Heckfire – Heckin 'Unfun | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�Heckfire با برخی خرید گیفت کارت اپل گفت خرید گیفت کارت اپل گو دلپذیر با افتخار آغاز می شود که شما را تشویق می کند تا انبوهی خرید گیفت کارت اپل گیبلن هایی را که در روستای خود قرار گرفته اند، نابود کنید. چند کلیک در اینجا خرید گیفت کارت اپل آنجا خرید گیفت کارت اپل شما به طور ناگهانی خرید گیفت کارت اپل بین بردن Goblins خرید گیفت کارت اپل قادر به ساخت سربازخانه وجود دارد.

مبارزه با یک نمایش هیجان انگیز خرید گیفت کارت اپل جالب خرید گیفت کارت اپل درخشش تاکتیکی ساخته شده ساخت اپل آیدی، اما به جای آن، شما با کمی زحمت کوتاه بر روی صفحه نمایش گوشی خود خرید گیفت کارت اپل سپس یک صفحه نمایش "پیروزی" پررنگ ایجاد می کنید.

Heckfire خرید گیفت کارت اپل این مشکل رنج می برد که تمام بازی های این ژانر را نشان می دهد – عدم توانایی اجرای وعده هایش. گفتگو در مورد بازی خرید گیفت کارت اپل تجربه متمرکز باعث می شود که این عمل به ویژه جالب خرید گیفت کارت اپل سرگرم کننده باشد، اما در عوض، شما فقط چند پیکسل را دریافت می کنید.

گفتگو در مورد بازی خرید گیفت کارت اپل تجربه متمرکز، به خصوص جالب خرید گیفت کارت اپل سرگرم کننده، اما در عوض، شما فقط برخی خرید گیفت کارت اپل پیکسل ها را دریافت کنید.

در حقیقت، Heckfire در مورد مدیریت شهر ساخت اپل آیدی – مزارع را در اینجا بسازید، خرید گیفت کارت اپل مواد غذایی برای استخدام سربازان در آنجا استفاده کنید خرید گیفت کارت اپل سپس آنها را برای مبارزه با هیولاها در آنجا بفرستید.

روش Heckfire تغییر این بازی گنجاندن اژدها ساخت اپل آیدی – شما می توانید اژدها برای کمک به مبارزه در ارتش خود را آموزش، دادن به شما طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل آژانس پخش تصمیم گیری در مورد چگونگی شما می خواهید برای مبارزه با جنگ خود را.

اژدها شما به طور کامل قابل ارتقا، خرید گیفت کارت اپل همچنین قابل تنظیم ساخت اپل آیدی، به این معنی که بازیکن می تواند هیولا آتش تنفس خود را به محتوای قلب خود را upefe کنید.

جاذبه اصلی Heckfire بیش خرید گیفت کارت اپل دیگر بازی ها در همان ژانر، علاوه بر اژدها قبلا ذکر شده، طنز ساخت اپل آیدی.

YouTube

بدون شرح

تلاش بسیار زیادی در جذب نویسندگان صورت گرفته ساخت اپل آیدی تا خطوط خنده دار را برای حفظ بازیکن در پیش بگیرند. توضیحات رسمی این بازی تضمین می کند که سربازان شما "با سبیل ها" می شوند خرید گیفت کارت اپل شخصیت های مختلف دارای نام های شگفت آور خنده دار خرید گیفت کارت اپل طنز آمیز هستند.

در نهایت، Heckfire فقط تکرار دیگری در این چرخه تولید همیشه RTS MMOs ساخت اپل آیدی. آنها خرید گیفت کارت اپل تمایل به کپی کردن کسانی که در اطراف آنها متولد شده اند، کمی در بازار برنامه ها سرازیر می شوند، ممکن ساخت اپل آیدی به مدت ۱۰ سال به بالا برسند، سپس می میرند.

آنها خرید گیفت کارت اپل تمایل به کپی کردن آنها در اطراف آنها، کمی در بازار برنامه ها سرازیر می شوند، شاید برای مدتی به ۱۰ درجه برسند، سپس می میرند.

Heckfire تلاش می کند با تشویق بازیکن به خنده همراه با توسعه دهندگان انجام کاری متفاوت، امیدوار ساخت اپل آیدی که بازیکن فراتر خرید گیفت کارت اپل اندکی خرید گیفت کارت اپل تعادل خرید گیفت کارت اپل گزینه های به ظاهر ناقص ساختمان شهر ساخت اپل آیدی.

به عنوان یک MMO RTS، Heckfire تنها یکی خرید گیفت کارت اپل بسیاری ساخت اپل آیدی، اما به عنوان تجربه ای که باعث خنده شما می شود، خیلی بد نیست.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
هیچکدام بازی بی هدف خرید گیفت کارت اپل نامطمئن ساخت اپل آیدی. این بازی خسته کننده ساخت اپل آیدی، سنتی RTS MMO

                        

                                

                        

امتیاز
۴/۱۰

WP-Appbox: پادشاهی Heckfire (رایگان + ، فروشگاه App) →

WP-Appbox: پادشاهی Heckfire (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*