Jump Ball Quest – ساده و لذت بخش | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در Jump Ball Quest، شما کنترل یک توپ دائمی تندرست تلاش برای رسیدن به پایان سطح. در لمس پرچم قرمز کوچکی که نشان دهنده پایان ساخت اپل آیدی، شما آزاد هستید که بروید.

YouTube

بدون شرح

موانع آزادی شیرین، مسدود کننده های بازی پازل سنتی هستند؛ مخفی کردن mazes خرید گیفت کارت اپل مسدود کردن … بلوک که به معنی شما نیاز به پرش در اطراف خرید گیفت کارت اپل یا بالای آنها.

خلاقیت Jump Ball Quest شیوه ای ساخت اپل آیدی که در آن خرید گیفت کارت اپل موانع پرش کنید. همانطور که شما دائما بالا خرید گیفت کارت اپل پایین می زنید، می توانید تنها زمانی که شما تصمیم به حرکت چپ یا راست دارید کنترل کنید. زن خرید گیفت کارت اپل شوهر که با این واقعیت که شما فقط می توانید پرش به بالا، شما باید به زمان پرش خود را برای مطابقت با فاصله ای که شما مایل به پرش. این به این معنی ساخت اپل آیدی که شما در انتهای یک لبه مانند یک جادوگر قرار می گیرید، منتظر لحظه ای مناسب ساخت اپل آیدی که به جلو بروید خرید گیفت کارت اپل ستاره دوست داشتنی را بردارید.

این برجها تا سه قهرمان وجود دارند که میتوانند با قهرمانان جدیدی که خرید گیفت کارت اپل طریق بازی های بیشتر به دست آورده می شود، رد خرید گیفت کارت اپل بدل می شود.

بازی های واقعی این بازی را به صورت رایگان انجام می دهند، سه ستاره طلایی برای جمع آوری به منظور نشان دادن چگونگی انجام این سطح، وجود دارد. بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی های مشابه تنها ستاره ها را بر اساس برخی خرید گیفت کارت اپل معیارهای نامناسب اعطا می کنند، بنابراین تسلیم عالی ساخت اپل آیدی که Jump Ball Quest دارای ستاره هایی ساخت اپل آیدی که در فاصله نزدیک قرار دارند خرید گیفت کارت اپل به شما این امکان را می دهد تا پیشرفت خود را ببینید خرید گیفت کارت اپل اینکه چگونه در سطح شما کار کرده اید.

گاهی اوقات، ستاره ها خرید گیفت کارت اپل یا حتی هدف نهایی برای پرچم قرمز پشت دیوار سنبله، نیاز به پرش بیش خرید گیفت کارت اپل آنها خواهد داشت. با این حال، برای افزایش سختی ها خرید گیفت کارت اپل طریق سطوح، تنها چیزی که می تواند به عنوان بلوک موقت توصیف شود وجود دارد. اگر حتی یکبار بر روی آنها پرش کنید، آنها ناپدید می شوند، به این معنی که آنها فقط اجازه می دهند شما را به خرید به اندازه کافی برای رسیدن به پلت فرم بعدی برای یک پرش.

اغلب، شما باید زمان خود را به جهش برای اطمینان خرید گیفت کارت اپل اینکه شما یک دنباله ای خرید گیفت کارت اپل موانع را کاملا در یک پرش برای هر آجر به پایان برسد، به طوری که اطمینان حاصل شود که شما در زیر ستون فقرات نفوذ نکنید خرید گیفت کارت اپل با یک صدا ناپدید می شوید.

هر زمان که شما می میرید – معمولا به سنبله یا دیگر مشکلات – بازی بلافاصله شما را به بازگشت به عنوان اگر هرگز اتفاق افتاده ساخت اپل آیدی. این Jump Ball Quest تصمیم می گیرد که شما را برای شکستن بخش خرید گیفت کارت اپل سطح، به شما اجازه آن را فورا پخش بدون مجازات خرید گیفت کارت اپل یا مجازات، به این معنی ساخت اپل آیدی که Jump Ball Quest در لیگ بالاتر خرید گیفت کارت اپل سایر بازی ها قرار دارد.

هیچ کس دوست ندارد که سطوح یک میلیون بار را پخش کند، اما حتی زمانی که مقداری خرید گیفت کارت اپل مرگ شما در برابر سر شما وجود دارد، حتی بیشتر خرید گیفت کارت اپل آن، بدتر می شود.

این برجها تا سه قهرمان را می توان با آن تبادل کرد قهرمانان جدید خرید گیفت کارت اپل طریق بازی حتی بیشتر به دست آوردند.

Jump Ball Quest دارای یک مکعب منحصر به فرد، زیبا، ساده خرید گیفت کارت اپل در عین حال به راحتی قابل درک ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل احساس کلی بودن نسبت به بازیکن را دارد. این بازی می خواهد شما را به موفقیت خرید گیفت کارت اپل لذت بردن خرید گیفت کارت اپل خود، به طوری که آن را همه چیز را در قدرت خود را برای اطمینان خرید گیفت کارت اپل شما انجام دهد.

هیچ چیز غیرمنصفانه، هیچ چیز unfun خرید گیفت کارت اپل هیچ زباله ای خرید گیفت کارت اپل زمان. اگر برای کمبود نسبی طراحی جایگزین در سطح نبود، Jump Ball Quest تقریبا نمونه کامل یک بازی پازل گیفت کارت اپل.

WP-Appbox: Jump Ball Quest (رایگان + ، Google Play) →

WP-Appbox: Jump Ball Quest (رایگان + ، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*