Hothead، Hotlead – جنگ های توانا مصاحبه با پیتر جونز | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�Appolicious : ما دیده ایم Clash Royale -likes، خرید گیفت کارت اپل ما شاهد بازی های موبایل اول شخص هستیم، اما مونتاژ این دو چیزی ساخت اپل آیدی که ما " هنوز نمیتوانید ببینید – بجز اینکه یکی خرید گیفت کارت اپل بازیکنان اصلی خود ساخت اپل آیدی. چه الهام بخش جنگ های توانا ؟

پیتر جونز: ما در ژانرهای مختلف با سبک های مختلف گیم پلی نگاه کردیم خرید گیفت کارت اپل تلاش کردیم تا کار خرید گیفت کارت اپل تجربیات کسب شده در بازار FPS را نیز بدست آوریم. ما عاشق بازی های تیرانداز در Hothead هستیم خرید گیفت کارت اپل همیشه سعی می کنیم به فکر کردن درباره اینکه چگونه می توانیم ژانر را گسترش دهیم تا چیزی شگفت آور برای آن ایجاد کنیم. هنگامی که ما ایده ی انجام یک بازی میدان جنگ را ارائه دادیم که تخصص ما در تیراندازان موبایل را تحت تأثیر قرار داد، این نوع خرید گیفت کارت اپل آن جا گرفته شد.

جنگ های توانا: زمان واقعی نبرد تیرانداز آرنا

دانلود رایگان در فروشگاه App خرید گیفت کارت اپل Google Play: http://bit.ly/MightyBattlesDownload چه کسانی بزرگترین هستند؟ شلیک، استقرار خرید گیفت کارت اپل نابودی در جنگ واقعی ۱V1! مأموریت شما همانطور که همیشه، فرمانده، ماموریت شما این ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل بین بردن پایگاه های دشمن! شما باید SHOOT حملات پیشرفته، DEPLOY امواج خرید گیفت کارت اپل واحد های ویژه، نبرد آماده، خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل تمام مهارت خرید گیفت کارت اپل استراتژی خود را برای خرید گیفت کارت اپل بین بردن پایگاه مخالف!

بازی های میدان جنگ کاملا مشهور هستند خرید گیفت کارت اپل ما بر این باوریم که پیچ خرید گیفت کارت اپل تاب های آنها بر روی آنها به یک پایگاه گسترده ای خرید گیفت کارت اپل مخاطبان جذاب ساخت اپل آیدی. به همین دلیل ما گرافیک خرید گیفت کارت اپل شخصیت ها را همانطور که ما انجام دادیم، طراحی کردیم – به طوری که تجدید نظر به آنها کمی کارتونی تر گیفت کارت اپل، در مقایسه با تصاویر واقع گرایانه، مثلا، حق امتیاز Kill Shot

برنامه : کلید حفظ حرکات پر جنب خرید گیفت کارت اپل جوش در یک جنگنده عرصه مانند جنگ های توانا

PJ: بسیاری خرید گیفت کارت اپل تعادل واحد خرید گیفت کارت اپل طیف گسترده ای خرید گیفت کارت اپل انواع واحد خرید گیفت کارت اپل توانایی. معرفی واحدهای جدید می تواند فرصت های دیگری برای واگذاری واحدهای دیگر خرید گیفت کارت اپل یا سبک بازی های دیگر را در راه های جدید ایجاد کند که تصور نکردیم که وقتی که انجام می شود، واقعا می تواند بر روی حفظ چیزهای پر جنب خرید گیفت کارت اپل جوش تاثیر بگذارد. اما مهمتر خرید گیفت کارت اپل همه، تکرار در ایده ها حتی زمانی که ما فکر می کنیم ما با چیزی انجام می شود

برنامه : چرا شما فکر می کنید ژانر برای توسعه دهندگان دیرینه بسیار محبوب ساخت اپل آیدی، به خصوص در تلفن همراه؟

