Lyrical Letters – Hodge-Podge خرید گیفت کارت اپل ژانرهای موسیقی | گیفت کارت

[ad_1]

هر وقت به جستجوی بازی های موسیقی می پردازید ، به طور کلی یکی خرید گیفت کارت اپل دو چیز را پیدا خواهید کرد – تمرکز روی تونالیته خرید گیفت کارت اپل ریتم یا تمرکز بر استفاده خرید گیفت کارت اپل صداها برای آموزش کلمات. Lyrical Letters شاید به عنوان یک بازی منحصر به فرد باشد زیرا به جای اینکه یکی باشد ، به نوعی هردو ساخت اپل آیدی.

hess

Lyrical Letters یک صفحه کلید به شما می دهد ، خرید گیفت کارت اپل در هر سطح ، چند نت که به آرامی برای شما پخش می خرید گیفت کارت پلی استیشن. تنها کاری که شما باید انجام دهید این ساخت اپل آیدی که بفهمید چه نت هایی را هجی می کند خرید گیفت کارت اپل خودتان آن را بازی می کنید خرید گیفت کارت اپل سپس ارسال می کنید. یادداشت ها کلمه ای را پخش می کنند که اگر روی دکمه “اشاره” کلیک کنید ، به شما امکان می دهد انتخاب دلخواه خود را بر اساس نامه هایی که می دانید در این کلمه دخیل هستند مطابقت داشته باشد ، فرض کنید می توانید آن را حدس بزنید. خرید گیفت کارت اپل آنجا که یک صفحه کلید به وضوح خرید گیفت کارت اپل هر حروف زیادی در هر اکتاو استفاده می کند ، صفحه کلید ارائه شده به شما تکه ای خرید گیفت کارت اپل یک پیانو بزرگتر ساخت اپل آیدی که به شما امکان می دهد طیف های متنوعی خرید گیفت کارت اپل حروف مختلف را در انواع مختلف اکتاو مختلف بدست آورید.

در ابتدا ، به نظر می رسد بازی شما می خواهد که بتوانید یادداشت دقیقی را که پخش می خرید گیفت کارت پلی استیشن بشنوید خرید گیفت کارت اپل بدین ترتیب می دانید که کدام کلیدها را فشار دهید ، به جز اینکه بیشتر مردم موسیقی پیانو را با گوش نمی شناسند. برای کمک به شما در کنار هم ، هر کلید متناسب با آن نوشته شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل به شما امکان می دهد با حدس زدن کلمه خرید گیفت کارت اپل تعریف ، کلیدهای مناسب را تایپ کنید. مشکلی که در این میان وجود دارد این ساخت اپل آیدی که هدف بازی به نظر می رسد اشتباه گرفته شده ساخت اپل آیدی – آیا این یک بازی پازل در مورد پیدا کردن کلمه ساخت اپل آیدی؟ اگر چنین ساخت اپل آیدی ، به این دلیل که تعریف کلمه های دو یا سه حرف همیشه به شما ارائه می خرید گیفت کارت پلی استیشن ، به راحتی عجیب ساخت اپل آیدی زیرا این کار را آسان می کند.

اگر چنین باشد ، به این دلیل که تعریفی را برای کلمه های دو یا سه حرف همیشه ارائه می دهید ، این کار به طرز عجیبی آسان ساخت اپل آیدی.

یا آیا این بازی در مورد لحن های موسیقی خرید گیفت کارت اپل تلاش برای یادآوری آنهاست؟ اگر چنین ساخت اپل آیدی ، به دلیل نیاز به دانش موسیقی در حال حاضر ، کمتر کسی می تواند آن را پخش کند. یا شاید این یک بازی آموزشی باشد ، سعی می کند تا شما را به یاد داشته باشید یادداشت ها به روشی ساده؟ یکی خرید گیفت کارت اپل لطف های صرفه جویی در این ساخت اپل آیدی که شما می توانید موسیقی را در هر ۸ ساز مختلف تغییر دهید ، اما این تنها به کسانی که تجربه گیتار دارند نه پیانو کمک می کند ، زیرا هنوز هم همان نت های موسیقی یکسان ساخت اپل آیدی ، فقط روی سازهای مختلف. Lyrical Letters به نظر می رسد خرید گیفت کارت اپل یک انتخاب ژانر عجیب متناقض رنج می برد – این یک بازی پازل جزئی ، یک بازی موسیقی ، یک ابزار آموزش جزئی ساخت اپل آیدی ، اما به نظر نمی رسد که در مورد خاص خود حل خرید گیفت کارت پلی استیشن.

Lyrical Letters با موسیقی بسیار کریستالی خرید گیفت کارت اپل درمانی بسیار لذت بخش ساخت اپل آیدی. این به هیچ وجه آشکار نیست که واقعاً چه کاری انجام می دهد.

Lyrical Letters با موسیقی بسیار کریستالی خرید گیفت کارت اپل شفاف ، لذت بخش ساخت اپل آیدی. آنچه که واقعاً تلاش می کند انجام دهد کاملاً واضح نیست.

با خواندن یادداشت های موسیقی کمی آگاهی بیشتری خواهید داشت ، کمی درباره دانش در مورد تعاریف کلمه آگاهی دارید خرید گیفت کارت اپل همچنین اگر آن را به اندازه کافی طولانی بازی کردید ، با گوش بسیار دردناک خرید گیفت کارت اپل صدای بلند صدا.

رتبه ما

جوانب مثبت منفی
تونالیته موسیقی به اندازه کافی لذت بخش ساخت اپل آیدی تا شما را پس خرید گیفت کارت اپل یک روز طولانی آرام کند. هدف واقعی بازی کاملاً واضح به نظر نمی رسد. بدون توانایی موسیقی در حال حاضر ، شما به سادگی در حال بازی یک معما کلمه اساسی هستید.
امتیاز
۶٫۵ / ۱۰

Lyrical Letters (رایگان + ، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*