Passpartout: هنرمند باهوش – سرمایه داری هنری | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�هنر هنری برای تأمین وسوسه ی خود با شراب خرید گیفت کارت اپل باگت، Passpartout: هنرمند با نشاط خرید گیفت کارت اپل شما می خواهد هنر را به عنوان سریع ترین شکل ممکن برای خنثی کردن جلوه های هنر دزدان دریایی که فانتزی فروشگاه گاراژ خود را جلو با حضور خود.

در Passpartout: هنرمند باهوش شما در سبک مشابه با MS Paint به کار می برید تا تمام هنرهایی را که می توانید تصور کنید. با یک طیف رنگی خرید گیفت کارت اپل رنگ، شاهکار خود را با استفاده خرید گیفت کارت اپل ضخامت های مختلف خطوط با انتخاب رنگ خود رنگ می کنید، خرید گیفت کارت اپل در نهایت امیدوار ساخت اپل آیدی که چیزی را ایجاد کنید که پاندان ها را به راه انداخته خرید گیفت کارت اپل به شما پول می دهد.

در نگاه اول، Passpartout باید بسیار ساده باشد – مردم می خواهند هنر خود را بر اساس برخی معیارهای اساسی بفروشند خرید گیفت کارت اپل بازی تجربه خطی را اندازه گیری می کند – نقاشی های بیشتری که ساخته اید، بیشتر پول می گیرید. راست؟

… مردم می خواهند هنر خود را بر اساس برخی خرید گیفت کارت اپل معیارهای اساسی خریداری کنند خرید گیفت کارت اپل این بازی تجربه خطی را در بر می گیرد – نقاشی های بیشتری که ساخته اید، پول بیشتری می گیرید. راست؟

خوشبختانه، گیم پلی بسیار جالب خرید گیفت کارت اپل دشوار ساخت اپل آیدی؛ استانداردی که مشتریان عابر پیاده می توانند در آن میزان هنر خود را با هم مقایسه کنند.

همانطور که ابتدا چند قطعه هنری خود را ساخته اید، چندین نوع مختلف خرید گیفت کارت اپل مشتریان بالقوه وجود دارد که به آن ترجیح می دهند که ترجیح می دهند – دختر جوان هیپی به نظر می رسد اصالت خرید گیفت کارت اپل طرح های جدید را ترجیح می دهد در حالی که پیراهن های قدیمی تر، تکه های یکنواخت تر با رنگ های مختلف. همه این اطلاعات خرید گیفت کارت اپل نظرات کوتاه خود را در مورد هنر خود را در حال حاضر ایجاد شده اما خرید گیفت کارت اپل هر هدایت بازی کشف نشده ساخت اپل آیدی.

واقعیت این ساخت اپل آیدی که بازیکن نیاز به ایجاد استدلال خرید گیفت کارت اپل واکنش مشتریان به هنر خود دارد خرید گیفت کارت اپل اجازه می دهد تا بازیکن را یاد بگیرد که چه نوع هنر بهترین در جامعه ساخت اپل آیدی. پس خرید گیفت کارت اپل حدود نیم ساعت خرید گیفت کارت اپل ساختن هنر با کیفیت پایین، ۶ ساله می توانید شروع به آزمایش رنگ های پرطرفدارتر کنید، شاید حتی به دنبال چیزی برای پیدا کردن چیزی برای الهام بخشیدن به شما باشد.

YouTube

بدون شرح

با توجه به Passpartout، آشکارا یک شبیه سازی یک بازی سرمایه داری هنری خرید گیفت کارت اپل مدیریت سیم ساخت اپل آیدی، تعجب آور ساخت اپل آیدی که چقدر این بازی شما را به یک هنرمند مناسب تبدیل می کند. قبل خرید گیفت کارت اپل این که خرید گیفت کارت اپل خودتان ناراحت نشوید برای اضافه کردن رنگ های بیشتر به قطعات قدیمیتر خود، یا خشم خود را در خم شدن یک خط، بلند نخواهید شد.

سرخوردگی کلیدی با Passpartout، مقایسه با نسخه PC ساخت اپل آیدی. بر روی کامپیوتر، نقاشی eac با استفاده خرید گیفت کارت اپل ماوس ساخته شده ساخت اپل آیدی، که با توجه به کنترل دقیق تر، خطوط خرید گیفت کارت اپل تفاوت های رنگی بسیار دقیق خرید گیفت کارت اپل دقیق را می دهد. با استفاده خرید گیفت کارت اپل انگشت خود بر روی صفحه نمایش گوشی شما به طور مداوم باعث کاهش کیفیت می شود، زیرا انگشت شما می تواند خیلی راحت لغزش کند.

چند بار می توانید احساس کنید که هنر شما خیلی بهتر خواهد گیفت کارت اپل اگر فقط می توانید یک موش داشته باشید.

چند بار می توانید احساس کنید که هنر شما بسیار بهتر خواهد گیفت کارت اپل اگر فقط می توانید داشته باشید یک ماوس.

با وجود این ناامیدی تلفن همراه، Passpartout: هنرمند گرسنه قادر به انجام آنچه که هیچ بازی دیگری نتواند انجام دهد – به طور فعال بازیکنان را خرید گیفت کارت اپل طریق گیم پلی به هنرمندان مشتاق تبدیل می کند.

تقریبا احساس می کنید که شما در برابر اراده خود به هنری تبدیل می شوید – با این حال، جوک در مورد توسعه دهندگان، به عنوان شما به طور عمده یاد می گیرید که چگونه هنر را به فروش می رساند به جای هنر ذاتا زیبا.

سرمایه داری دوباره برنده می شود.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
موفق به الهام بخشیدن به یک هنرمند می شود. گیم پلی که شما را به هنری هدایت می کند، بلکه شما را در مورد شادی سرمایه داری می آموزد. در ابتدا می تواند ناامید کننده باشد زیرا نمی داند چرا هیچ کس هنر شما را نمی گیرد.

                        

                                

                        

رتبه
۹/۱۰

WP-Appbox: Passpartout: هنرمند آهسته ($ ۴٫۹۹، App Store) →

WP-Appbox: Passpartout: هنرمند گرسنه (R 68،۹۹، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*