iHUGU – هیپنوتیزم پر جنب و جوش، ناراحت کننده است که فاقد ماده است | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�سبک هنری پر جنب خرید گیفت کارت اپل جوش، پیکسللدانه خرید گیفت کارت اپل موسیقی متن باز، جذاب هستند، خرید گیفت کارت اپل آهنگ لحن صدای رگگگنده جذاب ساخت اپل آیدی. اما در زیر عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب رنگارنگ خرید گیفت کارت اپل دلخواه، در قالب گیم پلی قابل توجهی وجود دارد.

شما ملزم هستید هر شخصیت جدیدی را که با آن روبرو هستید برخورد کنید. به هر دلیلی این بازی بیش خرید گیفت کارت اپل حد ساخت اپل آیدی اگر شما هم همین را دو بار در یک سطح بپیچید – نمیتوانید که با عشق تو آزاد ساخت اپل آیدی، شما عجله دارید. این نیز پرده ها ساخت اپل آیدی اگر شما کسی را که قرار ساخت اپل آیدی به آن آغشته نکنید. خرید گیفت کارت اپل شما آنها را غمگین ساخته اید. همه iHUGU اساسا یک بازی حافظه ساخت اپل آیدی. شما حق بکشید تا کسی را بپوشانید یا انگشت خود را به سمت چپ بکشید تا خرید گیفت کارت اپل آنها جلوگیری شود. سریع خیس می شود در عوض، شما می توانید فقط به عنوان بسیاری خرید گیفت کارت اپل شخصیت های عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب در Tinder در نیم ساعتی ضربه روبرو می شوند. در حین یک سطح، اگر مطمئن نیستید که قبل خرید گیفت کارت اپل شما کسی را ملاقات کرده اید، می توانید یک باند شات را انتخاب کنید (بدیهی ساخت اپل آیدی) برای ناپدید شدن غفلت اجتماعی. شما نمی توانید انجام دهید که IRL، بنابراین آن را می بینم Tinder وجود دارد من حدس می زنم. هر زمانی که شما یک تماس صحیح را در بازی انجام می دهید، قلب شما را می گیرید. این ها در مجموع به شما نمره خود را، که می تواند آنلاین در رتبه بندی قرار داده، به شما بدهد، خرید گیفت کارت اپل قلب خود را به یک مجموع در سراسر جهان کمک کند. بر این اساس، این عشق انباشته شده در حال حاضر در زیر زمین مانند معکوس قرار دارد Ghostbusters II Mood Slime. یا شاید نه.

YouTube

خرید گیفت کارت اپل فیلمها خرید گیفت کارت اپل موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید، محتوای اصلی را آپلود کنید خرید گیفت کارت اپل همه آنها را با دوستان، خانواده خرید گیفت کارت اپل جهان در YouTube به اشتراک بگذارید.

در میان حریف، در دورهای کم جایزه، شما همچنین می توانید clovers را جمع کنید (دوباره obvs). شما می توانید آنها را به عنوان آنها خرید گیفت کارت اپل آسمان سقوط، خرید گیفت کارت اپل یا گرفتن آنها را با پریدن بیش خرید گیفت کارت اپل ظرف. Clovers را می توان در یک دستگاه قرعه کشی ناز صرف کرد که شخصیت های قابل پخش جدید را به صورت تصادفی باز می کند. ماموریت های روزانه بازیکن را با کلوپ پاداش خرید گیفت کارت اپل ستاره های تزئینی برای شخصیت خود پاداش می دهد. شخصیت های باز کردن خرید گیفت کارت اپل به دست آوردن ستاره ها دستاوردهای بازیکن را به دست خواهند آورد. اما به طور جدی، هر کسی که به اندازه کافی در iHUGU به اندازه کافی برای دستیابی به دستاوردهای دومی دست یابد، احتمالا نیاز به یک آغوش واقعی دارد. نوع دیگری خرید گیفت کارت اپل دور جایزه شامل "مبارزه آغوش" با طلسم بازی، Hugman ساخت اپل آیدی. او بوفور، قلب انسان دوستانه ساخت اپل آیدی که می خواهد شما را به نمایش اسلحه برساند. اگر لوتو تصادفی را تصور نکنید، این فوق العاده شخصیت را می توان برای ۲٫۴۹ پوند – قیمت کاملا در روح عشق خرید گیفت کارت اپل مهربانی خریداری شده ساخت اپل آیدی. منظورم این نیست، شما نمیتوانید برنامههای کل را برای کمتر خرید گیفت کارت اپل آن یا هر چیزی بخرید. اگر چنین تمایل داشته باشید، بازیکن همچنین می تواند چند کاراکتر خاص دیگر خرید گیفت کارت اپل همچنین بسته های حاوی کلور، ستاره خرید گیفت کارت اپل گوی های جنگی را خریداری کند.


