MyObits – اقلیت ها هرگز آسان تر نبوده اند | گیفت کارتدر تمام زندگی انسان تنها یک قطعیت مطلق وجود دارد؛ مرگ. مرگ هر نوع یک تراژدی ساخت اپل آیدی، اما آنچه مردم درباره آن صحبت نمی کنند، مشکلی ساخت اپل آیدی که پشت سر هم با آن مواجه ساخت اپل آیدی.

چگونه به عزت عزیزانتان احترام می گذارید؟ چرا هر یک خرید گیفت کارت اپل آیکون ها خرید گیفت کارت اپل مراسم یادبود بسیار گران ساخت اپل آیدی؟

MyObits اجازه می دهد تا شما را به جشن حافظه عزیزان خود را با شرافت، بدون نیاز به تحمیل هزینه های سنگین خرید گیفت کارت اپل غیر قابل تحمیل.

YouTube

بدون شرح

تا زمانی که کاغذ چاپ شده ساخت اپل آیدی، ازدواج کرده اید، زیرا بسیار مهم ساخت اپل آیدی که بتوانید بدانید زمانی که یکی خرید گیفت کارت اپل عزیزان خرید گیفت کارت اپل بین رفته ساخت اپل آیدی. با این حال، ماموریت های روزنامه ها دشوار ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل همچنین بسیار گران قیمت، بنابراین MyObits راه دیگری فراهم می کند.

با استفاده خرید گیفت کارت اپل MyObits، شما می توانید یک همسر برای یک دوست خود قرار دهید، اجازه می دهد که دیگران خرید گیفت کارت اپل گذراندن آنها مطلع شوند.

با استفاده خرید گیفت کارت اپل MyObits، شما می توانید یک همسر برای یک دوست خود قرار دهید، آگاه خرید گیفت کارت اپل عبور آنها.

هنگامی که شما با مرگ یک فرد نزدیک به شما برخورد می کنید، سازماندهی تمام نیازهای رویداد گاهی اوقات کمی سخت ساخت اپل آیدی که مسئولیت رسیدگی باشد. MyObits به شما این امکان را می دهد که برنامه های مراسم تشییع جنازه خود را شروع کنید – این حتی کمک می کند تا تحویل گل را ترتیب دهد!

برای ایجاد این برنامه مفید حتی بهتر خرید گیفت کارت اپل وقت خود را برای عزاداری آسان تر می کند.

MyObits حتی مفید ساخت اپل آیدی اگر شما متوجه نشانه ای که شما می خواهید آن را امتحان کنید. این نیز به عنوان یک راه مفید برای نگهداری تا تاریخ با عبور خرید گیفت کارت اپل افرادی که می دانید خدمت می کنند.

برای اشتراک اشتراک ماهانه، شما می توانید کلمات کلیدی خرید گیفت کارت اپل مکان ها را برای ایجاد هشدار در تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید هنگامی که کسی خرید گیفت کارت اپل شما می داند، خرید گیفت کارت اپل بین رفته ساخت اپل آیدی.

به عنوان مثال، شما می توانید نام آلما مادری خود را در برچسب های مربوطه قرار دهید، خرید گیفت کارت اپل سپس اگر فردی می میرد که در مدرسه حضور داشته باشد، هشدار فوری دریافت خواهید کرد.

در حالی که این ممکن ساخت اپل آیدی به نظر می رسد مضر ساخت اپل آیدی، این به شما کمک می کند تا فرایند گره را وارد کنید ساده تر خرید گیفت کارت اپل زودتر. غم خرید گیفت کارت اپل اندوه هرگز چیز آسان برای مقابله با، اما آگاه شدن خرید گیفت کارت اپل عبور خرید گیفت کارت اپل دیگران شما می دانید اجازه می دهد تا شما آماده سازی برای حضور در خدمات خود خرید گیفت کارت اپل ابراز قدردانی.

غم خرید گیفت کارت اپل اندوه هرگز یک چیز آسان ساخت اپل آیدی برای مقابله با، اما آگاهی خرید گیفت کارت اپل گذراندن دیگران که شما می دانید اجازه می دهد تا شما آماده سازی برای حضور در خدمات خود خرید گیفت کارت اپل ابراز همدردی.

علاوه بر سودمندی این ویژگی ها، MyObits به شما اجازه می دهد به صورت محرمانه اطلاعات مربوط به مراسم تشییع جنازه را به دیگر کاربران ارسال کنید، به این معنی که وقتی کسی خرید گیفت کارت اپل بین می رود، همه آنها می دانند خرید گیفت کارت اپل دوست دارند قادر به پیدا کردن خرید گیفت کارت اپل جشن زندگی خود را در یک تفکر نهایی .

مرگ خرید گیفت کارت اپل غم وظیفه آسان نیست؛ بدون توجه به چند بار که خرید گیفت کارت اپل آن عبور می کنید، برای کسی که دوستش داری گریه می کند فوق العاده دشوار ساخت اپل آیدی. با MyObits، فقط کمی بدتر می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا درک مرگ عزیزان شما، خرید گیفت کارت اپل همچنین در نهایت به مرحله نهایی پذیرش، رسیدگی کنید.

ویدئوی محصول MyObits

MyObits وظیفه یک راه ساده خرید گیفت کارت اپل کم هزینه برای ارسال یادداشت های مرگ، اطلاعات خدمات، سوابق خانوادگی خرید گیفت کارت اپل اطلاعات زندگینامه با استفاده خرید گیفت کارت اپل آسان به دنبال اشکال ساخت اپل آیدی که کاربر را خرید گیفت کارت اپل طریق فرآیند هدایت می کند.

MyObits به شما کمک می کند که مراسم تشییع جنازه، اعضای خانواده را هشدار دهید خرید گیفت کارت اپل فقط به طور کلی خرید گیفت کارت اپل مردم در زندگی خود آگاهی داشته باشید.

مرگ آسان نیست، اما MyObits آن را کمی بیشتر قابل تحمل ساخت اپل آیدی.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
ساده خرید گیفت کارت اپل آسان برای ایجاد یک آکواریوم ارزان برای عزیز شما. سیستم هشدار راحت برای اطلاع دیگران خرید گیفت کارت اپل گذراندن کسی. جامعه برای برنامه هنوز هم باید رشد کند تا بقیه افراد را گسترش دهد.

                        

                                

                        

رتبه
۸٫۵ / ۱۰

MyObits: لیست تبعیض (رایگان، فروشگاه برنامه) →


MyObits – آگهی های تبریک، یادبود خرید گیفت کارت اپل مراسم تشییع جنازه (رایگان، Google Play) →

myobits google

آپلود شده توسط MyObits در تاریخ ۲۰۱۸-۰۹-۰۴


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*