Lootboxes و Microtransactions of Stormbound: Kingdom Wars | گیفت کارتباید گفت، در حالی که ما قطعا زمان ما را با Stormbound: Kingdom Wars دوست داشتیم، این یکی خرید گیفت کارت اپل بازی های بسیاری ساخت اپل آیدی که برای نشان دادن آنچه به نحوی اساسا در مورد اقتصاد آزادانه در تلفن همراه خرید گیفت کارت اپل تورم ناخالصی طرح های قیمت گذاری در اطراف چارچوب های خالی شکسته ساخت اپل آیدی.

Stormbound: Kingdom Wars بازیکنان را با چهار پادشاهی متضاد عرضه می کند – همانطور که به درستی در عنوان آن بیان می خرید گیفت کارت پلی استیشن. صرفنظر خرید گیفت کارت اپل سبکهای چند نفره سنتی برادرانش، خرید گیفت کارت اپل Stormbound ، صرفنظر خرید گیفت کارت اپل محتوای آنلاین خرید گیفت کارت اپل آفلاین را انتخاب میکند. مبارزه بصری ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل بخش آفلاین نیز تضمین می کند که شما می توانید بازی را در سرعت خود بازی کنید. این قبل خرید گیفت کارت اپل شروع خرد شدن، شما را راحت می کند، اما این چیزی ساخت اپل آیدی که همه چیز شروع به تبدیل شدن به خوش شانسی می کند.

Gotta جمع آوری ام همه!

شما می بینید، Stormbound: Kingdom Wars یک CCG (بازی کارت کشی) ساخت اپل آیدی تا آنجا که یک بازی استراتژی ساخت اپل آیدی. این به این معنی ساخت اپل آیدی که تقریبا هر واحد به طور تصادفی قفل شده ساخت اپل آیدی. حتی کارت های روزانه ارائه شده در تخفیف های نسبی به ظاهر به صورت تصادفی ارائه می شوند. کارت ها در کیفیت، تا کارت های حماسی که سخت ترین جا برای جذب خرید گیفت کارت اپل جذاب ترین هستند، متنوع هستند. حتی زمانی که شما موفق به دریافت آن هستید، هیچ گفتن اگر کارت برای شما مفید باشد.

هنگامی که در نظر گرفتن این واقعیت ساخت اپل آیدی که تنها وسیله تضمین فورا دریافت کارت حقیقی حقیقی، هزینه ۹٫ ۹۹ دلار برای ۱۲۰ واحد در Rubies Premium Currency برای یک کتاب اسطوره ای ۸۰ ruby ​​(نگاه کنید به: صندوق پستی) یا هزینه ۱۹٫۹۹ دلار برای یک کتاب مخصوص جناح (نگاه کنید به: صندوق پستی فانتزی) با یک کارت حماسی حماسی خرید گیفت کارت اپل شش کارت دیگر با کیفیت متفاوت. دومی که در قسمت پیشنهادات ویژه ساخت اپل آیدی، نشان می دهد این یک معامله بزرگ ساخت اپل آیدی.

۱۹٫ ۹۹ دلار ساخت اپل آیدی که می تواند چندین بازی با قیمت بالا برای تلفن های موبایل یا عناوین بازی های خانگی شما را خریداری کند، برای کارت های مجازی که شما حتی تضمین نمی کنید همان چیزی ساخت اپل آیدی که شما دنبال آن هستید. به عنوان یک "پیشنهاد ویژه" – مانند آن حسن نیت ارائه می دهد شگفت انگیز برای شما. این، در اینجا، هزینه واقعی برای آزاد کردن بازی در بازار فعلی ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل واقعیتی که ما اجازه دادیم تا این دور خرید گیفت کارت اپل دسترس نباشد، ناامیدکننده ساخت اپل آیدی.

این یک بازی آنلاین آفلاین ساخت اپل آیدی اما Stormbound: War Wars همچنین دارای یک بخش چند نفره قوی ساخت اپل آیدی که کاملا در اطراف بازیکنان پرتاب عرشه خود را در یکدیگر ساخت اپل آیدی. تقریبا تضمین شده ساخت اپل آیدی که اگر شما پول نقد را به زباله، شانس بهتر خرید گیفت کارت اپل دست دادن کارت خود را خرید گیفت کارت اپل شخص بازی Stormbound: جنگ پادشاهی به طور کامل به عنوان یک بازی رایگان را داشته باشد. این کمی نگران کننده ساخت اپل آیدی، آیا این نیست؟ با این حال، مدت زمان زیادی طول می کشد.