PJ: به طور کلی، آن را آسان درک، استراتژی های قانع کننده خرید گیفت کارت اپل عمیق ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل می تواند بسیار سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل درگیر شدن در جلسات اندازه نیت در دستگاه های تلفن همراه

برنامه : طرفداران چند نفره خرید گیفت کارت اپل طریق محتوا شنیده می شوند. تیم شما چگونه به روز رسانی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های جدیدی را ارائه می دهد؟

PJ: امید ما این ساخت اپل آیدی که اگر ما کار خوبی در حفظ نظارت بر توازن واحد داشته باشیم، می توانیم آن را با سرعت مناسبی برای تزریق محتوای جدید واحد، پیشرفت تقسیم خرید گیفت کارت اپل ایجاد سیستم های قوی رویداد ادامه دهیم خرید گیفت کارت اپل ویژگی های جدید اضافی که با نیازهای پایگاه کاربر ما هماهنگ می شوند.

برنامه : تیم Hothead دارای رکوردی جامع خرید گیفت کارت اپل بازیگران ساخت اپل آیدی، مانند KillShot خرید گیفت کارت اپل KillShot: Virus . این موضوع در مورد ژانر FPS ساخت اپل آیدی که تیم شما را مجددا طراحی می کند؟

PJ: چالش ثابت برای ایجاد همان تجربه خرید گیفت کارت اپل کنسول FPS در تلفن همراه. این ژانر رقابتی بر روی هر پلتفرم ساخت اپل آیدی، به غیر خرید گیفت کارت اپل تلفن همراه خرید گیفت کارت اپل ما احساس می کنیم که همیشه ما می توانیم برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل محدودیت ها خرید گیفت کارت اپل ایجاد بهترین تجربه برای کاربران وجود داشته باشد.

برنامه : درسهایی که تیم شما در آوردن اقدام اول شخص به موبایل یاد گرفته ساخت اپل آیدی چیست؟

PJ: یک درس این ساخت اپل آیدی که شما نمی توانید بیش خرید گیفت کارت اپل حد پیچیده گیم پلی. برای بازی کنسول یا PC تیرانداز، مکانیک می تواند پیچیده تر باشد، زیرا شما با یک کنترلر یا یک صفحه کلید بازی می کنید، اما با تمام گوشی های موبایل، صفحه نمایش برای حرکت بازیکن، تفنگ، گلوله خرید گیفت کارت اپل هر چیز دیگری . اگر شما سعی می کنید مکانیک را خیلی پیچیده کنید، فقط می خواهید بازیکنان خود را خرید گیفت کارت اپل بین ببرید. طرح کنترل همه چیز ساخت اپل آیدی. با توجه به "کنترلر محدود" شما باید یک تجربه ایجاد کنید که خود را به دستگاه های موبایل منتقل می کند، در حال حرکت، هدف گیری، خرید گیفت کارت اپل تیراندازی همه در یک زمان.

درس دیگری این ساخت اپل آیدی که شما نمیتوانید روی گرافیک خالی کنید. گوشی های هوشمند امروزه پیشرفته هستند که شما می توانید تقریبا همان گرافیک مورد نیاز برای بازی های کنسول را طراحی کرده خرید گیفت کارت اپل بازیکنان انتظار داشته باشند گرافیک بالاتری نسبت به انتظارات خود داشته باشند، شاید چند سال پیش. درس های دیگری نیز وجود دارد، اما البته ما نمی توانیم تمام لوبیا را خرید گیفت کارت اپل بین ببریم!

