Noa Noa – مدرن Tamagotchis، تحسین، اما تحریک کننده | گیفت کارتبرای بسیاری خرید گیفت کارت اپل مردم، ایده خرید گیفت کارت اپل مالکیت حیوان خانگی ابتدا با یک دستگاه کوچک الکترونیکی، که هر لحظه بیداری خود را خرید گیفت کارت اپل دست داد. Tamagotchis آنها

با این حال، امروزه ما دستگاه های الکترونیکی جدیدی را ایجاد می کنیم که هر حرکت ما – تلفن های همراه ما را مختل می کند. اگر تنها راهی گیفت کارت اپل که این دو تحریک پایدار را به یک مسئولیت غول پیکر که هرگز شما را تنها نگذارد، ترکیب کرد

خوشبختانه، این سوال ناخواسته توسط Noa Noa، نیمه کسب خرید گیفت کارت اپل کار بزرگ، نیمه مدیریت شبیه ساز حیوان خانگی پاسخ داده شده ساخت اپل آیدی.

بازی خود را در اطراف یک مدل کسب خرید گیفت کارت اپل کار عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب ترسناک به دنبال Noa Noas، به آنها عشق به اندازه کافی برای رشد خرید گیفت کارت اپل سپس حمل آنها را به رئیس برای "پردازش". Horrorying

این بازی در اطراف مدل کسب خرید گیفت کارت اپل کار عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب ترسناک مراقبت خرید گیفت کارت اپل Noa Noas ساخت اپل آیدی، به آنها عشق کافی به رشد خرید گیفت کارت اپل سپس حمل آنها را به رئیس برای "پردازش". ترسناک

گوشت واقعی بازی در مراقبت خرید گیفت کارت اپل Noa Noas کوچک شما، که به طور عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب، ماشین آلات مانند Tamagotchis که نشسته وجود دارد، mewling برای توجه.

شما می توانید آنها را تغذیه کنید، آنها را خرید گیفت کارت اپل بین ببرید خرید گیفت کارت اپل حتی با آنها کار کنید، بازی های متعددی خرید گیفت کارت اپل بازی های مختلف را امتحان کنید خرید گیفت کارت اپل سطح سرگرم کننده آنها را به اندازه کافی بالا ببرید تا آنها رشد کنند.

بازی های خود که در واقع اکثریت گیم پلی را تشکیل می دهند همه بسیار ساده هستند؛ پازل پیچ خرید گیفت کارت اپل خم ساده، فشار دکمه سریع خرید گیفت کارت اپل یا پازل نور گاه به گاه. واقعا یک عنصر خرید گیفت کارت اپل چالش خرید گیفت کارت اپل یا بدبختی برای غلبه بر آن وجود ندارد، فقط یک مقدار خشن خرید گیفت کارت اپل مدیریت آمار برای حفظ حیوان خانگی شما خوشحال خرید گیفت کارت اپل تکمیل شده ساخت اپل آیدی.

شما باید اطمینان دهید که آن را به اندازه کافی می خورد خرید گیفت کارت اپل می خورد، در حالی که آن را با نیازهای دیگر آن متعادل می کند.

اگر این به نظر کاملا مخالف سرگرم کننده برای شما ساخت اپل آیدی، به این دلیل که به معنای آن نیست که سرگرم کننده باشد – این به معنای مسئولیت ساخت اپل آیدی.

مراقبت خرید گیفت کارت اپل نو نو خرید گیفت کارت اپل یا تاماگوتچیس به طور یکسان باعث ایجاد انگیزه درونی مادر یا پدر می خرید گیفت کارت پلی استیشن که همه ما عمیق در درون ما هستیم. به دنبال این هیولا کوچک کوچک، به برخی خرید گیفت کارت اپل راه، تقلید خرید گیفت کارت اپل والدین ما خرید گیفت کارت اپل یک دوره تمرین برای فرزندان آینده خود را.

دلیل اینکه ما این بازی ها را وقتی جوان بودیم دوست داشتیم این ساخت اپل آیدی که ما را خرید گیفت کارت اپل والدین ما یادآوری کردند؛ با این حال، دلیل نو نوه بسیار محبوب ساخت اپل آیدی که به ما یادآوری این تجربه بسیار کودکانه خرید گیفت کارت اپل تظاهر به پدر خرید گیفت کارت اپل مادر ما ساخت اپل آیدی.

بنابراین Noa Noa واقعا یک بازی ساخت اپل آیدی، اما به جای آن یک شبیه ساز نادالژی ساخت اپل آیدی که شما را به یک لحظه کوچک، چند سال پیش، زمانی که شما می خواستید برای مراقبت خرید گیفت کارت اپل حیوان خانگی مزاحم، بپوشید، فقط برای نزدیک شدن به شما پدر خرید گیفت کارت اپل مادر.

بنابراین Noa Noa واقعا یک بازی کاملا ساخت اپل آیدی، اما به جای یک شبیه ساز نستله که شما را به یک لحظه کوچک، چند سال پیش، زمانی که شما می خواستم برای مراقبت خرید گیفت کارت اپل حیوان خانگی مزاحم، نزدیکتر به والدین خود باشید.

نو نوه یک بازی نیست، بلکه نمایشی خرید گیفت کارت اپل روح کودکانه در همه ما ساخت اپل آیدی. آیا سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل سرگرم کننده ساخت اپل آیدی؟ نه، واقعا خسته کننده ساخت اپل آیدی.

با این حال، بازی به شما زمان های ساده تر یادآوری می کند خرید گیفت کارت اپل به شما اجازه می دهد بیرون خرید گیفت کارت اپل ناحیه بیرون بیایید خرید گیفت کارت اپل به دنبال یک هیولای عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب باشید.

اگر شما تا به حال خود را خرید گیفت کارت اپل دست ندهید شیرین هیچ چیز خرید گیفت کارت اپل تعجب کودکانه، پس Noa Noa به عنوان راهی برای پر کردن شکاف بین شما خرید گیفت کارت اپل شما که شما مورد استفاده قرار گیرد.

امتیاز ما

پرستا منفی
عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب در طراحی دلتنگ خود را آرام می کند. یک یادآور قوی خرید گیفت کارت اپل تعجب کودکانه وجود دارد … هیچ گیم پلی واقعی نیست.

                        

                                

                        

امتیاز
۷٫۵ / ۱۰

نو نوه! (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →

تریلر نو No No


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*