بازگشت در مزرعه (ville)

ببینید، این همه در پایان بازی های سنتی بازی های کامپیوتری $ ۲٫۹۹ تا $ ۴٫۹۹ با ورود Farmville آغاز شد. Farmville آزاد گیفت کارت اپل، دارای سقف مهارت فوق العاده کم گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل بازیکنان را به این ایده که آنها می توانند پیشرفت خود را با صرف مقدار کمی پول برای چرخاندن چرخ های تولید را سرعت بخشند، معرفی کرد.

به جای ارائه چالش، Farmville برای هر بار که یک لحظه داشتید، برنامه ریزی شده گیفت کارت اپل، اما به آرامی زمان انتظار را افزایش داد، بنابراین شما کمی نگران کننده بودید. تحریک کامل، اما خارش ظریف که زیر پوست شما می خرید گیفت کارت پلی استیشن. فشار کمی در حال رشد ساخت اپل آیدی که شما را به صرف یک یا دو دلار می برد تا محصولاتتان سریعتر رشد کند.

به نظر می رسد تقریبا عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب به نظر می رسد که چنین روش های پر درآمد برای پرداختن به برآوردها عادی نبودند، اما این ها یک بار در یک زمان، به ندرت نادر بودند. با این حال، Farmville خرید گیفت کارت اپل سر خرید گیفت کارت اپل صدا خرید گیفت کارت اپل کلن ها تعقیب موفقیت خود را به چیزهایی که در بازار بازی های PC در چین یافت می خرید گیفت کارت پلی استیشن: اگر آن را آزاد ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل به دنبال اصول Skinner جعبه، کاملا ممکن ساخت اپل آیدی بازی ها که " حتی لزوما بزرگ، خرید گیفت کارت اپل آنها را به حلقه های اعتیاد آور ساخت اپل آیدی که می تواند بازیکنان قلاب را تبدیل کند. در حالی که زیربنای Ville تا حدودی کاهش یافته ساخت اپل آیدی، ایده های اصلی که میان کلید های میانبر وجود دارد، هرگز فراموش نشدند. در عوض، آنها در واقع غوطه ور شده خرید گیفت کارت اپل بدتر شده اند: لوت بک.

آیا می توانم شما را در یک جعبه رد رمان نشانه گذاری کنم؟

دیگر در مورد کسب یک آیتم خاص نیست، اما حق داشتن قمار را در امید به دست آوردن آیتم که ممکن ساخت اپل آیدی بخواهید به دست آورید – خرید گیفت کارت اپل این که شما آن را می خواهید. این لوت بوک / جعبه / کتاب شما می توانید خرید گیفت کارت اپل طریق ده ها ساعت تکرار رفته ساخت اپل آیدی. نایل کردن هیجان انگیز ترین را با انیمیشن باز کردن ایجاد کنید. حتی مواردی را که نمی خواهید بخرید، با جلوه های ویژه جذاب هستند. نرخ های قطره ای که اطمینان خرید گیفت کارت اپل اقلامی که واقعا میخواهید به شما منتقل می خرید گیفت کارت پلی استیشن در طول زمان به سرعت به شما تحویل داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن – سرعت واقعی برای اطمینان خرید گیفت کارت اپل اینکه شما بیشتر خرید گیفت کارت اپل بیشتر خرید گیفت کارت اپل بازی های خود باز کنید قفل بیشتر خرید گیفت کارت اپل بیشتر را فراهم می کنید.

در مورد چند نفره، این حتی تضمین می کند که پایه ی بازیکن خود یک منبع محتوا ساخت اپل آیدی. با داشتن بازیکنان که مایل به کسب بیشتر هستند، آنها با یکدیگر همکاری می کنند – خرید گیفت کارت اپل جمله دستیابی به نقطه نداشتن لذت بردن خرید گیفت کارت اپل بازی، اما به سادگی فشار دادن، زیرا آنها "بسیار نزدیک" به گرفتن جعبه بعدی ساخت اپل آیدی.

