MoviePass – یک معامله بیش خرید گیفت کارت اپل حد خوب است که درست باشد؟ | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�با معرفی MoviePass، این مسائل به طور موثری کاهش می یابد، به طوری که تماشای آخرین فیلم ها در تئاتر بیشتر قابل دسترسی ساخت اپل آیدی.

که آنها یک بار در روز با برنامه خرید گیفت کارت اپل کارت فیلم MoviePass 10 دلار می خواهند

Created by cofounders of Netflix، MoviePass به کاربران امکان می دهد تا تعداد محدودی خرید گیفت کارت اپل فیلم ها در تئاتر را برای ۱۰ دلار در ماه تماشا کنند. با اشتراک، کاربران یک کارت دریافت می کنند که در آن نقطه می توانند به عنوان روزی که می خواهند، به سینما بروند یکبار در روز. در حالی که این ممکن ساخت اپل آیدی به نظر برسد خیلی خوب ساخت اپل آیدی که درست باشد، آمار خرید گیفت کارت اپل نظرسنجی نشان می دهد که یک فرد به طور متوسط ​​تنها به فیلم ها ۵-۶ بار در سال می رود، بنابراین شرکت هنوز هم می تواند سودآور باشد، اگر کاربران کمتر خرید گیفت کارت اپل ۱۲ بار در سال به فیلم ها بروند. همانطور که قیمت یک بلیط فیلم در حال حاضر بیش خرید گیفت کارت اپل ۱۰ دلار ساخت اپل آیدی، اشتراک خرید گیفت کارت اپل این برنامه به لحاظ مالی منطقی منطقی ساخت اپل آیدی. علاوه بر این، بلیط های فیلم را می توان در MoviePass خریداری کرد تا کاربران بتوانند به سادگی تئاتر، فیلم ها خرید گیفت کارت اپل زمان هایی را که علاقه مند هستند بدون اینکه هرگز برنامه را ترک کنند، انتخاب کنند.

تریلر MoviePass

برو به http://www.moviepass.com برای ثبت نام برای MoviePass خود را امروز!

با وجود معامله ای که توسط MoviePass ارائه شده، این برنامه هنوز در مراحل اولیه خود ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل تنها در سینماهای انتخاب شده در سراسر منطقه نیویورک در دسترس ساخت اپل آیدی. براساس آزمایش موفقیت آمیز برنامه، می توان خرید گیفت کارت اپل آن برداشت کرد که بسیاری خرید گیفت کارت اپل تئاتر ها نیز این رویکرد را پذیرفته اند که به طور قابل ملاحظه ای می تواند سیستم موجود در فیلم را تغییر دهد. فراتر خرید گیفت کارت اپل این، تقاضای زیادی برای بلیط هایی وجود دارد که وبسایت اغلب غیرقابل دسترسی ساخت اپل آیدی با توجه به میزان قابل توجه ترافیک که دریافت می کند.

با این حال، محدودیت های محدودی در حال حاضر با برنامه وجود دارد. به عنوان مثال، تنها فیلم های منظم دیده می شود که فیلم های ۳D خرید گیفت کارت اپل IMAX را خرید گیفت کارت اپل انتخاب MoviePass حذف می کند. علاوه بر این، بلیط های فیلم تنها می تواند در روز نمایش داده می شود که بدان معنی ساخت اپل آیدی که بلیط های فیلم را نمی توان یک روز پیش با برنامه رزرو شده ساخت اپل آیدی. فراتر خرید گیفت کارت اپل این، فقط یک بار کارت را می توان در هر شخص استفاده کرد در حالی که بزرگترین محدودیت احتمالی این ساخت اپل آیدی که یک فیلم خاص تنها می تواند یک بار با برنامه دیده می شود. اگر چه ممکن ساخت اپل آیدی این مسئله برای برخی نباشد، اما برخی دیگر که مایل به دیدن فیلم چندین بار در روز هستند ممکن ساخت اپل آیدی این محدودیت را به عنوان نقص قابل توجهی خرید گیفت کارت اپل MoviePass پیدا کنند.

با وجود معامله ای که توسط MoviePass ارائه شده، برنامه هنوز در مراحل اولیه ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل تنها در سینماهای انتخاب شده در سراسر منطقه نیویورک در دسترس ساخت اپل آیدی.

موجود در هر دو سیستم عامل iOS خرید گیفت کارت اپل Android، کاربران می توانند هر فیلم را که یک بار در روز برای ۱۰ دلار با برنامه خرید گیفت کارت اپل کارت فیلم MoviePass می خواهند ببینند. در هنگام رفتن به فیلم، برای یک معامله "خیلی خوب به درست بودن"، برنامه به شدت برای کسانی که بیش خرید گیفت کارت اپل ۱۲ بار در سال به سینما می روند توصیه می شود. برای کسانی که کمتر خرید گیفت کارت اپل ۱۲ بار در سال کمتر می شوند، ممکن ساخت اپل آیدی کمتر مقرون به صرفه باشند خرید گیفت کارت اپل بنابراین باید اجتناب شود. صرف نظر خرید گیفت کارت اپل چند بار که کاربر می رود، MoviePass به احتمال زیاد صنعت فیلم را فقط تغییر می دهد همانطور که Netflix تغییر کرده ساخت اپل آیدی.

WP-Appbox: MoviePass (رایگان، Google Play) →

WP-Appbox: MoviePass (رایگان، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*