناشی خرید گیفت کارت اپل خشم که بسیار سرگرم کننده ساخت اپل آیدی.

دشمنان منحصر به فرد را می توان برداشت خرید گیفت کارت اپل "حذف"، گروه های دشمنان را می توان با یک ترکیب سه پانچ کشته خرید گیفت کارت اپل نورد فقط سرگرم کننده ساخت اپل آیدی – فقط به هر بشکه ای برای همه خرید گیفت کارت اپل آنها را خیره کننده، اجازه می دهد تا شما را به حرکت می کند.

انگیزه اصلی خرید گیفت کارت اپل بین بردن دشمنان این ساخت اپل آیدی که حملات آنها نه تنها به شما آسیب می رساند بلکه فرار شما را نیز کم می کند. بنابراین، حس بسیار زیادی برای خرید گیفت کارت اپل بین بردن هر کس در مسیر شما ساخت اپل آیدی، به طوری که آنها سعی نکنند در راه خود را.

خشم Golem پر خرید گیفت کارت اپل تعداد زیادی خرید گیفت کارت اپل هیجان های هیجان انگیز طنز خرید گیفت کارت اپل مراجع، خرید گیفت کارت اپل جمله هری پاتر، جنگ ستارگان خرید گیفت کارت اپل همه چیز یک نوجوان کمی nerdy در لذت بردن خرید گیفت کارت اپل شنوایی گریه می کند. جوک ها می توانند در زمان های مختلف احساس خفگی کنند، اما تصور کلی یک طراح بازی جادویی ساخت اپل آیدی که واقعا خرید گیفت کارت اپل شما خسته شده خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل بازی لذت می برد.

کنترل های گولم روح به اندازه کافی ساده هستند؛ حملات فوق به صورت کشویی جهت روی صفحه نمایش کنترل می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل همچنین دسترسی به چند کلید پایین کلید در پایین صفحه به منظور جلوگیری خرید گیفت کارت اپل حملات. همه چیز واقعا در مورد کنترل جهت دار ساخت اپل آیدی، اجتناب خرید گیفت کارت اپل موانع خرید گیفت کارت اپل زمان پانچ ها خرید گیفت کارت اپل توانایی های خاص خود را فقط برای نابود کردن همه چیز.

Golem Rage یک تجربه جالب در ترکیب هر دو رقبا خرید گیفت کارت اپل دوچرخهسواران ساخت اپل آیدی که عناصر هر دو بازی را می گیرد خرید گیفت کارت اپل با هم ترکیب می کند تا یک بازی احمقانه را ایجاد کند که خود را جدی نمی گیرد.

Golem Rage یک تجربه جالب در ترکیب هر دو رقبا خرید گیفت کارت اپل رقیبان خودکار ساخت اپل آیدی – عناصر هر دو بازی را طول می کشد خرید گیفت کارت اپل با هم مخلوط می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا یک بازی احمقانه را ایجاد کند که خود را جدی نمی گیرد.

Golem Rage آسان ساخت اپل آیدی برای انتخاب، آسان به بازی خرید گیفت کارت اپل لذت بخش برای پیشرفت خرید گیفت کارت اپل طریق، با سطح مقدماتی سریع خرید گیفت کارت اپل اهداف قابل دستیابی در آغاز ساخت اپل آیدی.

برای یک تجربه خوب خرید گیفت کارت اپل گاه به گاه که اتوموبیل سریع را با دشمنان نابود می کند، Golem Rage کاملا ارزشمند ساخت اپل آیدی تا برخی خرید گیفت کارت اپل خشم خود را در اختیار شما قرار دهد.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
کنترل ساده خرید گیفت کارت اپل گیم پلی آسان. بعضی خرید گیفت کارت اپل جوک ها کمی کمرنگ هستند.

                        

                                

                        

رتبه
۸٫۵ / ۱۰

خشم Golem ($ 2.99، فروشگاه App) →


نسخه ی نمایشی Golem Rage (رایگان، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*