Matchform – بلوک پازل با پیچ و تاب | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�مکانیک ساده نام بازی در Matchform ساخت اپل آیدی، به جز بسیار ناگهانی، پیچیده می شود. در ابتدا، بازیکن با یک سری بلوک های مربع در یک مستطیل ارائه می شود. در بالای صفحه الگوهایی هستند که می توانید بلوک های مستطیل را حذف کنید. همانطور که بلوکها را حذف می کنید، آنها به طور سیستماتیک با بلوک های رنگی مختلف جایگزین می شوند، به دنبال یک الگوی مشابه. این بدان معناست که خرید گیفت کارت اپل بین بردن یک خط نارنجی خرید گیفت کارت اپل سپس حذف یک خط دیگر خرید گیفت کارت اپل نارنجی، به یک سطح جامد آبی برسد.

مطابقت Matchform | Appolicious

Matchform یک بازی پازل منطبق ساخت اپل آیدی که به دنبال تغییر سبک ژانر در اطراف خرید گیفت کارت اپل آوردن رقبا در هر بازیکن: https://appolicious.com/matchform-block-puzzles-with-atwist

با این حال، الگوهای بلوک را می توان تنها با یک رنگ کشیده شده ساخت اپل آیدی، به این معنی که شما نه تنها باید تمرین ساده تشخیص برای حذف بلوک خرید گیفت کارت اپل پازل، شما همچنین باید خرید گیفت کارت اپل استدلال پیش بینی استفاده کنید تا قادر به پیش بینی هر دو نوع بلوک الگوهای بعدی بعدی می آیند، اما همچنین در کجایی که ممکن ساخت اپل آیدی چندین بار تبدیل شود. آیا می خواهید بلوک های به اندازه کافی داشته باشید تا بتوانید ادامه دهید؟

آیا می خواهید بلوک های کافی داشته باشید تا بتوانید ادامه دهید؟

اگر در هر لحظه خرید گیفت کارت اپل طوفان غم انگیز مرگ رنج می برید خرید گیفت کارت اپل قادر به مطابقت با هیچ بلوک نیستید، لحظه ای خرید گیفت کارت اپل سکوت رخ می دهد – احتمالا به تعویق افتادن اطلاعات زودگذر خود – خرید گیفت کارت اپل سپس شما خواسته می شود که آیا می خواهید جواهرات را پرداخت کنید تا بتوانید ادامه دهید، دیگر سطح را دوباره راه اندازی کنید.

سیستم سطح چیزی ساخت اپل آیدی که تفاوت را نیز خرید گیفت کارت اپل سایر بازیهای ژانر مشابهی ارائه می دهد – همانطور که بلوک ها را مطابقت می دهید، تعداد بلوک های حذف شده به شما امتیاز می دهد که وقتی شما به اندازه کافی برای رسیدن به کل نمایش داده شده در بالای صفحه صفحه نمایش، به شما اجازه می دهد تا به سطح بعدی بروید. سطح بعدی به شما می دهد چیزی که وحشی ترین رویاها هرگز نباید تصور کرد:

دو بلوک دیگر

این دو بلوک فضای بیشتری را برای مطابقت با الگوهای بلوک به شما می دهد، به این ترتیب شما می توانید بلوک های بیشتر خرید گیفت کارت اپل بیشتر را حذف کنید خرید گیفت کارت اپل امتیاز بیشتری کسب کنید، خرید گیفت کارت اپل در نهایت شما را خرید گیفت کارت اپل سطوح بالاتر خرید گیفت کارت اپل بالاتر افزایش دهید.

بلوک های پازل اغلب این کار را انجام می دهند، شما را با مربع های اضافی در زمین بازی برای ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم سطح، پاداش می دهند. با توجه به طراحی بازی، تماشای آن بسیار جالب ساخت اپل آیدی زیرا هر دو بازیکن را پاداش می دهد خرید گیفت کارت اپل مجازات می کند.

اگرچه شما فضاهای بیشتری را برای پیشرفت در بازی به دست می آورید، محدودیت خرید گیفت کارت اپل گاهی اوقات به طرز عجیب خرید گیفت کارت اپل غریبی به بلوک ها اضافه می شود بدین معنی ساخت اپل آیدی که شما با یک بلوک گوشه باقی می ماند که فقط در هیچ جا جا نمی شود. به طریقی، این یک مجازات بسیار مناسب برای افرادی ساخت اپل آیدی که معتاد به Match Match می شوند.

به یک معنی، مجازات بسیار مناسب برای افراد فقیر ساخت اپل آیدی که به Matchform معتاد می شوند.

مشکل این ساخت اپل آیدی که Matchform در آنچه که انجام می دهد بسیار خوب ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شما به احتمال زیاد مستقل خرید گیفت کارت اپل آنچه که انجام می دهید، معتاد خواهید شد. زندگی شما خود شما نخواهد گیفت کارت اپل، تصمیمات اتخاذ شده توسط چیز دیگری – هر چیزی برای رسیدن به آن سطح بی نظیر ۱۰ خرید گیفت کارت اپل در نهایت خلاص شدن خرید گیفت کارت اپل تمام بلوک ها

Matchform یک ژانر نسبتا ساده خرید گیفت کارت اپل ساده را ارائه می دهد خرید گیفت کارت اپل آن را پیچیده رضایت بخش، به اندازه کافی برای فریب دادن بازیکن به پرتاب زندگی خود را دور در جستجوی مهارت های به رسمیت شناختن بهتر ساخت اپل آیدی.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
سبک بازی محبوب با توجه به زندگی جدید. سیستم سطح کمک می کند تا بازیکن را تشویق کند که حتی بیشتر خرید گیفت کارت اپل وقت خود را به خود اختصاص دهد. توضیحات بیشتر برای سیستم امتیازدهی یا منطق پیش بینی شده به الگوهای می تواند به انگیزه های بازیکنان کمک کند.

                        

                                

                        

رتبه
۹/۱۰

WP-Appbox: فرم بازی (رایگان، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*