برنامه : در واقع پروژه های قبلی شما خیلی زرق خرید گیفت کارت اپل برق دار بوده، اما جنگ های توانا برای لحن غریب تر انتخاب می کند. آیا این راه شروع شد؟ آیا بازیکنان بیشتر به زیبایی های کاریکاتور در جنگ های عربی پذیرفته می شوند؟

PJ: ریشه های جنگ های توانا عمیقا در پروژه های گذشته منحرف شده گیفت کارت اپل، جایی که ما خرید گیفت کارت اپل زوایای بسیاری نگاه کردیم که در آن زیبایی های شبیه به عنوان قتل کشته شد. مکانیک گیم پلی تغییر کرد که در نهایت ما را به بررسی بسیاری خرید گیفت کارت اپل آن نمونه اولیه خرید گیفت کارت اپل دیدگاه های مختلف. این باعث می شود ما شروع به کاوش تصاویر خرید گیفت کارت اپل تم ها که برای پروژه های قبلی نرمتر گیفت کارت اپل. مکانیک بازی نیز به خوبی با آن گره خورده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل تمایل دارد به دلیل آن تلاش کند که به مخاطبان گسترده تر جذب کند.

برنامه : هر مفاهیمی که قطع را برای جنگهای توانا نکردند؟ می توان تصور کرد که ازدواج با FPS به یک بازی استراتژیک بسیار سرگرم کننده ساخت اپل آیدی.

PJ: بسیاری خرید گیفت کارت اپل مفاهیم در کف اتاق عمل هستند. این تیم خرید گیفت کارت اپل طریق بسیاری خرید گیفت کارت اپل تکرارهای بازی روی کاغذ خرید گیفت کارت اپل برخی خرید گیفت کارت اپل آن ها را به نمونه های کارکردی خشن خرید گیفت کارت اپل کارآمد تبدیل کرد. ما مفاهیمی داشتیم که بیشتر خرید گیفت کارت اپل استراتژی عمل می کردند خرید گیفت کارت اپل بالعکس تا زمانی که نهایتا به ازدواج خوب بین FPS خرید گیفت کارت اپل استراتژی رسیدیم.

برنامه : لوتبوک ها یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل عناصر محبوب خرید گیفت کارت اپل گاه گمراه کننده در بازی های چند نفره مدرن هستند. چگونه تیم در Hothead نگه می دارد، خوب، بازیکنان خود را سرد در مورد آن با جنگ های توانا ؟

PJ: خوب. ما سعی می کنیم تا کاربران را با ترکیب مناسب پاداش خرید گیفت کارت اپل ارزش در جعبه های خود به کاربران ارائه کنیم. این که آیا خرید گیفت کارت اپل جعبه های پاداش برای بازی جعبه های رتبه بندی شده، جعبه های رایگان، آسیب یا فروشگاه / IAP استفاده می شود، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که کاربران برای زمان یا دلار خود ارزش می گیرند، که به آنها امکان می دهد جوایز رقابتی را برای رقابت خرید گیفت کارت اپل روز ۰ به طور کامل به بی نهایت روز. در طول زمان خود با جنگهای توانا مشارکت داشتیم، امیدواریم که آنها بتوانند در سرعت ایدهآل به نحوه انتخاب بازی در این بازی بپردازند، در حالی که همیشه مایل به پیدا کردن کارت بیشتری خرید گیفت کارت اپل آنها نیست خرید گیفت کارت اپل یا اضافی برای ساختن آنها واحدهای قوی تر. دادن به آنها برای زمان صرف شده نیز ارزشمند ساخت اپل آیدی. ما بهترین ها را برای نظارت بر بازخورد خرید گیفت کارت اپل پیشنهادات جامعه نیز داریم.

