Gravit8 – اکتشافات فضایی با ضرورت | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�

[ad_1]

هر سطح در Gravit8 شامل یک دوره رسم شده ساده خرید گیفت کارت اپل طریق ستاره هایی ساخت اپل آیدی که شما با ضربه زدن روی صفحه شروع می کنید. تنها مشکل این ساخت اپل آیدی که تمام شهاب سنگ ها خرید گیفت کارت اپل ماهواره ها که در اطراف شناورند، قصد کشتن شما را دارند.

در هر سطح، موانع در یک مسیر خرید گیفت کارت اپل پیش تعیین شده، تقاطع در سراسر مسیر خود را، باعث می شود شما نیاز به زمان سفر خود را به منظور اجتناب خرید گیفت کارت اپل هر سنگ سرگردان ساخت اپل آیدی.

در هر سطح موانع در یک مسیر پیش تعیین شده، در سراسر مسیر خود تقسیم شده ساخت اپل آیدی، باعث شده ساخت اپل آیدی که شما نیاز به زمان سفر خود را به منظور اجتناب خرید گیفت کارت اپل هر سنگ لعنتی.

در نگاه اول، به نظر می رسد کاملا واضح ساخت اپل آیدی که شما فقط باید در ابتدای سطح نشستن خرید گیفت کارت اپل مسیرهای اشیاء خرید گیفت کارت اپل زمان آن را کاملا تماشا کنید. اگر چه این بسیار گیم پلی بسیار خسته کننده ساخت اپل آیدی، اما این سفر واقعی را بسیار آسان می کند.

Gravit8 دقیقتر خرید گیفت کارت اپل شماست، با این حال. پس خرید گیفت کارت اپل چند ثانیه، سفینه فضایی بیگانه خرید گیفت کارت اپل سمت چپ مهاجرت می کند، اگر شما جرأت داشته باشید در مدت زمان طولانی باقی بمانید، خرید گیفت کارت اپل بین می رود. احتمالا Gravit8 بیان بی نظیری درباره ی اجتناب ناپذیری تهاجم بیگانه را ایجاد می کند خرید گیفت کارت اپل در نتیجه باعث استعمار ستاره ها می شود. من مطمئن هستم که ناسا بسیار سپاسگزار ساخت اپل آیدی.

YouTube

خرید گیفت کارت اپل فیلمها خرید گیفت کارت اپل موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید، محتوای اصلی را آپلود کنید خرید گیفت کارت اپل همه آنها را با دوستان، خانواده خرید گیفت کارت اپل جهان در YouTube به اشتراک بگذارید.

در تلاش برای این سفر بیش خرید گیفت کارت اپل تماشای سفینه فضایی کوچک که خرید گیفت کارت اپل طریق ستاره ها پرواز می کند (امیدوارم) خرید گیفت کارت اپل بین بردن باقی مانده ها جلوگیری شود، Gravit8 صفحه نمایش را به طرز چشمگیری تضعیف می کند خرید گیفت کارت اپل حتی کیفیت صدای با کیفیت را به مایک بی بی اس نشان دادن چگونگی بدبختی آن ساخت اپل آیدی زمانی که شما فقط خرید گیفت کارت اپل دست دادن یک شهاب سنگ. من مطمئن هستم که ناسا دقیقا همین کار را انجام می دهد.

این باعث می شود تا تجربه گیم پلی حداقل تا حدودی جالب تر باشد، همانطور که شما احساس می کنید بیشتر خرید گیفت کارت اپل بیشتر عالی ساخت اپل آیدی زمانی که شما موفق به گول زدن چند پرتابه.

تمام این اثرات دوست داشتنی باعث افزایش تجربه بازی برای بازیکن می شود، اما گیم پلی پایه Gravit8 چیزی ساخت اپل آیدی که باید مورد توجه قرار گیرد. در نهایت، این یک نقطه ساده ساده A ساخت اپل آیدی که به پازل مانع B اشاره می کند. واقعیت این ساخت اپل آیدی که Gravit8 موفق به پوشیدن گیم پلی ساده شده با موفقیت سفر آسکترین فضایی می شود، نقطه عطفی در اعتبار آن ساخت اپل آیدی، اما گیم پلی پایه فقط این ساخت اپل آیدی: ساده.

طول عمر بازی گراویت ۸ بسیار محدود ساخت اپل آیدی؛ پازل ها لحظه ای جالب خرید گیفت کارت اپل سرگرم کننده برای بازی هستند، اما پس خرید گیفت کارت اپل چند سطح آن احساس کاملا تکراری ساخت اپل آیدی. این به این معنی نیست که چندین سطح اولیه را می توان با راه اندازی کشتی خود به محض شروع سطح، حل کرد. هنگامی که متوجه شدم، احساس می کنم خیلی خسته کننده می شود تا خرید گیفت کارت اپل طریق آن سطوح خرید گیفت کارت اپل قبل به شما بازگردد تا حل پازل را به آرامی دوباره پیدا کنید.

فقدان هر گونه پیچیدگی بیشتر در گیم پلی باعث می شود Gravit8 محدود به یک اساسی، گاه به گاه حواس پرتی، تنها هنگامی که شما یک فیلم فوق العاده چشمگیر را ببینید خرید گیفت کارت اپل شما می خواهید تجربه کاهش کلیشه ای را در بازی شکل گرفته ساخت اپل آیدی.

… هنگامی که یک فیلم فوق العاده قابل توجه را مشاهده می کنید، واقعا واقعا به ارمغان می آورید خرید گیفت کارت اپل شما می خواهید در بازی به سختی کلیشه ای بپردازید.

این نیز به نفع Gravit8 نیست که هزینه آن ۱ دلار برای صرفنظر کردن خرید گیفت کارت اپل یک سطح ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل برنامه سعی دارد شما را بدون هیچگونه تایید قبلی بپردازد.

اگر Gravit8 شامل یک نوع گیم پلی بیشتر برای افزایش تجربه محدود شود، ممکن ساخت اپل آیدی Gravit8 یک بازی پیچیدهتر باشد. تا آن زمان، این فقط یک مقدار کمی خرید گیفت کارت اپل افتخار اکنون خرید گیفت کارت اپل دوباره ساخت اپل آیدی.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
اثر خفگی بسیار سرد ساخت اپل آیدی. موسیقی بسیار آشفته خرید گیفت کارت اپل ساده. گیم پلی بسیار محدود ساخت اپل آیدی. واقعا هیچ نوع پیشرفت بیشتری در کار کردن خرید گیفت کارت اپل زمان های پازل وجود ندارد.

                        

                                

                        

رتبه
۴/۱۰

WP-Appbox: Gravit8 (رایگان + ، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*