GOT Tower – بازی در حالت خاموش، ایده های خالی نیست | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�



در هنگام باز شدن GOT Evolution، بازی به طرز دلخواه شما را به خرید یک صندلی خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل آن برای کسب درآمد هدایت می کند. فروشندگان مشتاق فروش به سرعت ناامید می شوند، همانطور که در GOT تکامل، صندلی ها به عنوان ژنراتور های پولی غیر فعال استفاده می شود. هنگامی که شما دو صندلی خرید گیفت کارت اپل همان زمان در اطراف این بازی Thrones-esque اتاق ترون حلق آویز، شما می توانید آنها را برای تکامل با نام تجاری جدید ترکیب کنید. این تکامل ساخت اپل آیدی & # 8230؛ یک صندلی متفاوت، صندلی به ظاهر راحت تر خرید گیفت کارت اپل راحت تر.

YouTube

بدون شرح

نه تنها این، بلکه اکنون پول شما را دو برابر می کند. به صورت دوره ای، جعبه ها خرید گیفت کارت اپل آسمان سقوط خواهند کرد حتی اگر این را به عنوان یک اتاق بازرگانی داخلی بسته، اما هر چه که باشد، ارائه می شود. این هدایا به شما کمترین سطوح صندلی می دهد.

به طور دوره ای، صندوق ها خرید گیفت کارت اپل آسمان سقوط می کنند – هرچند که این اتاق به عنوان یک اتاق تخت بسته شده، اما هر آنچه که شما را به پایین ترین سطوح صندلی هدیه می دهد ..

ادامه این روش در نهایت شما را به ترکیب صندلی ۶، با ترکیب ۲۵۲ صندلی کل در این نقطه. پس خرید گیفت کارت اپل ترکیب، صندلی سپس به یک دنیای جدید حرکت خواهد کرد. یا، بلکه، اتاق تخت خرید گیفت کارت اپل # ۸۲۱۱؛ این آشکارا به معنای نمایاندن بازی دیگری خرید گیفت کارت اپل بازی Throne throne room ساخت اپل آیدی. در حال حاضر همه صندلی ها در برخی خرید گیفت کارت اپل موضوعات یخ جایگزین می شوند. خرید گیفت کارت اپل اینجا، دقیقا همینطور ساخت اپل آیدی؛ صندلی ها را خرید گیفت کارت اپل جعبه هایی که در دنیای اول قرار گرفته اند، ترکیب کنید تا بعدا دنیای دوم را دریافت کنید.

شش تحول دیگر در این جهان وجود دارد، در نهایت شما را به یک جهان سوم می برد، این بار با تمام صندلی های ساخته شده خرید گیفت کارت اپل سنگ، به دلایلی غیر قابل توضیح

GOT Evolution بهترین کار را برای تمیز کردن بازی Thrones می کند. بعضی خرید گیفت کارت اپل صندلی ها پس خرید گیفت کارت اپل اولین دنیای مجازی، می توانند در مورد Game of Thrones حرف بزنند، مثل یک Lennister & # 8221؛ صندلی خرید گیفت کارت اپل & # 8220؛ شب پادشاه & # 8221؛ برای صندلی نهایی در دو جهان. با این حال، این تلاش برای به دست آوردن GOT تکامل به نوعی ربطی غیر خرید گیفت کارت اپل یک تمایل مبهم تکاملی کوتاه می افتد.

به سادگی نمونه های بسیار کمی خرید گیفت کارت اپل عهد خرید گیفت کارت اپل جهان بازی Thrones وجود دارد؛ بجز موارد نامناسبی خرید گیفت کارت اپل صندلی ها خرید گیفت کارت اپل اتاق های تخت، مانند برخی خرید گیفت کارت اپل خانه ها در نمایشگاه طراحی شده ساخت اپل آیدی، این شمع صندلی ها هیچ ارتباطی با Game of Thrones ندارد.

جایی که GOT تکامل فوق العاده ساخت اپل آیدی، با این حال، در سیستم ارتقاء خرید گیفت کارت اپل خرید آن ساخت اپل آیدی. انواع ارتقاء وجود دارد تا هدف ارتقاء خرید گیفت کارت اپل پیشرفت صندلی های خود را آسان تر کند. در کنار ارتقاء ها، صندلی های جدید سریعتر می شوند، شما می توانید خرید گیفت کارت اپل آهن ربا خریداری کنید که صندلی ها را به راحتی ترکیب می کند بدون نیاز به کلیک بر روی آنها. به همین ترتیب شما می توانید خرید گیفت کارت اپل فنجان های شگفت انگیز خرید گیفت کارت اپل قهوه استارباکس استفاده کنید تا جلوی صندلی های خود را برای مدت زمان محدودی خرید گیفت کارت اپل مبلغ قابل ملاحظه ای به دست بیاورد.

همانطور که شما بازی می کنید، شما به طور مداوم به خرید جواهرات با استفاده خرید گیفت کارت اپل پول واقعی، یا خرید گیفت کارت اپل طریق ظاهر تصادفی خرید گیفت کارت اپل یا خرید گیفت کارت اپل طریق یک پیام ساخت اپل آیدی که اصرار دارد کسی که نزدیک آن را خریداری شده ساخت اپل آیدی، پس خرید گیفت کارت اپل آن شما چرا؟ با این حال، جواهرات قابل دستیابی بدون نیاز به خرید هستند. هر گوهر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید یک صندلی یا خرید یک ارتقاء، به شما اجازه می دهد تا به طور اساسی زمان صرفه جویی کنید.

شما می توانید یک نوع کارت را انتخاب کنید & amp؛ # ۸۲۲۱؛ بازی که به شما پاداش قابل توجهی می دهد یا به نوعی به درآمد خود آسیب می رساند، یا با پرداخت سنگهای قیمتی خرید گیفت کارت اپل یا تماشای تبلیغ، اجتناب ناپذیر ساخت اپل آیدی. این فرصت ها را مؤثرتر خرید گیفت کارت اپل قابل تغییر تر خرید گیفت کارت اپل انتظار بودن برای رسیدن به درآمد خرید گیفت کارت اپل خرید صندلی های بیشتر می کند.

GOT Evolution به عنوان نمونه ای خرید گیفت کارت اپل یک بازی ناامید کننده ساخت اپل آیدی که خود را به چیزی مرتبط با درخواست مخاطب گسترده تر بسپارد، اما هنوز نمیتواند ارزشمند باشد.

GOT Evolution به عنوان نمونه ای خرید گیفت کارت اپل یک بازی ناامید کننده کریکت خود را به چیزی مربوط به تجدید نظر به مخاطبان گسترده تر، اما نتواند آن را ارزشمند ساخت اپل آیدی.

اما با وجود این، GOT تکامل بدون شک یک روحیه لذت بخش ساخت اپل آیدی؛ هدر رفتن زمان درست انجام شده ساخت اپل آیدی، GOT تکامل شما را به طور مداوم به عقب می گرداند تا پول خود را دریافت خرید گیفت کارت اپل کشف تکامل بعدی.

WP-Appbox: GOT Evolution – بازی در حالت آماده به کار Ice Fire and Thrones (رایگان + ، فروشگاه App) →

WP-Appbox: GOT Evolution – بازی بیداری یخ آتش خرید گیفت کارت اپل تاج خرید گیفت کارت اپل تخت (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*