N.O.V.A. میراث – فساد FPS | گیفت کارتN.O.V.A. سری به مدت طولانی در حال اجرا ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل اولین تکرار آن در سال ۲۰۰۹، N.O.V.A. فرانسویان بازیکنان را به یک جهان علمی تخیلی ثروتمند تبدیل کرده خرید گیفت کارت اپل به آنها کنترل یک تیرانداز اول شخص ساده را داده ساخت اپل آیدی.

عنصر اصلی N.O.V.A. میراث، خرید گیفت کارت اپل در واقع همه N.O.V.A. بازی ها، گیم پلی ساده ساخت اپل آیدی. این سری در ابتدا، به عنوان ساده تر، قابل حمل Halo کلون طراحی شده گیفت کارت اپل.

کنترل ها نسبتا استاندارد برای بازی اول شخص در دستگاه های تلفن همراه ساخت اپل آیدی – کنترل حرکت خود را با آنالوگ روی صفحه در سمت چپ، جهت خود را با سمت راست کنترل خرید گیفت کارت اپل سلاح خود را با استفاده خرید گیفت کارت اپل دکمه های دیگر فشرده در هر یک خرید گیفت کارت اپل دو مکان .

YouTube

بدون شرح

محدود کردن تعامل محدود با محیط زیست، در مورد آن برای کنترل یا UI ساخت اپل آیدی – در حال حاضر فقط در مورد تیراندازی خرید گیفت کارت اپل در حال اجرا خرید گیفت کارت اپل طریق سطح ساخت اپل آیدی.

با این حال، فرکانس منحصر به فردی که این موانع در مسیر شما ظاهر می خرید گیفت کارت پلی استیشن به همان اندازه سرعت گردن شما خرید گیفت کارت اپل طریق ابرها پرواز می کند، شما را مجبور می کند تا هرچه سریعتر خرید گیفت کارت اپل همه چیز اجتناب کنید.

در میان سطوح، شما می توانید گزینه سفارشی کردن خرید گیفت کارت اپل ارتقاء بار خود را. این جایی ساخت اپل آیدی که گوشت بازی وجود دارد، در آماده سازی بار خود را برای هر ماموریت خرید گیفت کارت اپل اطمینان خرید گیفت کارت اپل شما به تازگی قطعات به روز رسانی شده ساخت اپل آیدی. این به شما این امکان را می دهد که سلاح های مختلف را برای انواع ماموریت های مختلف بکار ببرید خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل این طریق راه کار موثر خود را مجهز کنید.

با وجود همه بازیگران اول شخص در تلفن همراه، مشکلی وجود دارد. یعنی اینکه رابط واقعی هدف، احساس راحتی خرید گیفت کارت اپل خشنودی میکند.

این یک چالش واقعی برای همه بازیگران اول شخص ساخت اپل آیدی تا اجازه دهد که بازیکن، خودمختاری خرید گیفت کارت اپل کنترل هر دو حرکت خرید گیفت کارت اپل هدف خود، خرید گیفت کارت اپل نیز کنترل شلیک آنها را کنترل کند. N.O.V.A. میراث این علامت را کمی کم نمیکند، فقط زمانی که به دشمن اجازه می دهد کمی عقب بماند.

دنباله دار در این زمینه به معنای قابلیت خودکار هدف ساخت اپل آیدی. برای بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی ها، آنها سعی می کنند که شما را به دشمن نزدیک کنند، زمانی که به آنها نگاه می کنید. در N.O.V.A. میراث، با این حال، ویژگی خودکار هدف تنها به شما اجازه می دهد که تا حدودی سلاح خود را نسبت به آنها پیگیری کنید، خرید گیفت کارت اپل شما را مجبور به اصلاح آن می کند.

این ممکن ساخت اپل آیدی یک مشکل نباشد، به جز این واقعیت که همه دشمنان در حال حرکت هستند خرید گیفت کارت اپل هدف خرید گیفت کارت اپل شلیک به شما را در نرخ بسیار سریعتر ساخت اپل آیدی. مگر اینکه انگشتان بسیار پر سر خرید گیفت کارت اپل صدا داشته باشید، با تلاش برای مقابله با دشمن به درستی تلاش می کنید. اغلب اوقات، شما فقط در طرف آنها آتش می زنید، آنها فقط کمی آسیب می رسند.

این ناامیدی در کل بازی خونریزی می کند، تقریبا کل بازی در مورد تیراندازی ساخت اپل آیدی. هنگامی که آن را احساس می کنید به طوری که شما می توانید یک شات مناسب خرید گیفت کارت اپل معقول را دریافت کنید، قابل فهم برای شروع احساس نا امیدی ساخت اپل آیدی.

با این حال، فرکانس عظیم که در آن این موانع در راه خود را نشان می دهد، خرید گیفت کارت اپل همچنین گردن سرعت شما خرید گیفت کارت اپل طریق ابرها پرواز می کند، شما را مجبور می کند تا هرچه سریعتر خرید گیفت کارت اپل همه چیز اجتناب کنید.

N.O.V.A. میراث به شدت خرید گیفت کارت اپل این ویژگی خودکار هدف رنج می برد – این داستان به اندازه کافی برای یک کلون Halo قانع کننده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل گرافیک تقریبا چیزی ساخت اپل آیدی که شما انتظار دارید. UI هیچ بدتر خرید گیفت کارت اپل بازی های دیگر نیست، اما این تند خرید گیفت کارت اپل سریع خرید گیفت کارت اپل بازی Gunplay ساخت اپل آیدی که اجازه می دهد آن را پایین.

با برخی خرید گیفت کارت اپل بازی های خوب، N.O.V.A. میراث مطمئنا می تواند جالب باشد؛ متأسفانه، به جای آن فقط کمی خسته کننده ساخت اپل آیدی.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
داستان خرید گیفت کارت اپل عناصر پایه بازی به اندازه کافی مناسب هستند. تفنگ بازی احساس ناخوشایندی دارد. ویژگی خودکار هدف کاملا به عنوان در نظر گرفته شده کار نمی کند.

                        

                                

                        

رتبه
۴/۱۰

N.O.V.A. میراث (رایگان + ، فروشگاه App) →


N.O.V.A. میراث (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*