یکی خرید گیفت کارت اپل مهمترین نمونه هایی خرید گیفت کارت اپل این، در تلفن همراه، اما در رایانه های شخصی خرید گیفت کارت اپل کنسول ها، با Overzard Blizzard نیست. اقتصاد ماهواره ای کل بازی در اطراف نگه داشتن بازیکن درگیر با حالت های بازی های Arcade، Competitive خرید گیفت کارت اپل Quick Play خود را به همان اندازه ساخته شده ساخت اپل آیدی، به طوری که هیچ حالت بازی کوتاه بر بازیکنان رشد می کند. هر موردی که باز میکنید صرفا زیبایی ساخت اپل آیدی، اما Overwatch در اطراف آن اطمینان پیدا میکند میخواهد آن موارد آرایشی

کل نام تجاری Overwatch برای پخش بازیکنان به جهان ساخت اپل آیدی، مانند Hasbro سالها پیش با نمایش های تلویزیونی متحرک برای ترویج اسباب بازی های Transformers . این یک محصول متعادل کننده ساخت اپل آیدی. شخصیت ها شما را در جهان به فروش می رسانند، این بازی به اندازه کافی سرگرم کننده ساخت اپل آیدی تا شما را در قلبتان بچرخاند، خرید گیفت کارت اپل چتربازی ها فرصتی برای قرار دادن علامت «خود» در جهان را با مجموعه ای خرید گیفت کارت اپل پوست های سفارشی ساخته شده برای تحریک شما ارائه می دهند. آیا روی کیک یخ بسته ساخت اپل آیدی؟ رویدادهای فصلی در کنار این موارد با اقلام محدود خرید گیفت کارت اپل محدود که باید سعی کنید قبل خرید گیفت کارت اپل اینکه خرید گیفت کارت اپل آنها رد شوید سریعا کسب کنید.

به استثنای اینکه اکنون فقط lootboxes لوازم آرایشی ساخت اپل آیدی. این به این معنی ساخت اپل آیدی که این چمدان ها فقط به صورت زیبایی در نظر گرفته می خرید گیفت کارت پلی استیشن "منصفانه"، زمانی که بازی هایی مانند Overwatch هنوز هم اجازه می دهد تا خرید گیفت کارت اپل $ ۴۹٫۹۹ دلار در صندوق های خالی برای خرج کردن صرفنظر کنند، امیدواریم پوست خاصی برای Tracer که شما هنوز دریافت نمی کنید این یک چهارم خرید گیفت کارت اپل بودجه مواد غذایی روزانه خانواده ساخت اپل آیدی که برای محتوای محدود شده به یک بازی اختصاص داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن، بدون ارزش در خارج خرید گیفت کارت اپل مالکیت شخصی، در بالای خرید بازی.

Battlefront همه بیش خرید گیفت کارت اپل حد آشنا

اکنون، توسعه دهندگان موبایل در این زمینه ثابت کرده اند که اغلب کمتر خرید گیفت کارت اپل ۲ درصد خرید گیفت کارت اپل بازیکنان خود را صرف خرید در برنامه می کنند. این در مورد گرفتن پول هر کس نیست، اما خرید گیفت کارت اپل بازیکنان غافلگیرانه به عنوان نهنگ ها

نهنگ ها بازیکنانی هستند که درآمد قابل ملاحظه ای دارند خرید گیفت کارت اپل یک پنی زیبا را در بازی می اندازند. گاهی اوقات آن را به یک لبه خرید گیفت کارت اپل به دست آوردن قدرت فانتزی. در موارد بدتر، یک نهنگ ممکن ساخت اپل آیدی فردی با گرایشهای وابستگی به قمار باشد. مهم نیست که دلیل این ساخت اپل آیدی که نهنگ ها می توانند هزینه های بالغ بر هزار دلار در ماه را در عناوین موبایل به پایان برسانند. هميشه چیزی در بالای خط مانند Hearthstone – یا یکی خرید گیفت کارت اپل کاربران Reddit مجاز به پرداخت بیش خرید گیفت کارت اپل ۱۰،۰۰۰ دلار آمریکا در یک بازی موبایل کراواتی Hobbit ساخت اپل آیدی.

