Pandomino – Dominos Made Anew and Fun | گیفت کارتدر پاندامینو، شما در تلاش برای شکستن رقیب خود برای قطعات منحصر به فرد دومینو هستید. برای ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم این تبه کار نابکار، شما باید قطعات تکه تکه تکه کردن با رنگ ها خرید گیفت کارت اپل اعداد مطابق با آنها را کشیدن، کشیدن آنها را در سراسر هیئت مدیره بازی آنها را به طور کامل مطابقت با آنها.

در آغاز دور، شما با انواع مختلفی خرید گیفت کارت اپل dominos با رنگهای مختلف ارائه میشوید که همه در موقعیت خاصی نشستهاند. موقعیت دقیق هر دومینو این چیزی ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل بازی ساده خرید گیفت کارت اپل بی نظیر دومینو به پازل پیچیده ای که مدیریت می کند، می گیرد.

همانطور که هر قطعه در یک نقطه خاص قرار داده شده ساخت اپل آیدی، لازم ساخت اپل آیدی مراحل صحیح را کامل کنید تا تخته به درستی پاک خرید گیفت کارت پلی استیشن. در برخی سطوح، موانع مانند یک بلوک خاکستری یک بخش خاصی خرید گیفت کارت اپل نقشه را متوقف می کنند، خرید گیفت کارت اپل شما را مجبور می کند در اطراف آن مانور دهید تا بهترین بلوک ها را بچرخانید.

هنگامی که بلوک به درستی به هم متصل شوند، آنها ناپدید می شوند خرید گیفت کارت اپل به شما امتیاز می دهند، بنابراین یک عنصر خرید گیفت کارت اپل گیم پلی Tetris را به مخلوط اضافه کنید. با داشتن دائمی کردن گزینه های جدید در قالب دومین تکرار کننده های همیشه در حال ارائه، شما باید در بالای آنچه که برداشته اید را حفظ کنید تا اطمینان حاصل کنید که خرید گیفت کارت اپل فضا خارج نشوید.

مستقل فرد می تواند جهت رو به رو شدن یا چرخش ۱۸۰ درجه اطراف را حرکت دهد. با این حال، شما باید به طور مداوم به دنبال حرکت باقی مانده خود را مانند یک هویکو، به عنوان هر سطح به شما می دهد تنها تعداد مشخصی خرید گیفت کارت اپل حرکت را به ایجاد

هنگامی که اگزوز خود را حرکت می دهد، این ساخت اپل آیدی؛ شما مرده اید.

هنگامی که اگزوز خود را حرکت می دهید، این ساخت اپل آیدی؛ تو مرده ای.

سطح طراحی طراحی شده خرید گیفت کارت اپل دستوری که به Pandamino رفته ساخت اپل آیدی واضح ساخت اپل آیدی، هر سطح دقیق طراحی شده ساخت اپل آیدی تا ترکیب خوبی خرید گیفت کارت اپل چالش خرید گیفت کارت اپل پیچیدگی ایجاد کند. هر سطح با توجه به نیاز به مقابله با برخی خرید گیفت کارت اپل مانع خرید گیفت کارت اپل یا دیگری، خرید گیفت کارت اپل همچنین تشویق شما برای پیدا کردن راه های منحصر به فرد خرید گیفت کارت اپل جالب برای مطابقت با چندین dominos در یک بار طراحی شده ساخت اپل آیدی.

واضح ساخت اپل آیدی که طراحان سطح آن را در سطوح خاصی در نظر داشتند تا بازیکن بتواند پتانسیل ارتباطات عظیم خرید گیفت کارت اپل چندین دومینو را درک کند، زیرا اغلب تنها یک حرکت لازم برای تکمیل آنها ساخت اپل آیدی.

سبک هنری پاندامینو شگفت انگیز ساخت اپل آیدی که سبک را به یاد می آورد خرید گیفت کارت اپل بازی های پازل کلاسیک خرید گیفت کارت اپل دهه ۱۹۹۰، که همه با یک توضیح داستان محدود برای گیم پلی که کاملا خرید گیفت کارت اپل جوک های احمقانه ساخت اپل آیدی که شما نمی توانید کمک کنید، گره خورده ساخت اپل آیدی. لبخند زدن در

Pandamino یک بازی ساخت اپل آیدی که ترکیبی خرید گیفت کارت اپل عنصر تتریس خرید گیفت کارت اپل dominos، خرید گیفت کارت اپل همچنین بازگرداندن بازی های پازل کلاسیک خرید گیفت کارت اپل روز گذشته ساخت اپل آیدی.

Pandamino یک بازی ساخت اپل آیدی که ترکیبی خرید گیفت کارت اپل عنصر تتریس خرید گیفت کارت اپل dominos، همچنین همانطور که بازی های پازل کلاسیک را خرید گیفت کارت اپل دوران دور می اندازد.

این یک بازی طراحی شده ساخت اپل آیدی که به طور معمول لذت برده می خرید گیفت کارت پلی استیشن، تنها به صورت ناقص اجرا می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل وقتی اوقات فراغت کم دارید. اگر شما به دنبال انحراف صلح آمیز خرید گیفت کارت اپل جنبه های زندگی ساخت اپل آیدی، پس خرید گیفت کارت اپل همه پاندامینو برای همه پازل های مورد علاقه خود را نگاه کنید.

امتیاز ما

پرستاران مهاجران
سبک پازل روشن خرید گیفت کارت اپل آشنا ساخت اپل آیدی که قادر به ترکیب عناصر قدیمی برای ایجاد چیزی جدید ساخت اپل آیدی. طراحی هنری زیبا که به شما احساس گرم خرید گیفت کارت اپل فازی می دهد. میله های شبه بهداشتی در بالا بسیار گیج کننده هستند.

                        

                                

                        

رتبه
۸/۱۰

Pandamino: اسلاید خرید گیفت کارت اپل بازی رنگ (رایگان + ، فروشگاه App) →


Pandamino – یک اسلایدر رنگ پازل ماجراجویی (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*