Guntai – پرندگان یک پر | گیفت کارتElegance خرید گیفت کارت اپل masochism در بازی به طور شگفت انگیزی پایدار هستند. با تشکر خرید گیفت کارت اپل دونده های بی نهایت، Action RPG ها خرید گیفت کارت اپل پلتفرم های دقیق، "Game Over" را خرید گیفت کارت اپل یک پنهان مچ دست گرفته ایم تا تشویق کنیم که آن را یک بار دیگر "یک بار دیگر" بکار ببریم تا کار اتوبوس را انجام دهیم.

گونتی این حس زیبایی را به تصویر می کشد. یک بی نهایت ۳D پرواز با الهام خرید گیفت کارت اپل Frogmind Badland ، Guntai موفق به ارائه یکی خرید گیفت کارت اپل شدید ترین در عین حال در دسترس بازی اکشن در مدت زمان طولانی ساخت اپل آیدی. شما ممکن ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل طریق مجلات به ارزش گلوله نفوذ نکنید، اما زیبایی شناسی آرام بصری یک پرواز خشمگین خرید گیفت کارت اپل فانتزی به عنوان گله خود را جریان می یابد در امتداد نسیم نسیم که تنها با هر پرنده جدید که به شما می پیوندد رشد می کند. این فرم منحصر به فرد متعادل، درخشان بسیار ظریف ساخت اپل آیدی. موفقیت مداوم به شما کمک می کند تا چالش بیشتری داشته باشید، در حالی که پرندگان خرید گیفت کارت اپل دست رفته شما را آرام می کنند تا شما بتوانید عنوان خود را دوباره بدست آورید.

YouTube

بدون شرح

این بدان معنا نیست که خرید گیفت کارت اپل دست دادن در Guntai غیر ممکن نیست. دور خرید گیفت کارت اپل آن، سوء استفاده خرید گیفت کارت اپل قدرت افزایش سرعت بازی، به سختی به دیوارها متوسل می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل یا به ندرت به یک مانع می تواند کل ارتش خود را خرید گیفت کارت اپل بین ببرد، اما خوشبختانه، گونتی برای بازیکنان مهربان ساخت اپل آیدی. این که آیا شما برای نسخه آگهی رایگان ۳٫۹۹ دلار (یا ۴٫۹۹ دلار در Android) را رها کردید یا تبلیغات را برای مجموعه ای خرید گیفت کارت اپل تلاشی جدید تحمل کردید، Guntai قضاوت نکنید خرید گیفت کارت اپل به طور آشکار تلاش خرید گیفت کارت اپل تلاش دوباره خرید گیفت کارت اپل دوباره را آغاز کنید. تنها آمار واقعی شما در برابر مقیاس یک درصد ساخت اپل آیدی که به شما اطلاع میدهد که بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازیکنان جهانی Guntai در حدود فاصله مشابهی جان خود را خرید گیفت کارت اپل دست دادند. به شما یک معیار برای مبارزه در برابر در حالی که شما را خرید گیفت کارت اپل دست ندهید بیش خرید گیفت کارت اپل سر با آن.

گیم پلی با توجه به سطوح تولید شده به صورت متنوع خرید گیفت کارت اپل متفاوتی نگهداری می خرید گیفت کارت پلی استیشن که گیم پلی جدیدی را به شما هدیه می کند که بیشتر پرواز می کنید. موانع استاتیک مانند درختان به اشکال هندسی انتزاعی تر می رسند، به طوری که تصاویر گرافیکی کم بازی شروع به فراتر رفتن به چیزی شبیه به اینکه پیکاسو به مدل سازی سه بعدی تبدیل شده ساخت اپل آیدی. صدای مکالمه صوتی به طور متناقض بسیار کم ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل در حالی که برای بعضی ها دلپذیر خواهد گیفت کارت اپل، ممکن ساخت اپل آیدی بخواهید آهنگ های خود را در صورتی که موسیقی پس زمینه نور برای شما این کار را انجام نمی دهد، بخواهید.

این موضوع بسیار جالب ساخت اپل آیدی – کمی تعجب نکنید، با توجه به اینکه یکی خرید گیفت کارت اپل بازی های سال ۲۰۱۷ ما گیفت کارت اپل. Guntai یک نمونه شگفت انگیز خرید گیفت کارت اپل ژانر دونده بی نهایت ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل کاملا ارزش خود را دارد. آن را در Android یا iOS بررسی کنید.

امتیاز ما

پرستاران منفی
تلاش کارشناسی ارشد در سبک دونده بی نهایت طراحی صدا کم ساخت اپل آیدی

                        

                                

                        

رتبه
۹٫۵ / ۱۰

WP-Appbox: GUNTAI ($ 3.99، فروشگاه App) →

WP-Appbox: GUNTAI (€ ۴،۹۹، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*