سریع خسته می شود در عوض، شما می توانید فقط به عنوان بسیاری خرید گیفت کارت اپل شخصیت های عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب در Tinder در نیم ساعت به رخ کشیدن برخورد.

iHUGU قطعا حس شوخ طبعی دارد: در میان جمعیت آن شخصیت های قابل پخش، چهره های پر خرید گیفت کارت اپل چهره های سیاسی مانند دونالد ترومپ، کیم جونگ یون خرید گیفت کارت اپل ولادیمیر پوتین هستند. امیدوارم این ها کسی را ندیده بگیرند آنها یک لبخند کریستال را به ارمغان می آورند، اما آنها به شما انگیزه نمی دهند که مدت طولانی آنها را دنبال کنید. علاوه بر این، شما می توانید مورد علاقه های فرهنگ پاپ مانند هری پاتر خرید گیفت کارت اپل یک طعنه آمیز سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل موجودات عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب باز کنید. با این حال، این بازی با شخصیت های متواضع فرهنگی تنبل آن روبرو ساخت اپل آیدی، که به جای گسترش عشق، ممکن ساخت اپل آیدی باعث جرم شود. در یادداشتی مثبت تر، خرید گیفت کارت اپل تون های باز شده در ابتدا، می توانید موس را خرید گیفت کارت اپل IT Crowd یا نوعی خرید گیفت کارت اپل موجودات خرگوش-سگ-لاما انتخاب کنید. شما می توانید شخصیت خود را با استفاده خرید گیفت کارت اپل بخش هایی خرید گیفت کارت اپل آن که قفل شده اید، سفارشی کنید. من دو مورد ذکر شده را در ترکیب قرار دادم، زیرا دوست دارم خرگوش سگ لاماها را با لباس هوشمندانه پوشانده ام.

iHUGU کمی عجیب ساخت اپل آیدی؛ فریبندگی آن صرفا سطحی ساخت اپل آیدی. این یک بازی بسیار جذاب خرید گیفت کارت اپل جذاب، غیر متعارف ساخت اپل آیدی که با سبک سبک خرید گیفت کارت اپل سبک خرید گیفت کارت اپل سبک خنده دار خرید گیفت کارت اپل برخی خرید گیفت کارت اپل طنز، اما گیم پلی عمیقا فاقد عمق ساخت اپل آیدی. لذت ببرید اما سعی نکنید آن را حفظ کنید.

امتیاز ما

پرستا مضرات
سبک یکپارچهسازی با سبک دوست داشتنی. آهنگ تم جذاب دمدمی با طنز سفارشی سازی بازی به شدت فاقد عمق ساخت اپل آیدی. برخی خرید گیفت کارت اپل شخصیت های کلیشه ای برخی خرید گیفت کارت اپل قیمت گذاری های سینمایی.

                        

                                

                        

امتیاز
۵/۱۰

WP-Appbox: iHUGU (رایگان + ، فروشگاه App) →

WP-Appbox: iHUGU (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*