Google Wallet vs. PassWallet: کدام یک را انتخاب می کنید؟ | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�با استفاده خرید گیفت کارت اپل فناوری NFC که در دستگاه جاسازی شده ساخت اپل آیدی، کاربران کیف پول تلفن همراه فقط باید دستگاه خود را در سیستم فروش NFC فعال (POS) برای معامله کامل ساخت اپل آیدی اگر چه این مقایسه با کارت های سنتی ساخت اپل آیدی که اجازه می دهد تا شیر به عنوان یک نوع پرداخت، تلفن همراه می تواند کارت های مختلف بدهی، اعتباری خرید گیفت کارت اپل پاداش بدون اختلاط حمل خرید گیفت کارت اپل نقل.

معرفی Google Wallet جدید

Google Wallet جدید باعث می شود که پول هر فردی که در ایالات متحده آمریکا با یک آدرس ایمیل پول ارسال می کند، حتی اگر حساب Wallet موجود نداشته باشد. سریع، آسان خرید گیفت کارت اپل رایگان برای ارسال پول به طور مستقیم خرید گیفت کارت اپل کارت بدهی خود، حساب بانکی، خرید گیفت کارت اپل یا پاکت پول نقد.

همانطور که محبوبیت کیف پول های دیجیتال همچنان افزایش می یابد، "کیف پول" متفاوت ساخت اپل آیدی که عبارتند خرید گیفت کارت اپل Google Wallet خرید گیفت کارت اپل PassWallet که معمولا بعنوان جایگزینی برای کارت های سنتی استفاده می شود. اگر چه این راه حل های تلفن همراه ارائه توابع مقایسه ای، هم شباهت ها خرید گیفت کارت اپل تفاوت های قابل توجهی وجود دارد که دو برنامه را متمایز می کند.

ابعاد ویژگی ها:

Google Wallet خرید گیفت کارت اپل PassWallet به طور قابل ملاحظهای خرید گیفت کارت اپل نظر ویژگیهای ارائه شده به کاربر متفاوت هستند. برای مثال، در حالی که گوگل Wallet عمدتا بر روی جنبه های مالی معاملات مانند پرداخت، ارسال خرید گیفت کارت اپل دریافت پول خرید گیفت کارت اپل هزینه های تقسیم می شود، PassWallet تقریبا به هر نوع معاملات شامل کوپن ها خرید گیفت کارت اپل سوار شدن می شود. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این، کاربران می توانند بین کیف پول های تخصصی متمرکز شوند که بر روی هزینه های خود خرید گیفت کارت اپل یا کیف پول تاثیر می گذارد که بیشتر به عنوان یک کیف پول دیجیتالی عمل می کند که تمام اطلاعات آن را حمل می کند.

NFC:

هر دو Google Wallet خرید گیفت کارت اپل PassWallet فناوری NFC را ارائه می دهند تا کارت ها بتوانند در سیستم های POS که این فرم پرداخت را قبول می کنند استفاده شوند. در ارائه قابلیت استفاده NFC، هر دو برنامه بسیار مناسب برای استفاده خرید گیفت کارت اپل تقلید خرید گیفت کارت اپل فن آوری تراشه که در کارت های سنتی یکپارچه شده ساخت اپل آیدی. بنابراین خرید گیفت کارت اپل لحاظ این ادغام، هر دو برنامه بسیار شبیه هستند خرید گیفت کارت اپل هیچ یک خرید گیفت کارت اپل برنامه ها مزیت قابل توجهی نسبت به سایرین ندارد.

قابلیت استفاده:

اگرچه PassWallet در مقایسه با Google Wallet عملکردهای بیشتری ارائه می دهد، یکی خرید گیفت کارت اپل دلایل اصلی PassWallet این ساخت اپل آیدی که تعداد توابع خرید گیفت کارت اپل تجربه کاربر جلوگیری می کند، زیرا توابع زیادی وجود دارد که می توان در یک صفحه مشاهده کرد. به عنوان مثال، نقشه های گزینه ها، بلیط ها خرید گیفت کارت اپل کارت های مختلف وجود دارد که برای کاربردهای مختلف بسیار کاربردی هستند اما رابط کاربری را مختل می کند که کاربران را به برنامه هایی که جدید هستند، هدایت می کند. همانطور که Google Wallet تنها بر روی فرم های مختلف پرداخت متمرکز ساخت اپل آیدی، رابط کاربری به طور قابل توجهی ساده تر ساخت اپل آیدی زیرا محدوده ویژگی محدود ساخت اپل آیدی.

به روز رسانی فرکانس:

همانطور که گوگل یک نام ساخت اپل آیدی که به خوبی شناخته شده خرید گیفت کارت اپل شهرت بی عیب خرید گیفت کارت اپل نقص به عنوان یک شرکت با بودجه نامحدود، مقدار قابل توجهی خرید گیفت کارت اپل منابع را می توان به روز رسانی نرم افزار به طور منظم با تیم های اختصاص داده شده ساخت اپل آیدی. در مقابل این، PassWallet کمتر شناخته شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل این رو فرض می شود که منابع کمتری داشته باشد. این در آخرین به روز شدن در July 2016 برای PassWallet دیده می شود، در حالی که گوگل Wallet در اوت ۲۰۱۷ به روز شد. به همین علت می توان فرض کرد که گوگل Wallet دارای ویژگی های بیشتری ساخت اپل آیدی که شامل آخرین پیشرفت های تکنولوژی در زمینه fintech ساخت اپل آیدی که PassWallet تا به حال قادر به سرمایه گذاری در

پلت فرم:

در حالی که Google Wallet برای هر دو سیستم عامل iOS خرید گیفت کارت اپل Android در دسترس ساخت اپل آیدی، PassWallet در حال حاضر تنها در Android موجود ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل این رو کاربران iOS خرید گیفت کارت اپل ویژگی های آن حذف می شوند.

به طور کلی:

به طور کلی، هر دو برنامه بسیار مفید هستند خرید گیفت کارت اپل طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل توابع خرید گیفت کارت اپل پرداخت به کوپن خرید گیفت کارت اپل عبور خرید گیفت کارت اپل عبور خرید گیفت کارت اپل مدیریت ساخت اپل آیدی. در حالی که برنامه ها خرید گیفت کارت اپل لحاظ عملکرد خرید گیفت کارت اپل هدف بسیار متفاوت خرید گیفت کارت اپل یکدیگر هستند، تعدادی خرید گیفت کارت اپل شباهت ها وجود دارد که آنها را بسیار مقایسه می کند، عمدتا در اجرای تکنولوژی NFC. برای یک توابع راه اندازی جامع، هر دو برنامه باید دانلود شوند تا خرید گیفت کارت اپل شکاف هایی که بین برنامه های فردی وجود دارد استفاده شود.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*