بدتر می خرید گیفت کارت پلی استیشن – در حال حاضر عناوین کنسول خانگی سنتی، همین روش های درآمدزایی غارتگرانه را اجرا می کنند. دلیل دیگری که ما در Appolicious به خودمان می گذاریم توجه داشته باشید که وقتی یک بازی دارای این نوع خرید گیفت کارت اپل microtransactions خرید گیفت کارت اپل lootboxes ساخت اپل آیدی، به ویژه هنگامی که آنها به کاربر غیرمنصفانه هستند. متاسفانه این مکانیزم ها برای ناشران بسیار سودآور هستند که در بازار فعلی، به نظر نمی رسد نه دارای سیستم کسب درآمد پس خرید گیفت کارت اپل خرید ساخت اپل آیدی.

که ما را به عقب می کشد Stormbound .

طوفان در افق

من می خواهم اینجا روشن باشیم – ما واقعا خرید گیفت کارت اپل Stormbound به عنوان یک بازی لذت برده ایم. این فوق العاده هنر دقیق، گیم پلی جامد خرید گیفت کارت اپل یک محیط دلربا ساخت اپل آیدی. با این حال، درست مثل بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی های قبل خرید گیفت کارت اپل آن (خرید گیفت کارت اپل بی تردید، بازی ها)، به استفاده خرید گیفت کارت اپل روش های ناعادلانه برای ایجاد سود برای توسعه دهندگان خود متکی ساخت اپل آیدی. متاسفانه با توجه به ناراحتی در کارهای تجاری که در بازار امروز فراوان ساخت اپل آیدی، چه باید باشد. ما متوجه می شویم که درآمد آگهی کاهش می یابد خرید گیفت کارت اپل خرید سنتی با قیمت تمام شده در بازار که با عناوین جدید به صورت روزانه خرید گیفت کارت اپل گاهی اوقات ساعتی عرضه می خرید گیفت کارت پلی استیشن فروش سختی ساخت اپل آیدی. حتی اگر این موارد به درستی حساب شده باشد، حتی این microtransactions ها مشکل نیستند. به عنوان مثال: Geniz The Terminator: The Future War ، یک بازی استراتژی مدیریت زمان واقعی، همانگونه که هر نوعی خرید گیفت کارت اپل میانبرهایی که Farmville انجام داد، اما این مزایا را با بهره گیری خرید گیفت کارت اپل بازیکنان ماهر که می دانند چگونه بهترین استفاده را خرید گیفت کارت اپل بین می برد پایه خود را بر کسی که پول نقد را برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل دست داده ساخت اپل آیدی.

در عین حال، جعبه های لوتو چیزی بسیار فراگیر هستند. این آمادگی رفتارگرایانه همراه با کارتهای معاملاتی، به جز حتی برای یک آیتم واقعی، فیزیکی نیست. شما عمدا پول (یا زمان) را به باد می اندازید، امیدواریم بتوانید یک محصول نامحدود داشته باشید که مربوط به یک بازی یا سرویس خاص ساخت اپل آیدی که در برخی مواقع ممکن ساخت اپل آیدی بسته خرید گیفت کارت پلی استیشن؛ به ویژه خرید گیفت کارت اپل آنجایی که بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی هایی که بر روی چیپست ها تکیه می کنند چند هدفه هستند. آن را Stormbound یا Battlefront II (2017)، به محض این که هر کس دیگری حرکت کند، پاداش های حق امتیاز گرانبهای شما ارزش چیزی نخواهد داشت. این یک چشم انداز ساخت اپل آیدی که همه به جز شما (بازیکن) برنده .

من نمی توانم وانمود کنم که می توانم یک راه حل کامل برای این مشکل ارائه دهم. در حال حاضر، اقتصاد دیجیتال در حال تغییر ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل هیچ کس نمی تواند کاملا مطمئن باشد که ابزار بعدی کسب درآمد خواهد گیفت کارت اپل. یکی خرید گیفت کارت اپل چیزهایی ساخت اپل آیدی که مطمئنا هر چند: خلوت جعبه نمی تواند پاسخ .


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*