MoShow – Gifs Made Easy | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�همه می دانند که فرآیند تبدیل عکس های شما به GIF بسیار پیچیده ساخت اپل آیدی. این نیاز به فهمیدن این دارد که چطور بهترین لایه خرید گیفت کارت اپل زمان انتقال عکس شما، همگام سازی آنها خرید گیفت کارت اپل درست کردن آنها باشد، خرید گیفت کارت اپل آنها را فقط نگاه کنید طبیعی ساخت اپل آیدی.

دلیل این امر، البته، آن دسته خرید گیفت کارت اپل رسانه های شیرین خرید گیفت کارت اپل شیرین رسانه های اجتماعی ساخت اپل آیدی. هیچ کس نمی خواهد به یک آلبوم عکس های خسته کننده نگاه کند، آنها می خواهند آنها را با زرق خرید گیفت کارت اپل برق، با نور خیره کننده حرکت دهند، آن گونه که می گویند "این زندگی من ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل من مهم ساخت اپل آیدی که توجه داشته باشم دهقان!"

با نور خیره کننده به نظر می رسد: این زندگی من ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل من مهم ساخت اپل آیدی، توجه کنید، دهقانی!

با MoShow، ساخت GIF ها دیگر فرایندی پیچیده نیست. هنگامی که شما انتخاب کامل عکس ها را برای ایجاد GIF عالی برای به اشتراک گذاشتن به reddit، همه چیز شما باید انجام دهید بر روی آنها کلیک کنید.

برای هر برنامه ساده خرید گیفت کارت اپل کاربردی که قصد دارد یک فرایند را تکمیل کند، UI فوق العاده مهم ساخت اپل آیدی. این قطعا مورد MoShow ساخت اپل آیدی؛ طراحی مینیمالیستی خرید گیفت کارت اپل مفید ساخت اپل آیدی، تنها نمایش واقعی آنچه شما نیاز دارید.

YouTube

خرید گیفت کارت اپل فیلم ها خرید گیفت کارت اپل موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید، محتوای اصلی را آپلود کنید خرید گیفت کارت اپل همه آنها را با دوستان، خانواده خرید گیفت کارت اپل جهان در YouTube به اشتراک بگذارید.

در شروع برنامه، خرید گیفت کارت اپل شما خواسته می شود تا "MoShow را" بسازید خرید گیفت کارت اپل عکس های خود را انتخاب کنید. فقط در زیر این گزینه برخی خرید گیفت کارت اپل سبک های برجسته برای تغییر ویژگی های گذار خرید گیفت کارت اپل GIF شما به زودی ساخته شده ساخت اپل آیدی.

هنگامی که دکمه منحصر به فرد فشرده می شود، می توانید خرید گیفت کارت اپل هر آلبوم عکس خود که می خواهید شامل شود را انتخاب کنید. آیا این آخرین تعطیلات ساحلی شما یا مجموعه اخیر شما خرید گیفت کارت اپل قطارهای عتیقه ای ساخت اپل آیدی که شما عکاسی کرده اید (زیرا شما فقط عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب هستید)، مهم نیست. عکسهایی را که میخواهید انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل آنجا بروید.

به طور مستقیم عکس های شما را به قوطی GIF اضافه می کند، به شما نشان می دهد که چه چیزی با طرح اسلاید اساسی ظاهر می شود. خرید گیفت کارت اپل آنجا شما می توانید خرید گیفت کارت اپل ده ها تن خرید گیفت کارت اپل طرح های در دسترس را انتخاب کنید، خرید گیفت کارت اپل جمله برخی خرید گیفت کارت اپل چند که پرداخت می شود ویژگی.

افزودن ویژگی های پرداخت شده همیشه اجتناب ناپذیر ساخت اپل آیدی – سازندگان برنامه نیز باید خرید گیفت کارت اپل آن غذا بخورند! – اما در MoShow آن را به عنوان غافلگیر کننده ساخت اپل آیدی که ممکن ساخت اپل آیدی. گزینه پیش فرض فقط برای استفاده خرید گیفت کارت اپل چندین طرح اولیه ساخت اپل آیدی، با طرح VIP، طرح های دقیق تر در تب یکی دیگر قابل کلیک ساخت اپل آیدی. این بدان معنی ساخت اپل آیدی که شما هرگز مجبور به پرداخت اگر شما نمی خواهید.

خرید گیفت کارت اپل آنجا، شما فقط نیاز به ضربه زدن. تا زمانی که سبک مورد علاقه خود را انتخاب کرده باشید، این همه چیزی ساخت اپل آیدی که باید انجام دهید. این تصاویر را با هم به یک GIF مشهور نجات می دهد که همه چیز را با کمی تفکیک خرید گیفت کارت اپل کمرنگ ترکیب می کند.

این تصاویر را با هم به یک GIF مشهور ذخیره می کند که همه چیز را با کمی تفکیک خرید گیفت کارت اپل کاهش می دهد.

MoShow نه تنها به شما اجازه می دهد به راحتی GIF را ایجاد کنید، بلکه به راحتی می توانید به رسانه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید. لینک های متناوب به زودی به عنوان آماده GIF ارائه می شود، به این معنی که شما می توانید فوق العاده به راحتی ۲۰۱۷ Beach Resort خود را برجسته تا در reddit بدون نیاز به تغییر برنامه ها.

MoShow یک برنامه کاربردی ساخت اپل آیدی که یک تابع را انجام می دهد – تصاویر را آسان به تبدیل به GIF های قابل اشتراک گذاری تبدیل می کند – اما این عملکرد آن را فوق العاده خوب انجام می دهد. این کارآمد خرید گیفت کارت اپل آسان برای استفاده ساخت اپل آیدی، که امکان کنترل کاملی خرید گیفت کارت اپل نحوه ایجاد خرید گیفت کارت اپل اشتراک گذاری GIF را می دهد.

صادقانه جای تعجب ساخت اپل آیدی که این برنامه به عنوان ویژگی پیش فرض در بسیاری خرید گیفت کارت اپل گوشی ها نیست.

امتیاز ما

پرستا مضرات
آسکه ساده خرید گیفت کارت اپل تمیز ساخت اپل آیدی. فوق العاده آسان برای ارسال ژاف به رسانه های اجتماعی. چرا این ویژگی پیش فرض در اپل نیست؟

                        

                                

                        

امتیاز
۱۰/۱۰

WP-Appbox: MoShow – Slideshow Movie Maker (رایگان + ، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*