برنامه : آیا ژانرهای دیگری وجود دارد که ممکن ساخت اپل آیدی Hothead را به طرفداران FPS معرفی کنیم؟ من شک دارم که یک بازی FPS / Hidden Object را می بینیم، اما شاید یکی خرید گیفت کارت اپل شما شخصا دوست داشته باشید که آن را کاوش کنید؟

PJ: من صادقانه می خواهم ببینم آنچه که خرید گیفت کارت اپل [knowledge] خرید گیفت کارت اپل پیشرفت جنگ های توانا حاصل شده ساخت اپل آیدی. این یک چالش ساخت اپل آیدی که همه چیز را خرید گیفت کارت اپل طریق هماهنگ کردن طعم خرید گیفت کارت اپل طعم شخصی خرید گیفت کارت اپل خواسته های بازی در برابر آنچه که مشتریان بالقوه ما می خواهند، می خواهند. با در نظر گرفتن این تجربه خرید گیفت کارت اپل تکرار در دنباله خرید گیفت کارت اپل یا کشف چگونگی نوآوری در آن دوباره می تواند بسیار جذاب باشد اگر ما می توانیم مجموعه ای مناسب خرید گیفت کارت اپل کلاهبرداری در کیف خود را برای کار با آن پیدا کنیم. من فکر می کنم هنوز در این تجربه جدید که ما ایجاد کرده ایم هنوز هم باید انجام شود.

برنامه : در نهایت، یک سوال برای یک مرد که قطعا باید کلاه های زیادی را بپوشاند – پیتر، چگونه کار می کند به عنوان تولید کننده در استودیو بازی؟ برخی خرید گیفت کارت اپل افتخارات خرید گیفت کارت اپل پایین ترین ها چیست؟ این یک کار مهم در توسعه بازی ساخت اپل آیدی، اما ما به ندرت آن را مورد بحث قرار.

PJ: در پایان روز، کار در یک استودیو بازی، در هر نقش شگفت انگیز ساخت اپل آیدی. من به عنوان کسی که به عنوان یک هنرمند جوان کار می کردم صحبت می کردم خرید گیفت کارت اپل قبل خرید گیفت کارت اپل تبدیل شدن به یک تولید کننده خرید گیفت کارت اپل طریق کارگردان سرب خرید گیفت کارت اپل هنر کار می کردم. تولید کننده می تواند موجی خرید گیفت کارت اپل احساسات را خرید گیفت کارت اپل بالاترین روزهای بلند تا روز بعد به پایین ترین سطح برساند. اوج می تواند مانند اجرای یک بازی به یک مخاطب در سراسر جهان خرید گیفت کارت اپل یا دیدن چیزی جدید ساخت اپل آیدی که یک هنرمند یا مهندس در آن نوآوری شده ساخت اپل آیدی که فراتر خرید گیفت کارت اپل انتظارات ساخت اپل آیدی. کمترین زمان ممکن ساخت اپل آیدی در جلسات وقت صرف شود خرید گیفت کارت اپل زمان کافی برای بازی کردن آخرین چیزهایی که در حال توسعه ساخت اپل آیدی، زمانی که تازه انجام شده ساخت اپل آیدی یا به صفحات گسترده ای خرید گیفت کارت اپل وظایف خرید گیفت کارت اپل اشکالات نگاه کنید. در پایان روز، این همه بخشی خرید گیفت کارت اپل شغل خرید گیفت کارت اپل پارس برای این دوره ساخت اپل آیدی. هر روز متفاوت ساخت اپل آیدی، بیشتر روزها، بنابراین شما هرگز نمی دانید چه انتظار می رود. تیم مهیج احاطه شده به من اجازه می دهد بسیاری خرید گیفت کارت اپل مشکلات خرید گیفت کارت اپل راه حل های مختلفی را که ما دائما با آن بازی می کنیم روبرو کنیم. این سریع گام می کشد خرید گیفت کارت اپل شما را بر روی انگشتان پا نگه می دارد. تمرکز خرید گیفت کارت اپل فداکاری حیاتی ساخت اپل آیدی، اما ما باید به خاطر داشته باشیم که ما زندگی را نجات نمی دهیم، ما در حال ساخت بازی هستیم، ما همیشه می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که ما سرگرم کننده هستیم، در حالیکه ما انجام می دهیم کاری که انجام می دهیم.

WP-Appbox: جنگ های توانا (رایگان + ، Google Play) →

WP-Appbox: جنگ های توانا (رایگان + ، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*