Hoppenhelm – Retro انجام شده راست | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در Hoppenhelm شما کنترل تنها Knight خطرناک خطرناک را تنها با سه گزینه برای مبارزه با سطح – کنترل حمله، پرش خرید گیفت کارت اپل بلوک. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این سه دکمه، شما یک سیاه چال بی انتها دارید، پریدن خرید گیفت کارت اپل طریق سیستم عامل هایی که خرید گیفت کارت اپل بین می روند، بلوک های TnT که پس خرید گیفت کارت اپل یک گام کوتاه خرید گیفت کارت اپل هیولاهای کوچک ژله با یک علامت قلب منفجر می شوند، که به طور غیرمستقیم می خواهند شما را زنده ببرد.

YouTube

بدون شرح

Hoppenhelm بسیار مطابق با سبک سنتی ماجراجویی سنتی یکپارچهسازی با سیستمعامل ساخت اپل آیدی. هنر، دشمنان، خرید گیفت کارت اپل طراحی سطح، همه شما را به یک زمان ساده تر باز می گرداند، زمان بازی کردن بازی های بی پایان با هر مکان که می توانید با هم سر خرید گیفت کارت اپل کله بزنید، نوشیدن زیاد سودا خرید گیفت کارت اپل احتمالا چشم هایتان را برای همیشه خرید گیفت کارت اپل بین ببرید.

هنر، دشمنان، خرید گیفت کارت اپل طراحی سطح، شما را به یک زمان ساده تر بازگرداند

برای کمک به شما در پیشرفت شما خرید گیفت کارت اپل طریق زندان، شما می توانید شخصیت ها خرید گیفت کارت اپل سلاح های جدید را با طلا که شما را تحویل ژله به ارائه ارائه باز کردن. این شخصیت های جدید توانایی های منفعل مختلفی دارند، خرید گیفت کارت اپل فرصت های بحرانی تا توانایی های ویژه در هنگام برخورد با دشمنان متنوع ساخت اپل آیدی.

سلاح های خود نیز دارای توانایی های خاصی هستند که اطمینان حاصل می کنند که شما همیشه چیزی برای صرفه جویی در طلا دارید.

مشکل این ساخت اپل آیدی که شما باید طلا را به طور فزاینده ای صرف کنید تا شخصیت های بهتر را برای پیشرفت در سطوح بدست آورید. بدون شخصیت های قدرتمند خرید گیفت کارت اپل سلاح، سخت ساخت اپل آیدی که تنها با سه زندگی که در ابتدا دارید، ادامه داشته باشید.

با این حال، بازی ذاتا شما را خرید گیفت کارت اپل پیشرفت نمی کند؛ هرچند که کاراکترها خرید گیفت کارت اپل سلاح های قدرتمند تر بسیار ساده تر می شود، هیچ چیز شما را تنها با سه دکمه فوق العاده عالی خرید گیفت کارت اپل تنها با خودتان مدیریت نمی کند.

این عدم وجود سقف در بازی، بدین معنی ساخت اپل آیدی که Hoppenhelm با وجود عدم تعهد زمان، قابل پخش خرید گیفت کارت اپل لذت بخش ساخت اپل آیدی.

این عدم وجود سقف در بازی، به این معنی ساخت اپل آیدی که Hoppenhelm با وجود عدم تعهد زمان، قابل پخش خرید گیفت کارت اپل لذت بخش ساخت اپل آیدی

گیم پلی به صراحت محدود به فقط سه دکمه ساخت اپل آیدی، اما آنها موفق به ترکیب برای ایجاد گیم پلی بازی به طور منظم پیچیده ساخت اپل آیدی. شما باید زمان خود را به جهنم به مرگ خود را، خرید گیفت کارت اپل همچنین انواع تیغه خرید گیفت کارت اپل سلاح که به دنبال شما به طرز وحشیانه ای را کاهش دهد.

Hoppenhelm به دنبال آن ساخت اپل آیدی که کیفیت بازی های ماجراجویی Retro را که بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازیکنان به شدت به دنبال آن هستند، هدایت کنند. یک سبک هنری تمیز خرید گیفت کارت اپل پیکسل شده خرید گیفت کارت اپل انواع هیولاها برای خرید گیفت کارت اپل بین بردن، به راحتی بین سیستم عامل ها پرش می کند، اما گاهی اوقات بین سطوح سقوط خرید گیفت کارت اپل سلاح ها گم شده ساخت اپل آیدی.

Hoppenhelm شدید ساخت اپل آیدی، با این حال هنوز تا حدودی آرام بخش ساخت اپل آیدی. نقطه شروع این سبک، Hoppenhelm احساس هیجان انگیز خرید گیفت کارت اپل جذاب ساخت اپل آیدی، تجربه ای که بازیکن را به طرز شگفت آوری ناخوشایند خود را در کمبود پیشرفت، اما مشتاق به ادامه تلاش خرید گیفت کارت اپل صاف کردن نمره حتی بهتر ساخت اپل آیدی.

Hoppenhelm آسان نیست، خرید گیفت کارت اپل همچنین خیلی دشوار ساخت اپل آیدی – آن را مدیریت می کند تا یک تعادل بزرگ ایجاد، اطمینان حاصل شود که بازیکن همیشه سرگرم کننده ساخت اپل آیدی، اما هنوز هم فقط مقدار مناسب خرید گیفت کارت اپل نا امید.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
گیم پلی یکپارچهسازی با سیستمعامل با وجود ژانر بیش خرید گیفت کارت اپل حد خود، هیجان انگیز خرید گیفت کارت اپل تازه احساس میکند. انواع شخصیت ها خرید گیفت کارت اپل اسلحه ها Hoppenhelm احساس جدید را حفظ می کند. مرگ خرید گیفت کارت اپل میرهای مکرر می تواند باعث شود شما احساس کنید که زمان زیادی را صرف تکرار همان سطوح می کنید.

                        

                                

                        

رتبه
۹/۱۰

WP-Appbox: Hoppenhelm (رایگان + ، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*